• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

jaký máte mobil ?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser132

Guest
Ja mám Sony Ericsson K530i i ked zo začiatku sa mi pokazila karta ale je stále dobrý.
 

DeletedUser

Guest
Sony Ericsson W810i
Foto:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
HTC Touch Pro + 16 GB microSDHC (a je mi ta karta poněkud malá, už by mohli konečně vydat 32 GB :-) ).
 

DeletedUser

Guest
Ja jsem spokojený se svým Sony Ericssonem K320i. Nechápu, jak někdo může utrácet prachy jen za to, že má nejnovější mobil, který je zrovna na trhu. Tím nenarážím na nikoho odsuď, jen to znám ze třídy.

ANo též souhlasím ja mam Nokiu 5310 a ta mi bude eště sloužit minimalně pět let..Nepotřebuju new mobily a tento jsem si koupil poněvadž muj starý dobrý siemens spadl do řeky..

ja mam ten samej a mám tam milion her(z ruznych zdroju) jestli chceš hry zkus si najít nějakou stranku na hry do mobilu zadara a jestli nemas PC suite tak si ho naistaluj třeba ZDE a akorat das z te hry v pocitaci(samozrejme s pripojenym mobilem ke kompu) spustit pres PC suite a instalovat do mobilu pres PC suite je to jednoduche

a k mimu mobilu chudacek se mi zacina rozpadat :(:cry::cry::whaaat2:

Taky ju mám mam tam hafo her,ale rozbitý jedno tlačitko ale co funguje furt..JJ Pc Suite mám...Ale Bluethooth bo jak se to píše nemám(myslím v Pc) Zabavila mi ho sestra..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Trojkombinace:

Ericsson T65
Ericsson_T65.jpg


Sonnyericsson W950i
thumbnail.php


HTC Dream G1
g1-white.jpg
 

DeletedUser1442

Guest
Já mám Nokii 5310, nový telefon plánuji na příští rok.
 

DeletedUser

Guest
Mám v Touch Pro 16 GB kartu a také mi už pomalu nestačí, chtělo by to větší, alespoň 32 GB nebo klidně i víc (ale narozdíl od iphonu to není problém, stačí aby ji konečně někdo začal vyrábět :-) ).
Jinak vy co se divíte, jak není možné vystačit s 16 GB kartou, takže: 1. navigace (v mém případě několik -> autonavigace, několik pro geocaching) - aktuálně cca 8 GB, 2. hudba (WMA lossless docela zabírá a převádět se mi to nechce), 3. filmy (jeden má tak 400 MB, tak si to spočítejte :-) ). A nakonec samozřejmě zálohy, přílohy emailů a podobné drobnosti.
 

DeletedUser

Guest
Fujitsu-siemens Pocket Loox T810 (přeflashovanej na Windows Mobile 6.1 :loool: ) + 8GB SDHC + USB Host + externí GPs anténa MIO

images


Přesně telefon podle mého gusta. Pořádnej chlap musí mít pořádně težkej a velkej telefon :loool: .
 

DeletedUser

Guest
SE k750i z 1GB karta a už mi 2x nešel display a tak.. na házení ve škole to stačí :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru