• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Halloween 2014

DeletedUser1318

Guest
To teprve přijde.. :)
Já jsem skoro myslel že už by to mohlo být v oznámení k Halloweenu 2014.
Shánět přátele a nugety mi zase nepřipadá až tak tajemné. Oboje už dávno známe a spíš nám nám to svou "originalitou" (některým) leží v žaludku.

Nicméně ptám se ještě jednou, hraje třeba někdo z týmu na Eldorádu? Má taky problém s kyselým či sladkým? Je nás víc co nemáme splněno a neobjevuje se to.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Ještě se v tom dělají nějaké úpravy, až to bude vše definitivní, dostaneme zelenou ke zveřejnění informací. Konkrétně teď jsme ještě dostávali nové texty k upravení, takže na tom stále pracují..

Kontroloval sis, zda splňuješ podmínky pro zobrazení? Bohužel tam nehraju, takže nemůžu na sobě odkontrolovat, leda bys poslal ticket a koukla jsem ti na to u tebe..
 

DeletedUser1318

Guest
U mně už dobrý, kandovaný pomeranč chtěl několik pokusů, nepadá na napoprvé - nebo nemám štěstí.
Děkuji za info.
Škoda, že nepřišli s něčím opravdu novým...
 

DeletedUser7239

Guest
Škoda, že nepřišli s něčím opravdu novým...

A co by to podle tebe mělo být ? :O Loni to přece nebylo... tato novinka je myslím od Valentýna 2014. Talže pro tento rok to myslím novinka je. :D Mně osobně by se líbilo, kdyby přišli s něčím, co by z nás udělalo hledače pokladů. Hráč by dostal nějaké indicie a podle nich by hledal poklady. Možná ale i tady to je ve hře v podobě Mýtu. Tak jedině, že by přišli na to jak z jalový krávy vymámit tele a to 2x ročně. lol
 

DeletedUser1318

Guest
A co by to podle tebe mělo být ? :O
Principiálně mi to přijde minimálně podobné sbírání ručníků, hledání kočičích pelíšků, popíjení piva na beerfestu..., co bych si představoval?
Cokoliv jiného co by připomínalo starou dobu, kdy se ještě někdo obtěžoval vymýšlením alespoň nějakého příběhu...
Až bude west zase vypadat jako fajn hra, nebude nás Inno muset trapně nutit nahánět nové krátkodobé "přátele" či vytvářet účelové multiúčty.
Ale chápu, že při malování obrázků netřeba až tak moc namáhat mozkové závity...

Tak nevytvářej a hraj s tím co zmůžeš s jednou postavou. Jedině co hráče nutí k multiúčtu je jejich vlastní vyčuranost.
Nevytvářím, "vyčuranej" jsem jinak :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Jak dlouho jste hledali ristalovou kouli a ty 2 dalsi veci? uz jsem hledal skoro dve cele energie, tak nevím jestli nedelam neco spatne?
 
Ten ukol jsem mel z lonska, ale sel jsem na palouk, zrusil ho a znova prijmul....mimochodem uz je aktualizace, i na tombstone :)
 
jsem si taky vsiml, ze uz nahrali slavne MPI ... ale tak nejak jeste nefunguje a jeste to nedali nasim vedet, takze celkem bez prekvapeni :-)
 
Na wiki v nápovědě, je uvedeno u opakovatelné verzi (Halloween), že ta cikánská vědma je na palouku, ale ona je ve stejném kvadrantu jako město duchů. Tak si to spravte, já tam blbec šel a dvě hodiny v čudu...
 

Komora95

Člen týmu
Moc se omlouváme, bohužel u základní verze je Cikánská vědma na Lesním palouku, až u opakovatelné verze je ve stejném sektoru jako město duchů. Chybu jsme ještě včera spravili a doufám, že více chyb v úkolové řadě není.
 

DeletedUser17809

Guest
Tak tentokrát je tombola jen pro nugeťáky.
U ostatních tombol měli hráči co si nekupují nugetky rozhodně větší šanci, tady minimální.
 
No nevím.... mě se tady povedlo poprvé získat něco z poslední kategorie. To se mi v žádné z předchozích tombol nepodařilo (bez toho, že bych si rachejtlemi nebo UPD zaplatil výhru z poslední kategorie).
 

DeletedUser17592

Guest
Je to typicky priklad hernich automatu...Poker se zakazal kvuli zakonum, ted tu budeme hrat Prsi, resp. Vadi - Nevadi ....

Nemam slov proto mlcim... jednou za cas to da, pak je to jen o tom, do jakeho lvlu chci riskovat.. typicka bedna.

Na druhou stranu je to vyborna prilezitost jak nugetaky vyuzit...at za to plati v realiich,my si to od nich za West penize koupime bez ztraty kyticky. Pak nebudou vedet oni "zloreceni" co s west dolarama delat... Jsem za ne rad a dekuju jim, ze nam vsem kupuji veci za korunky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru