• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Itemy z adventního kalendáře

Když dám za nějakou dobu víc itemů se stejným účinkem tak mi to píše: Tento předmět ještě nejde použít., za jak dlouho zase půjde? Za 24h? A nešlo by udělat místo: Tento předmět ještě nejde použít. třeba Předmět půjde znovu použít za x h?

Díky
 

DeletedUser11464

Guest
Bude to tim, že je je kravina používat jednu a tu samou věc, respektive víc, ale stejných několikrát. Vždy by měla daná věc "vypršet", pokud to myslíš u věc s X použitím. Mělo by to pak fungovat zase po tom, co vyprší daná věc. Tzn, nejde použít třeba 2x hostinu pro gentlemany, nemůžeš mít pak 10 použití,ale prostě 5, pak zase 5 po všech použitích apod. ;)
 
Bude to tim, že je je kravina používat jednu a tu samou věc, respektive víc, ale stejných několikrát. Vždy by měla daná věc "vypršet", pokud to myslíš u věc s X použitím. Mělo by to pak fungovat zase po tom, co vyprší daná věc. Tzn, nejde použít třeba 2x hostinu pro gentlemany, nemůžeš mít pak 10 použití,ale prostě 5, pak zase 5 po všech použitích apod. ;)

Špatně si mě pochopil, myslel jsem jednorázové itemy jako perník, sušenka, lékařská brašna oves....
 
Nahoru