• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Harry Potter a Relikvie smrti 1. a 2.část

DeletedUser

Guest
Těšíte se na tyto poslední dva díly? já jo až nato že první část měla být ve 3D akorát to studio WarnerBros zrušila před pár dny :-((
Harry Potter nebude ve 3D :(:(:( šestka mě ale jinak totálně zklamala :-(( jinak nejlepší je pro mě jednička a dvojka
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3698

Guest
Ani trochu se netesim. Divat se urcite nebudu, 6. dil jsem taky nevidel. Je to desna blbost.
Ale knizky jsem mel rad, precetl jsem vsechny nekolikrat.
 

DeletedUser6397

Guest
Jediný co je na těch filmech dobrý je skvělej Alan Rickman a Gary Oldman.A to tušim ani ve všech dílech nehrály.Viděla jsem tři a stačilo.
Jinak to je dle mého dosti braková záležitost útočící na náctileté fanoušky.Ovšem je fakt že se na to s chutí koukne i pár dospělých.No,když nemaj nic lepšího na práci:-D
 

DeletedUser

Guest
Filmové zpracování Harryho Pottera se mi líbí.
Ale jen u prvních dvou dílů.
Mám pocit že ty režíroval Chris Columbus.
Ty další díly jsou jen čímdál tím horší...
P.S.Knihy jsem taky přečetl několikrát.
 

DeletedUser

Guest
Knihy jsem taky přečetl několikrát, ale viděl jsem zatím jen 5 dílů. Nejvíce se mi asi líbily ty první dva a čtvrtý, i když třeba pátému dílu pomáhá dobrá grafika při kouzelnických soubojích a čtyřce mýtické potvory atd. , nemyslím si že to je celkově nějaké skvělé dílo, snad bude nový Potter lepší. Nejlepší knižní film jaký znám je Pán Prstenů. :)
 

DeletedUser8423

Guest
To tak bývá, že když člověk s dobrou fantasií četl před filmem už knížku, tak bývá zklamán. Při čtení si ten svět přectavoval zcela podle svého a když mu ho pak filmaři předhodí v né takovém podání jak si právě přectavoval zahořkne vůči tomu filmu.
U mě to u Harry Potterů taky tak bylo.
Naopak můj mladší bratr knihu zkoušel, nelíbila se mu, ale filmy vysloveně žere.
Viděl jsem zatím všechny filmy o Harrym, takže na ten novej asi taky půjdu, ale jen tak ze setrvačnosti, abych prostě viděl všechny. Není to tak, že bych se na to kdoví jak těšil. Všechny zatím byly toho druhu vidět jednou a dost, ale třeba ten nový překvapí.

Jo a že nebude v 3D je jedině dobře. Nemam to rád...
 
Těším se na to.
Knihy jsem přečetl všecky kromě Fénixova řádu,Ohnivého poháru a Vězně z Azkabanu
Nejvíc se mi líbil filmově Ohnivý pohár,zvlášť ten orchestr dycki :D
Připomínalo mi to začatky tanečních před 2 roky
 

DeletedUser

Guest
1. díl byl dobrý
2. díl byl dobrý
3. díl byl nejlepší ze všech
4. díl byl druhý nejlepší ze všech
5. díl byl dobrý
6. díl nebyl moc dobrý
a na 7. díl se moc těším.
 

DeletedUser

Guest
Jediný co je na těch filmech dobrý je skvělej Alan Rickman a Gary Oldman.A to tušim ani ve všech dílech nehrály.Viděla jsem tři a stačilo.
Jinak to je dle mého dosti braková záležitost útočící na náctileté fanoušky.Ovšem je fakt že se na to s chutí koukne i pár dospělých.No,když nemaj nic lepšího na práci:-D

Nemyslím si, že by to bylo tím, že by neměli nic lepšího na práci - v tomhle už mě překvapilo Stmívání, těžko říct, co je horší.

Knihy jsem taky přečetl několikrát, ale viděl jsem zatím jen 5 dílů. Nejvíce se mi asi líbily ty první dva a čtvrtý, i když třeba pátému dílu pomáhá dobrá grafika při kouzelnických soubojích a čtyřce mýtické potvory atd. , nemyslím si že to je celkově nějaké skvělé dílo, snad bude nový Potter lepší. Nejlepší knižní film jaký znám je Pán Prstenů. :)

Přiznám se, že knihy jsem četl také všechny, ovšem poslední díly už jen proto, abych věděl, jak to skončí - a samozřejmě to Rowlingová napsala tak, aby to splňovalo typický rys pohádek, čímž mi sebrala i poslední chuť číst ty knihy znovu.
Souhlasím s tím, že LOTRovo zpracování se povedlo, oproti ostatním filmovým zpracováním rozhodně (tím nechci říct, že jsem viděl všechny). I když také netvrdím, že se mi film nějak moc líbil, jako velký zastánce LOTRa v knižní podobě kritizuji každou chvilku filmu.;)

Filmové zpracování Harryho Pottera se mi líbí.
Ale jen u prvních dvou dílů.
Mám pocit že ty režíroval Chris Columbus.
Ty další díly jsou jen čímdál tím horší...
P.S.Knihy jsem taky přečetl několikrát.

První dva díly byly až moc pro děti, resp. první tři, čtvrtý jsem neviděl - pak už to dostalo alespoň trochu vážnosti, ale ne že by to kvalitě pomohlo zase až tolik.

To tak bývá, že když člověk s dobrou fantasií četl před filmem už knížku, tak bývá zklamán. Při čtení si ten svět přectavoval zcela podle svého a když mu ho pak filmaři předhodí v né takovém podání jak si právě přectavoval zahořkne vůči tomu filmu.
U mě to u Harry Potterů taky tak bylo.
Naopak můj mladší bratr knihu zkoušel, nelíbila se mu, ale filmy vysloveně žere.
Viděl jsem zatím všechny filmy o Harrym, takže na ten novej asi taky půjdu, ale jen tak ze setrvačnosti, abych prostě viděl všechny. Není to tak, že bych se na to kdoví jak těšil. Všechny zatím byly toho druhu vidět jednou a dost, ale třeba ten nový překvapí.

Jo a že nebude v 3D je jedině dobře. Nemam to rád...

Nemyslím, že bych si knihu svojí fantazií nějak zveličil, nebo jak to sakra říct - tady jde o to, že špatnou knihu těžko zpracuješ filmově dobře - ovšem nafilmovat ji ještě o stupeň hůře, to už je veledílo, které se filmařům Pottera povedlo.

Ale souhlasím, že čím méně 3D, tím lépe pro naše oči a všeobecně životy.:)
 

DeletedUser6123

Guest
Hary Potter byl nejlepší 1. a 2. díl. Potom To udělali drastičtější a počátkem 4. dílu jsem už neměl chuť. Každopádně jsme to už rozkoukal, tak to potřebuju vidět. Moje 9 leté sestra na to od rána do noci kouká, máme 1-4 díl. Ale na psolední díly jsme ji už prostě nemohli nechat dívat. Navís nesnáším spisovatelku tu bábu Rowlingovou.
 

DeletedUser

Guest
Absolutně bestovní filmy. Doma mám všecny knížky přečtené asi 100krát, založil jsem tu hru hádání postav,věcí,... z Harryho Pottera... Miluji ty knihy, filmy, herce a herečky. Njehorší z filmů byl asi ten druhý, ale taky dobrej...Těším se na druhou část 7...
 

DeletedUser

Guest
Hary Potter byl nejlepší 1. a 2. díl. Potom To udělali drastičtější a počátkem 4. dílu jsem už neměl chuť. Každopádně jsme to už rozkoukal, tak to potřebuju vidět. Moje 9 leté sestra na to od rána do noci kouká, máme 1-4 díl. Ale na psolední díly jsme ji už prostě nemohli nechat dívat. Navís nesnáším spisovatelku tu bábu Rowlingovou.

u mna je to naopak ... 1-2 boli take decke moc ... ale od 4 to bolo temnejsie a zaujimavejsie...
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím, první tři knihy byly až příliš dětské(to si sice částečně zachovává celá série, ale proč ne). Nejlepší byl podle mě 6. díl...
 

DeletedUser

Guest
Jo, první tři byly možná dětské, ale Rowlingová to psala tak, že čtenáři vlastně rostli spolu s Harrym :) Prostě čím starší HP byl tak tím brutálnější ty knihy byly.. no a v Sedmičce to už je doslova masakr :-D
 

DeletedUser

Guest
Jediný co je na těch filmech dobrý je skvělej Alan Rickman a Gary Oldman.A to tušim ani ve všech dílech nehrály.Viděla jsem tři a stačilo.
Jinak to je dle mého dosti braková záležitost útočící na náctileté fanoušky.Ovšem je fakt že se na to s chutí koukne i pár dospělých.No,když nemaj nic lepšího na práci:-D

Alan, je i podle mě nejlepší herec potterových filmů a HRÁL ve všech filmech, i když někde se jen "mihl" (třeba 4), Snape je vůbec myslím nepropracovanější autorčina postava, narozdíl od většiny ostatních není "šablonovitý" Oldman hrál ve 3 a 5 (ve 4 měl jen hlavu v krbu a prohodil pár slov...)

