• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hudební skupiny

DeletedUser

Guest
Rock-Metal

IRON MAIDEN
HAMMERFALL
MEGADETH
NIRVANA

ale občas aj Linkin Park, KoRn, Drowning Pool a System of a Down
 

DeletedUser

Guest
Rock,metal,pop,Rap :D :D

Rock či metal je celkem jedno co u POPU a RAPu jsem veeeeeeeeeeelmi vybíravý ze 100 interpretů bych poslouchal 5 minut 1ho :D :D

Rock & Metal:
KISS
NIRVANA
IRON MAIDEN
Kabát
Lordi
AC/DC
A mnoho dalších

Z osttních stylů:
GAGA (bejvávalo :D)
EMINEM (Legenda :eek:)!)
Akon

Parody:
Kurde!! Ruda :D
 

DeletedUser7906

Guest
Já je taky dost poslouchám :) nevím co jim na nich vadí-asi záviděj :)
 

DeletedUser

Guest
The Beatles,Rolling Stones,The La's.No to jsou favoriti.A pak ještě pár dalších ovšem ty asi moc znát nebudete jelikož jsou staršího data,no,já jsem holt na tu rockovou klasiku.

Ahoj,jaká je vaše nejoblíbenější hudební skupina???
Mi se dost líbí Divokej Bill....:loool:

Od tří sester mám i koncert na DVD, ale ten jejich znak se jit teda dost povedl:-))))))
Ale líbí sem mi i ta písnička, co hraje na začátku serialu přátelé-"Friends The Rembrands"



To KISS se mi taky docela líbí, ti "muziganti" sou pěkně pomalovaní...:smoker:



No co si to za fanouška, když ani nevíš, jak se píše jméno kapely:loool::loool:
Píše se to raimstain

Píše se to raimstain.Asi těžko,píše se to Ramstein
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Možná si pletu pojmy,ale tohle mi nesedí.
Rock a rock and roll neházím do jednoho pytle i když obojí je muzika.
 

DeletedUser

Guest
Dříve se i tomuhle říkávalo rock.A většinou,když něco z výše zmíněného hrají v rádiu označují to za rockovou klasiku,myslím,že kdyby těchto a dalších nebylo hudba byšla asi jiným směrem.Např. Beatles předběhli svou dobu o pár desítek let.Zkus si poslechnout třeba píseň Helter skelter,to je metal jak vyšitý.Myslím si,že po 31 letech mapování této hudby mám už na jistou zkušenost právo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mě se nejvíc líbí Linkin Park, ale taky nejsou špatní Black Eyed Peas(teda jen některé písničky:))
 
Nahoru