• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.224 je naplánovaná na úterý 18. června. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek fanoušci fotbalu! Léto se zdá být v plném proudu. Možná je čas pro týmovou hru... co třeba s míčem? Podívej se kolem sebe! Najděte svůj tým, buďte jeho lídrem a vyhrajte zápas! Více informací najdete na herním fóru

Indiánský gentleman

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Informace k úkolové řadě: Nová indiánská moderní osada hledá vhodného kandidáta na výpomoc ve vesnici. Ne vše se obejde bez potíží.
Název úkolu: Indiánský gentleman.
Úroveň hráčel: 50+


1)
Doplňující informace nutné ke každému úkolu zvlášť:

Počet a název: 1/15 - Extra Telegram.
Zadavatel práce: (Waupee)
Text úkolové řady: Zdravím tě. Tentokrát mám pro tebe úkol hodný tvého jména. Čekám naléhavý dopis od náčelníka, ovšem někde se zatoulal. Mohl bys jet do Pony-Expresu, předstírat práci a zapátrat po něm? Odměním tě dle svých nejlepších možností.
Požadavek: Pony-Expres - 5 hodin
Odměna: 1$ a 10 XP
Konečný text: Koukám, že přebírat dopisy není tvá srdcová záležitost. Vypadáš unaveně. Buď rád, že jsi nepracoval v období vánoc, to bys ten dopis nikdy nenašel.

2)
Počet a název: 2/15 - Hudební výchova.
Zadavatel práce: (Waupee)
Text úkolové řady: Hm. Obávám se, že mám pro tebe další úkol. Bohužel, mám neodkladnou záležitost a prosím tě, abys za mě zaskočil. Není to nic těžkého, pevně věřím, že ti trocha zpěvu a tance neuškodí.
Požadavek: Šířit víru - 1 hodina
Odměna: Šedé zničené boty
Konečný text: Zpěv byl děsný ...příšerný. Dokonce horší, než krákorání naší Zběsilé Veverky, která vždy, když pustí tequile žilou, není schopna ani chůze.

3)
Počet a název: 3/15 - ALfa a Omega
Zadavatel práce: (Waupee)
Text úkolové řady: Svým děsným náboženským zpěvem jsi roznítil kojoty v nedalekém lese. Napadli tě a musíš je zabít, aby neohrožovali malé děti v indiánské vesnici.
Požadavek: 30x Kojotí zub
Odměna: 150XP
Konečný text: Nekrvácíš? Tihle kojoti útočí na nezvyklá místa. Ukousnutý Medvěd o tom ví své, určitě ti tu historku vyprávěl, jen škoda, že o ní jeho děti vyprávět nebudou.

4)
Počet a název: 4/15 - Postavíme plot.
Zadavatel práce: (Waupee)
Text úkolové řady: Promiň,netušil jsem, že je tak vyděsíš svým náboženským zpěvem a přilákáš vlky.Jestli bych tě mohl požádat, postav ve vesnici palisády, aby se to příště neopakovalo.
Požadavek: Stavba palisády - 4 hodiny
Odměna: 50x dřevo, 100 XP
Konečný text: Vypadá to kvalitně. (zavadí o jedno dřevo) ups (žuch), promiň.

5)
Počet a název: 5/15 - Hoří má panenko !
Zadavatel práce: (Waupee)
Text úkolové řady: Ups. Obávám se, že byl někdo velmi nepozorný a tvá nová ohrada blafla plamenem. Obávám se, že bude třeba pomoci zatočit s tím ohněm.
Požadavek: Hasit ohně - 3 hodiny, 1x Dokumenty
Odměna: 130 XP, Červená čelenka
Konečný text: Důležité, že jsi neblafnul ty. Ve zprávě o požáru bylo uvedeno, že zemřelo několik blech a jedna deka.

6)
Počet a název: 6/15 - Brýle bez Brýlí se špatně hledají.
Zadavatel práce: (Waupee)
Text úkolové řady: Našel jsi údaje, které tě odkazují na to, kde by se mohl ukrývat poklad. Ovšem je třeba nalézt mapu. Informace tě odkazují na indiánskou vesnici Dlouhý dům. Je třeba jí prohledat. Ovšem vesničané nemají rádi bělochy,musíš se zamaskovat.
Požadavek: Jít na průzkum - 10 hodin, Indiánská čelenka - nasazeno (nezmizí)
Odměna: 425 XP
Konečný text: Potkal jsi cestou docela hodně indiánů. Je zvláštní, že si nevšimli tvé bílé pleti. Jistě potom navrhnou jejich náčelníkovi, aby je poslal na cestu k bílému brejlounovi pro ty sklíčka na drátku.

7)
Počet a název: 7/15 - Zlaté ponaučení.
Zadavatel práce: (Waupee)
Text úkolové řady: Našel jsi mapu k Aztéckému pokladu, gratuluji. Waupee zahlédl na druhé straně mapy jakési varování o prokletí, ale kdo by něčemu takovému v dnešní době věřil, že? Tak honem do opuštěného dolu.
Požadavek: 2x Aztécké zlato
Odměna: 155 XP
Konečný text: škyt, škyt ...divné, škyt, škyty, škyty!!!

8)
Počet a název: 8/15 - Na škytání se prý NE-Umírá.
Zadavatel práce: (Waupee)
Text úkolové řady: Během cesty jsi chytil škytavku. Když dorazíš k Waupee, nemá pro tebe dobré zprávy. Obávám se, že na zadní straně mapy nebylo jen tak nějaké varování. Napsal to tam Šaman Kireu. Jestli chceš zachránit svůj život a neuškytat se k smrti, budeš muset přinést elixír.
Požadavek: Pracovat jako mastičkář - 1 hodina
Odměna: 33 XP
Konečný text: Škyt. Jakže to mám namíchat? Říkáš půl tohohle a půl tohohle? BUM !!! AU. Tak tenhle recept ne ! Psali - dávat pozor na dávkování !

9)
Počet a název: 9/15 - Maraton je zdravý.
Zadavatel práce: (Waupee)
Text úkolové řady: Tvůj život bude ušetřen, prokletí pomine. Obávám se, že ty poznámky a tu mapu na tebe někdo nalíčil. Zatím co jsi byl mimo vesnici, se podařilo unést náčelníkovu dceru Čočku. Mám pocit, že vím, kdo v tom má prsty. Poraž bojovníka jménem Válečník Červené Ruky a třeba něco ví. Sežeň si Rezavý tomahawk, tím ho porazíš snáze.
Požadavek: Rezavý tomahawk (nasazen), porazit Válečníka Červené Ruky - KO
Odměna: 222 XP
Konečný text: Nikdy jsem netušil, že jde uběhat válečníka v kruhu smrti a pak jej, až bude ležet udýchán a zničen, doklepnout Tomahawkem. Nová strategie boje. Nadšeně jí budeme šířit.

10)
Počet a název: 10/15 - Kam čert nemůže, nastrčí ženu.
Zadavatel práce: (Waupee)
Text úkolové řady: Zjistil jsi, že Náčelníkovu dceru Čočku unesli banditi a budou za ni požadovat výkupné. Musíš vyjednat mír mezi dvěma kmeny, aby mohli bandité zkratkou k hranici. Doufají, že jim s vyloupením banky kmen pomůže, když je to Náčelníkova jediná dcera.
Požadavek: Vyjednávat mír 6 hodin
Odměna: 600 XP
Konečný text: Úplně tě bolí pusa ! co Pusa, i Hlava ! Jak jen to ti politici dělají? čLOVĚKU BY RUPLO V BEDNĚ po 30 minutách. To se musí zapít? Není tu nějaké občerstvení pro politiky zdarma?

11)
Počet a název: 11/15 - Trpělivost přináší růže.
Zadavatel práce: (Waupee)
Text úkolové řady: Čočka se vrátila domu zcela zdráva, desek nebylo zapotřebí. Jeden z Banditů, kteři jí přišli vrátit, se dožadoval, aby jsme si jí vzali zpět. Prý je nutila čistit si zuby popelem a dokonce se mýt !!! Mohl bys zbylé bandity chytit? Náčelník rád zaplatí.
Požadavek: Chytat bandity - 8 hodin
Odměna: 1000$, 500 XP
Konečný text: Jeden z nich se vzpouzel a další se vzdali bez reptání. Raději vězení, než riskovat, že by se někdy v budoucnu oženili.

12)
Počet a název: 12/15 - Ženy nedají pokoj, dokud to nedostanou.
Zadavatel práce: (Waupee)
Text úkolové řady: Náčelníkova dcera ti děkuje a prosí tě, jestli bys jí nepomohl. Slyšela o oddacím listě a chtěla by jej vlastnit a je jí jedno i na jaké jméno bude.
Požadavek: 1x Oddací list
Odměna: 2000$
Konečný text: Čočka od tebe bere list a mrká na tebe. Přebíhá ti mráz po zádech. Vybral jsi si ten nejhezčí, co tam měli, na jméno Olda Šetrný.

13)
Počet a název: 13/15 - Učit se, učit se, učit se!!
Zadavatel práce: (Waupee)
Text úkolové řady: Náčelník ti píše. Žádá tě o pár hodin vyučování jeho dcery. Usmyslela si, že chce umět číst a psát.
Požadavek: Vyučovat - 12 hodin
Odměna: 1200 XP
Konečný text: No. Obáváš se, že vyučování byla spíše léčka.

14,
Počet a název: 14/15 - Radči smrt než ohlávka.
Zadavatel práce: (Waupee)
Text úkolové řady: Náčelníkova dcera je do tebe blázen.Náčelníkovi řekneš, že než si jí vzít, že raději strčíš hlavu do hnízda chřestýšům. Náčelník se zamyslí a říká: Proč ne?
Požadavek:
- Hadí Kůže 10
Odměna: 1$, 1 XP
Konečný text: Než jsi se vrátil, byla náčelníkova dcera vdaná za nějakého Oldu Šetrného.To jméno ti je nějaké povědomé?!


15)
Počet a název: 15/15 - Dokonalý kůň !!
Zadavatel práce: (Waupee)
Text úkolové řady: Za zásluhy tě Velký Roh, náčelník kmene, nechá žít. Pošle tě proto pro vyšší cíl - naplánovat převoz jeho úžasných nových vyšlechtěných koní do nové rezervace. Pokud úkol splníš, bude mít pro tebe dárek.
Požadavek: Přeprava koní - 15hodin, 20x Podkova
Odměna: 10000 XP, Zlatý Hidalgo
Konečný text: Úžasní koně byli přiliš vychytralí. Několikrát tě přirazili ke zdi, další na tebe šlápl a ten v poslední řadě tě pokřtil. Záludná otázka?! Umýt se? Nebo se Ne-umýt?!


Zlatý Hidalgo :kobylka:
součást Zlaté sady
+ 175% rychlost
+ 15 vystupování

Celá sada při 3 věcech
+20 zdraví
+25 rychlost
+30 všechny práce
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Souhlas

Ještě jsem zapomněla....dopsat. Souhlasím se všeobecnými soutěžními podmínkami. Snad teď už je vše v pořádku....

:zásek:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru