• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hodnosti

DeletedUser10955

Guest
Jako jeden z velitelů jsem už několikrát říkal, že by bylo dobré kdyby existovala ještě minimálně jedna hodnost mezi vojínem a kapitánem, aby se dalo upřednostnit kvalitní bitevníky a zároveň nebylo miliony kapitánů, navíc jakmile chci v současné době někoho zvýhodnit a dám mu kapitána, tak nemám šanci mu zakázat psát na bitevní chat, protože i když je místnost zamčená a má povolení mluvit jen generál, tak kapitán si vždy může tohle oprávnění opravit...

Myslím, že by bylo dobré kdyby se INNO zamyslelo a zkusilo nějakým způsobem vylepšit systém současného rekrutování. Pomohla by alespoň jedna hodnost navíc, která by byla vyšší než Vojín, nižší než Kapitán a zároveň by neměla možnost zamknout/odemknout chat.
 

DeletedUser12110

Guest
Ono by to slo vyresit i posunutim o jedno a nastavenim zaloznika jako vychoziho statutu, ale dovedu si predstavit reakce hracu vuci rekrutujicimu, nez by si na ten system zvykli...
 

DeletedUser10955

Guest
Nortia: To by taky šlo, ale pořád by bylo příjemnější přidání hodnosti mezi Vojína a Kapitána než ponížení hráče při přihlášení z Rekrutu na Záložníka.

Co se týče té původní hodnosti, tak by bylo i fajn kdyby si velitel mohl například nastavit co bude jako původní hodnost - myslím, že by někteří uvítali kvůli špehům, aby jako původní hodnost šlo nastavit zrádce nebo ideálně udělat nějakou hodnost, která by si mohla přečíst topic, mohla by na bitevní chat psát (pokud by to velitel nezamkl), ale neviděla by kdo co na bitevním píše - aby se zamezilo přihlašování "cizích hráčů" na bitvu (třeba i na poslední chvíli) za účelem špehování...

+ by to chtělo opravit ty "chyby" s povolením mluvit
1) občas se stane že se chat sám od sebe zamkne a je třeba opětovné nastavení (odemknutí chatu)
2) když generál zakáže kapitánům mluvit, tak to kapitáni můžou zrušit, což je blbost....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Celkem nemilé je přihlášení špeha v poslední vteřině (který přeskočí i Nortiiny záložníky), či spamer.
Bylo by pěkné možnost v průběhu bitvy mít možnost někomu zakázat psát na chat, či dokonce zakázat vidět chat. (dalo by se to třeba zařídit možností změnit hodnost v průběhu bitvy)

Celkem by bylo fajn kdyby byla možnost "konzolově" ovládat hru
třeba příkaz v bitevní místnosti
/vojín Karamela by přiřadil hráči Karamela hodnost vojín
 

DeletedUser12110

Guest
S tim co tady zaznelo souhlasim a primlouvam se k tomu, abychom ten navrh dali nejak dokupy. Priznam se ze nechodim do bitev, ucastnila jsem se jich aktivne driv v 1.6 a ten system, ktery je aktualne je neporovnatelny v negativnim slova smyslu, zejmena u potvrzovani hodnosti a pravomoci kapitanu.

Kazdy slusnejsi programek na chatovani ma moznost spammera z mistnosti uplne vyhodit, coz je skvela funkce, otazkou je, kdo by mel mit tohle pravo - Cimz se dostavam k jadru pudla, ono je to vsechno vlastne jenom a jenom o lidech.
 

DeletedUser15332

Guest
Ještě bych do toho zakomponoval nějak, aby ty hodnosti byly vidět i na boji (něco jak je zelená tečka, když je hráč online), protože pro velitele by to bylo dost jednodušší ohledně pokynů (nestávalo by se, že by velitel dával pokyn ať jde kapitán na vojína). Sice je to v chatu, ale někdy to nezobrazuje hodnosti a opravdu při velké bitvě o pevnost projet všechny hráče kdo co má, tak to je nemožný. :)

EDIT: Případně to dám jako svůj návrh, ale myslím, že bychom to mohli skloubit. :)
 
Podle mě tenhle problém není o hodnostech, ale o lidech. Aby se v bitvě dalo nějak rozumně pohybovat, je dobré mít ty hodnosti nějak rozvrstveny (nejhorší varianta je, že všichni mají stejnou hodnost). Problém, je ten že pevnosti jsou různě velké a tudíž by někdo měl mít jednou kapitána a podruhé vojína, což někteří jedinci odmítají pochopit (zvláště ve stresu v rekrutu), resp. větší hodnost je svým způsobem obdoba kempaření (expaření). Osobně chápu, proč tu jednu hodnost navíc, ale řečem v rekrutu proč on má dvě frčky a já jen jednu to paradoxně spíše pomůže.
 

DeletedUser10955

Guest
IGHAS: To máš pravdu, ale to už pak je o tom, zda-li je velitel opravdu velitel nebo jen pouhý populista. Však víš jak je to na s9, kde má každý názor že hráči s 6k HP a víc mají mít kapitána a pak to dopadne tak, že kapitána má téměř každý - já si nehraju na populistu, mně je jedno co si kdo myslí a co mele, pokud chce kvalitní bitvu, tak musí poslouchat velitele a musí přijmout takové ohodnocení jaké mu dá velitel.....

Nortia: k tomu kdo by měl mít možnost "vyhazovat spammery atd." - to by měl mít generál a kapitáni, pokud by byla ta hodnost navíc jak jsem říkal, tak by kapitána mělo mít minimum lidí a to jen ti zkušení bojovníci kterým velitel plně důvěřuje.
 
je potřeba aby jsi svuj navrh upravil podle pravidel sekce Navrhy a Napady - Návrhy vkládejte propracované, textově i graficky, popište, proč se domníváte, že váš návrh by mohl být hře prospěšný, dále jaké dle vás může mít pro a proti.- ti co už dostali anketu to splnili . nejde o buzeraci z me strany,ale pokud to nebude přehledne, tak se tím vyvojaři ani zabývat nebudou.. Tak tedy jakmile to upravíš...dostaneš anketu,není problem . :klubun:

Nebude-li navrh upraven do 31.7 2013 bude zamítnut a odstraněn
 
Nahoru