• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Harry Potter

DeletedUser13514

Guest
ne :) (a asi bych měl říct, že jsem se při otázce inspiroval knihou - ve filmu to nebylo)
 

DeletedUser13514

Guest
tak, bylo to jen v knize a mělo to co dělat s Harryho věštbou (teď jsem to udělal asi jednoduché :D)
 

DeletedUser13514

Guest
ach jo, tak to asi nebylo tak jednoduché, jak jsem čekal :D ok, ta rostlina nesnáší světlo (teď už to je vážně jednoduché, ne? :))
 

DeletedUser

Guest
Byl to dar, ale bylo i v prvním díle a to i ve filmu, takže nápovědy trochu chybné..
 

DeletedUser13514

Guest
ano, ďáblovo osidlo

nápověda se vztahovala k 5. dílu, kde bylo dáno jako dar jednomu pracovníku mk, když byl v nemocnici, což ve filmu nebylo... :) v prvním dílu bylo použito až dost okatě, tak jsem to nechtěl dávat do nápověd a pak už jsem to vzdal
 

DeletedUser

Guest
Je to věc, objevila se v prvním díle (myslím že jenom tam). Na/v té věci se objevil se objevil brumbál
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru