• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Hokej

DeletedUser

Guest
aj ja dnes budem pozerat a kto este? typujem Detroit ;) minule som to pozeral do 4 rana a oni prehrali o gol :( :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
No tak není to špatný hokej ale chce tonějaký ty goly a furt v tom do moc cítit ta taktika.... Škoda že Crosby (myslim) netrefil v té přesilovce prázdnou brábu hned by to bylo veselejší...
 

DeletedUser

Guest
do háje, Pittsburg vyhrál.....no co, příští sezona bude patřit Detroitu(doufám)
 

DeletedUser

Guest
Sláva Pittsburghu, sláva! Ještě že se té " Trofeje smůly" dotkli.
 

DeletedUser

Guest
blbej Pittsburg.. spíš sem fandil Detroitu. jinak fandím kanadskejm týmů, tak snad příští rok něco dokážou..
 

DeletedUser

Guest
příští ročník evropské hokejové ligy mistrů se z důvodu nedostatku financí neuskuteční. docela mě to mrzí, tak nám KHL a NHL můžou vesele vykrádat hráče dál, když v evropě už není konkurenceschopná soutěž :(
 

DeletedUser

Guest
Největší smolař byl Hossa, přestoupil do Detroitu z Pittsburghu, protože tam prý měl větší šanci získat Stanley Cup a hups, on Detroit zkončil ve finále a zrovna na úkor tučňáku...

Tomu se říká pech... :loool:
 

DeletedUser

Guest
Štve mě, že se zrušila letos hokejová Liga Mistrů. Jsem Várák a těšil jsem se, že uvidim na živo evropské superkluby a ono nic. Největšim paradoxem je, že příští rok by měla zase být:ehm:
 

DeletedUser

Guest
Gismo: Máš recht, nejsi jedinej Varák, kterého to mrzí. Njn, hold musíme tu extraligu znovu vyhrát, tentokrát v naší nové multifunkční aréně...Ale nic není nemožné, pro ty naše kluky zelené...
 
Nahoru