• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Honba za dárky

Pawn

Člen týmu
Za mne fajn, kdo nemá rád věci zadarmo ať je to co je to. Obzvlášt každej dluháč se teďka může hodit. Uvidíme jak moc to bude padat z prací. Co se nového úkolu týče.. tak jen doufám, že k nám došla již opravená funkční verze. :)
 

Deleted User - 586785

Guest
Takže všetci budú teraz v pracovnom? Niektoré indivíduá počas eventov výhradne duelujú... //hlavně dělníky
 
Nevím proč, ale nezobrazuje se mi v přehledu úspěchů počet nasbíraných dárků, takže nemám jak si to kontrolovat. Zkusil jsem vypnout všechny skripty, jestli to některý z nich neblokuje, a furt nic. https://prnt.sc/q98nxe
 

Deleted User - 825207

Guest
budeme rádi za vaši zpětnou vazbu...
Gut, ze 120 dárků bylo celkem 4x energetická truhla, 2x kniha receptů, 800 UPD, nějaké random 1den prémium kravinky a 4x 3-dňové prémko, zbytek krámy ale i tak myslím že solidní obsah na to že ty dárky jsou zadarmo.A právě jsem koupil 80 kusů od jednoho hráče za 5k/kus ale otvírat budu až večer tak třeba se zadaří hehe.Takže u mně dobrý a palec nahoru. :)
 
Ty nové úkoly v saloonu se budou opakovat pořád dokola? Včera jsem je splnil a dnes po mě John chce abych dueloval, Henry brambory a Waupee hadry..to se přece vůbec nevyplatí
 

Deleted User - 825207

Guest
Napiš rovnou, že sis to přeposlal z fake panáčka na jiného fake panáčka, mezi světy atd... ;)
Ha, vedle jak ta jedle, opravdu jsem je koupil od reálného hráče, nicméně při otvírání byla smůla tak snad tě aspoň toto potěší, obsah nebyl tak štědrý jako u těch mých.. :)
A mezi světy už dlooooouho neměním, prakticky světy Hudson, Florida kde mám postavy tak se na ně ani neloguju a věřím že jsou v neaktivním stavu a nejspíš ani v žebříčku nejsou už vidět a postava na Indianě už taky nejspíš bude neaktivní, ani nevím kdy jsem se tam lognul naposled, jsem aktivně jen na Jerichu a nic jsem na Jericho ani neprotočil..:)
 

Deleted User - 825207

Guest
Rád by som,ale ako môžem ako moderátor fofra zasiahnuť proti sebe?

The Best Team.
Můžeš poprosit nějakého kolegu, to je jako v reálu když víš třeba že máš problém s alkoholem či gamblerstvím ale sám nedokážeš přestat, poprosíš třeba o pomoc rodinu. :D
 

DeletedUser307

Guest
Ha, vedle jak ta jedle, opravdu jsem je koupil od reálného hráče, nicméně při otvírání byla smůla tak snad tě aspoň toto potěší, obsah nebyl tak štědrý jako u těch mých.. :)
A mezi světy už dlooooouho neměním, prakticky světy Hudson, Florida kde mám postavy tak se na ně ani neloguju a věřím že jsou v neaktivním stavu a nejspíš ani v žebříčku nejsou už vidět a postava na Indianě už taky nejspíš bude neaktivní, ani nevím kdy jsem se tam lognul naposled, jsem aktivně jen na Jerichu a nic jsem na Jericho ani neprotočil..:)

Fakt ti nežeru, že někdo vyháže jak virtuální tak reálnou energii na 80ks hovadin jen proto aby ti je pak za hubičku střelil :D ...ale nechme toho, každý svých multiúčtů strůjce ;)
 
Nahoru