• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hledání vhodného oblečení a práce

Líbí se vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujících
    9
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser8423

Guest
Každý kdo si vyzkoušel hrát se skriptem od tw-db a bez skriptu, dá mi jistě za pravdu, že to je velký rozdíl a člověk až kouká, co za věci, které má za samozřejmou součást hry, ve hře vlastně vůbec nejsou a můžeme je využívat jen díky skriptu. To podle mě není vůbec dobře. Už třeba jen kvůli nováčkům, kteří než zjistí, že nějaký skript je, se hrou seknou. Bylo by tedy podle mě dobré tento rozdíl v komfortnosti hraní aspoň zmenšit. Krok dobrým směrem udělal už poslední update. Tím myslím to, že kalkulátor ve hře počítá s bonusy sad. Předtím byl nepoužitelný.

Hlavní funkcí skriptu od tw-db je výpočet nejlepšího oblečení pro určitou práci. Skript umožňuje práce seřadit podle různých kritérií a pro vybranou práci najít vhodnou výbavu. West sám nám také nabízí tyto možnosti. Seřadit si práce podle různých kritérií máme možnost ve spodní liště v menu práce a při rozkliknutí určité práce můžeme využít funkce Hledat vhodné oblečení. Tyto funkce ve hře spolu ale na rozdíl od kalkulátoru vůbec nespolupracují. To je podle mě velký nedostatek.
Můj návrh se týká zavedení této spolupráce mezi oběma nástroji. Jak bych si to představoval je znázorněno na obrázku. Navrhuji jen dvě základní funkce. Nechci script vykrádat a mě osobně by tyto funkce bohatě stačily.

ukazka.jpg


1) Tlačítko, které vycentruje mapu na nejbližšího zadavatele dané práce.
2) Tlačítko na hledání vhodného oblečení (odkaz kalkulátor)

Zápory:
Navrhuji jen zavedení nejzákladnějších funkcí. Kalkulátor tw-db má i další vychytávky a i kdyby byl můj návrh zaveden, script nenahradí, jen umaže trochu rozdílu. Někomu to nemusí stačit.

Klady:
- zlepší to komfortnost hry.
- jak už jsem psal v úvodníku nahoře, mohlo by to podle mě pomoci i nováčkům.
- ulehčí to se zbavit té neustále svítící ikonky v dolním menu po získání levelové dostupnosti nové práce.
 

DeletedUser7239

Guest
Jen bych připomenul, že prémioví hráči mají tu možnost mít ještě tlačítko "Start", které je pošle na nejbližší pracovní místo. Sám to však nepoužívám. Zjišťování vhodnosti pracovního oblečení může být dobrá, ale to si klidně můžeš udělat v práci samotné. :)
 

DeletedUser8423

Guest
Žádné dobré zprávy. To tlačítko na vycentrování mi chybí nejvíc. Jak píšeš. Obléci se dá pak i na vycentrované práci. I když smysl toho mít to tlačítko i tady vidím třeba při tvorbě pracovního kolečka. Netušil jsem, že to vycentrování je už nějaká prémiová funkce. Pak tenhle návrh asi nemá smysl. Nedá se předpokládat, že by se provozovatelé chtěli připravit o nugety.
 

DeletedUser

Guest
Ano to máš pravdu tlačítko pro rychlé centrování mi chybí také, ale chybí mi i to oblečení a hlavně při stavbě města. Takže pokud se s tím bude něco dělat tak bych prosil o přidání tlačítka pro vhodné oblečení při stavbě města nebo pevnosti.
 
Nahoru