• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hudební nástroje

DeletedUser7063

Guest
My jsme dřív ve škole povinně (:eww:) hráli na flétnu a všichni mi říkali jak mi to de:crazy:. S jinou učitelkou už sme hrát nemuseli a já si od té doby nepamatuju ani jednu notu :D
 

DeletedUser

Guest
Příspěvek byl smazán uživatelem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hraju na klavír, na altovou flétnu, na sopránovou flétnu a na kytaru
 

DeletedUser

Guest
Já hraju na všecko, su přirozený talent :loool: ale jako standardně saxofon, kytara, trochu housle...
Btw. muzikanti, pojďte založit metalovou kapelu :devil:

Já už jednu mám!Jmenuje se Exodus!Já hraju na klasickou a na elektrickou kytaru!!!!!

K těm houslím v Metalové kapele:třeba Apocaliptica je taky dobrá,sice hrajou na cella ale housle a cello je to stejný fidlání!!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1447

Guest
Já musím hrát na zobcovou flétnu(kvůli učitelce)

james-m:Exodus?Není to původní kapela Kirka Hammeta? :D
 

DeletedUser

Guest
Chvíli jsem hrál na zobcovou flétnu, ale ve školce, už bych na ni nezahrál asi nic... Na základce jsem se učil hrát na klavír, který mi trochu vydržel dodnes, i když poslední dobou prakticky vůbec necvičím, zahraji si maximálně jedenkrát za měsíc. No asi se budu muset smířit s tím, že hudební kariéra mně už dozajista nečeká...:loool::loool:
:dj:
 

DeletedUser

Guest
mno...tk vidim ze mame jednu vec vsichni spolecnou a to je hra na nervy :-D
mno....jinak ja hraju na kytaru, na bicí a trochu na klavesy :-)
 

DeletedUser

Guest
ahoj. ja hraju na djembe a občas i na Didgeridoo (hodně dobrej nástroj) :)
 

DeletedUser

Guest
Kdysi klavír 4 roky.
Jinak zpívám ve sboru 8 let,6 let z toho v hlavní složce,která cestuje všude možně po světě.
 
Nahoru