Filmové zpracování Harryho Pottera se mi líbí.
Ale jen u prvních dvou dílů.
Mám pocit že ty režíroval Chris Columbus.
Ty další díly jsou jen čímdál tím horší...
P.S.Knihy jsem taky přečetl několikrát.

Jednička mě nebavila, ale dvojka je podle mě takřka dokonalá, viděl jsem ji několikrát, a asi to bude navždy můj evergreen, stejně jako třeba Sám doma (taktéž od Colubuse). kvalita Columbusových filmů sice značně kolísá (nezapomenu mu zprznění mé oblíbené Asimovy povídky - Andrew, naopak Mrs. Doubtfire je výborná oddechovka, Precy je přinejlepší podivný...) ale HP se mu povedl už jen za výběr výborných herců si zaslouží pochvalu.
Trojka byla fajná, ne-li vůbec nejlepší film série, čtyřka byla přinejlepším průměrná, a pak Pottery převzal Yates, to začalo být špatné, 5 ještě docela šla, 6 byla dvouapůlhodinová vata o ničem (ostatně kniha taky za moc nestála) a velký závěr, tedy jeho půlka, mě taky zrovna nenadchla (kniha alespoň skutečně posplétala skoro všechno, co se v sáze objevilo, ale od posledního dílu jsem čekal MNOHEM víc, a epilog tomu jen nasadl korunu...)

Nemyslím si, že by to bylo tím, že by neměli nic lepšího na práci - v tomhle už mě překvapilo Stmívání, těžko říct, co je horší.

Stmívání bývá s HP často srovnáváno, ale myslím, že je MNOHEM horší, minimálně ve své filmové podobě, nechci kritizovat něco co příliš neznám, knihy jsem nečetl a viděl jsem jen první film, ten byl ale fakt otřesný... a to tak, že než abych se na něj díval znova, tak bych snad radši dvě hodiny civěl do zdi.
Od Meyerové jsem ale četl Hostitele, takže alespoň trochu soudně mohu říct, že je horší spisovatelkou než J.K.R., Rowlingová alespoň měla vcelku originální námět, jistě v základech je to "jen" pohádka, ale proč ne, mělo to šťávu, chtěl jsem vědět jak to dopadne, vícekrát to sice číst nebudu, ale zkrátka pobavilo a potěšilo, mě to poměrně stačí. Hostitel byl jen "lobotomicky" převyprávěný Heinlein (Vládci loutek), který něměl co nabídnout, je to jen mnoho popsaného papíru, ale ve výsledku je to prostě s**čka "voničem" - toť můj názor.

Jinak četl jsem všechny HP knihy, později už ale spíš "ze zvyku" a abych věděl jak to skončí a vcelku mě bavily. Viděl jsem (zatím) všechny filmy, později víceméně opět jen ze zvyku, ale na skutečné finále jsem docela zvědavý.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Byl sem v cinestau (kino) na HP relikvie smrti část 2 v 3D a sem opravdu zklamany, příběh byl hezký ale provedeni příšerne. Obraz rozmazany, dvojity, mno hrůza.
 

DeletedUser

Guest
Konečně jsem taky viděl HP7 part 2, sice jen v mrzkém cam-rippu (jazyk - an), ale nějak mě nenadchl, v kině by se mi film určitě líbil víc, ale obrázek o filmu si můžu udělat i z takové nijaké kvality. Finale Pottera se mi nelíbilo ani v knižní podobě, těžko mě tedy mohl nadchnout film. Snapeova vzpomínka je fajn, i když už dávno vím jak to s tím zapeklytým profesorem je, útok na Bradavice mohl v kině vypadat parádně, ale jinak bych těžko hledal ve filmu něco skutečně skvělého. A epilog je ve filmu snad ještě dementnější, než v knize.

Nej HP filmem je u mě 2 a 3. Knihou 3 a 5.
 

DeletedUser

Guest
Film na DVD a BD a 3D BD by měl vyjít 11.listopadu DVD, taky maji vyjit specialni edice napr. s odznakami kolejí a bradavic a komplet cela saga.
 
Nahoru