• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jackuv duch (Dopisy odnikud)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9391
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9391

Guest
Zdravím,
mám takový dotázeček. Dneska mi to vyšlo tak že vyučování mám až od jedné, tak jsem chtěla vyřešit úkol Jackuv duch (dojít do Waupeeho města ve středu od 10 - 14:00). Jaké překvapení když jsem tam došla s drahým širákem na hlavě a úkol nikde. Ještě větší překvapení, když jsem najela na stránku http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_113#id1878 s tímto úkolem a tam je napsáno Sunday. Sunday není středa. Tak bych se ráda zeptala, jak to teda je. Děkuji
Gizzelle
 

DeletedUser10235

Guest
Ospravedlňujeme sa, bola zmenená podmienka a ešte sa nestihla nahrať oprava textu. Naozaj je podmienkou Nedeľa.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
No nejspíš to bude ta neděle,byl jsem tam taky a kulo-hulo. i když mám takovej divnej pocit,že na jiným světě jsem to v neděli neplnil. Ale to si fakt nejsem jistej,jen vycházím z toho,že info TW jsem ještě neměl a dělal jsem to podle telegramu.
 

DeletedUser9391

Guest
Takže to shrnu: je nová podmínka, je to neděle od 10:00 - 14:00 ve Waupeeho vesnici a na hlavě mít drahý širák.
 

DeletedUser1318

Guest
Ospravedlňujeme sa, bola zmenená podmienka a ešte sa nestihla nahrať oprava textu. Naozaj je podmienkou Nedeľa.
...což by se dalo elegantně vyřešit kraťoučkým oznámením přímo do hry, čímž by se stalo, že každý přihlášený by měl čerstvé info...
Jaká škoda, že je to neřešitelný problém.
 

DeletedUser10235

Guest
tat fakt sa ospravedlňujeme, ale kým nenapísala Gizzelle, tak som si ani nevšimla, že podmienky boli zmenené. Osobne som plnila túto úlohu ešte v stredu.
Žiadne info k tomu, že INNO menilo podmienky nám neprišlo :-(
Oznámenie sme už zverejnili.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9391

Guest
tat fakt sa ospravedlňujeme, ale kým nenapísala Gizzelle, tak som si ani nevšimla, že podmienky boli zmenené. Osobne som plnila túto úlohu ešte v stredu.
Žiadne info k tomu, že INNO menilo podmienky nám neprišlo :-(
Oznámenie sme už zverejnili.

Tak hlavně, že už se to vyřešilo a já si počkám do neděle
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru