• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Halloween 2014

DeletedUser9371

Guest
Jak to vypadá letos ? Je nějaké info ? Spuštění ? Nové soutěže ? Losování a podobně ?

Dík
 

DeletedUser9371

Guest
Díky za info. Já jenom, že dříve to bylo už v této době zveřejněné. Když kouknu na hry, třeba na Facebooku i jinde, tam se to už hemží vydlabanými dýněmi a spol. za účelem zisku provozovatele hry. Já jenom, jestli ten náš nezaspal. :)
 
Krosno, musíš to brát tak, že dneska je všechno v předstihu. Hlavně sváteční serepetičky a podobné promo aktivity. No a je to jenom proto, aby se cosi propagovalo, čím dříve tím lépe. West je však seriozní hra a oni takovéto praktiky nepotřebují. Takže to dají do frcu úměrně době provozu.
 
Zdravím.
Jelikož je na s7 migrace, jak to bude s Halloweenskými úkoly? Můžu ji začít plnit, odmigruju z s7 na s1 a tam můžu pokračovat v plnění tam kde jsem skončil na s7? (pochopitelně v tu dobu nebudu mít přijatý (otevřený) žádný úkol)
 

DeletedUser1318

Guest
Ta opravdu nová "novinka" bude jenom na betě?
Něco sladkého, něco kyselého
27.10.2014 00:00 - 31.10.2014 23:59 bude asi správně až od 28. ne?
 

DeletedUser18017

Guest
Neni u toho ukolu (něco sladkého, něco kyselého) náká podmínka? Mě se neukazuje a rozhodně to nemužu mín splněný z minulého roku, když sem west začal hrát až o vánocích.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,jsem lvl 35,úkol Zachran salon,část 2 mám hotový a hraju postavu jsem si založil na tom světě (Dakota) před měsícem a stejně se mi ten úkol nezobrazuje
 

DeletedUser9350

Guest
Chjooo to nemohli tu westernovou noční můru zcivilizovat místo opět tupého duelování NPC...?
 

DeletedUser18017

Guest
Tak já čekal, že se ten ukol napřed zobrazí a že ho přijmu a až potom budu muset najít tu smradlavou rybu a ono je to naopak :D
 

DeletedUser7239

Guest
Ano, udělal jsem tam chybu v úvodu, kterou jsem už opravil. Nicméně přímo u úkolu není napsané že je opakovatelný, stejně tak na wiki.

A není to tak, že jsou možné ke splnění obě varianty a potom už to nejde (4 úspěchy - sladké a kyselé pro Henryho a sladké a kyselé pro Marii) ? Nebo se dá vybrat jen jedna varianta ?
 

DeletedUser1318

Guest
Něco sladkého, něco kyselého, má to někdo na Eldorádu?

Loteria del Muertos a Ancestor's Tombstone u nás nebudou?
 
Nahoru