• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jaká je vaše nejoblínenější věc ve hře?

DeletedUser

Guest
přesně, teď seženeš jakou koli zbraň za pár nuggetů,

a ještě nechápu jak INNO GAMES mohlo dát na ''Divoký západ'' např. Pštrose,Želvu,Rudolfa, na tom se jezdí ? To neee...
 

DeletedUser11232

Guest
Já mám nejraději asi opasek Billyho Kida a Chapsy Billyho Kida :D
 

DeletedUser

Guest
...
když k tomu připočtu ještě fakt, že došlo k jasnému zvýhodnění střelců oproti chladným duelantům, tak je to skoro až jasné že zbraň jako je boonova sekera opravdu není "populární"
...

Tohle je fakt do očí bijící. Že jsou dnes zvýhodněni střelci? To je panečku nespravedlnost! To, že celou dobu předtím byli zvýhodněni chlaďáci (pro odporáky byl atribut v síle jasná volba), ti předpokládám nevadilo, že?
Zbytek je také blbost, ale není to tak vidět a muselo by se k tomu napsat trochu víc.
 

DeletedUser

Guest
Určite medvídek :) Najviac nenávidím Adah Isacs Menken Opasok. (hrúza a des)
 

DeletedUser13138

Guest
NEsnáším věci typu Slon,velblou,pštros,puška na Slony,rudolf prostě takové kraviny co nmají na západě co dělat
 

DeletedUser

Guest
nemám rád zlaté zbraně, akorát to zkazilo hru, o zaltým tomahawku a howdahu ani radši nebudu mluvit,
ale takový Kolt Wyatta Earpse, kterého jsem vlastníkem, to je moje nejoblíbenější věcička :)
 

DeletedUser2814

Guest
No, tak můj Taschunkův tomahawk a Puška na slony jsou moje oblíbené hračky :D. Jinak (I když je na duely používám, protože jinak bych byl moc snadný terč) se mi moc nelíbí zlaté zbraně.
 

DeletedUser13856

Guest
Mě se vždycky líbil Medvídek a Billův peacemaker. Naopak nesnáším Opasek Adah Isacs Menken a Zlatý tomahawk (vypadá nehezky), zlatou sadu také nesnáším :D
 

DeletedUser9733

Guest
Mezi věci, které se mi moc líbí patří Boonova sekera a chtěl bych být jejím majitelem, ale bez nakupování drahých beden, kde není jistota, že ji dostanu. Jediná možnost zkusit štěstí s premkem na příjem a jít na vykrádačku hrobů nebo práci kupce s plným počtem PB.
 

DeletedUser

Guest
mne sa páči kolt Wyatta Earpa :)
našťastie som aj majiteľom tejto výbornej zbrane :klubun:
 

DeletedUser10447

Guest
Teď mě dělá největší radost můj nejnovější kousek a to:

peacemaker_stranger.png
 

DeletedUser5474

Guest
Mě se nejvíc líbí sada kostkovyných košil a barevných oblečení ;)
 

DeletedUser16495

Guest
Nenávidím Youngerův Revolver a Bellestarsk

Dalo mi s nimi na frak tolik duelantů...

Kéž by se dali zničit jako hernand a lidi by to dělali :(
 

DeletedUser

Guest
Fajn je Medicinmanův tomahawk a Harperova sekera, bojím se však, že za "chvilku" nebude duelanta, který by ji nevlastnil, takže pomalu, ale jistě ztrácí hodnotu.
 

Pawn

Člen týmu
Revolver Buffalo Billa (: a ztěch "běžnějších věcí" se mi nejvíc líbí asi šavle G.G., Harperova sekera :)
 
Nahoru