• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jaký operační systém máte nejraději

Jaký je Váš oblíbený OS?


  • Celkový počet hlasujících
    136

DeletedUser

Guest
Jaký je Váš oblíbený OS?

Moji nejoblíbenější jsou widle XP a Ubuntu Linux
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Windows Vista Home Basic :)
Každý říká že je naprd, ale je to prostě o zvyku. Já hodně využívám miniaplikace a jiné věci.
Někdy mi leze na nervy že se mně furt na něco ptá :-D
 

DeletedUser

Guest
visty mám 32 home na noťasu, na PC jsem měl ultimate 64, nahradiljem je za Win 7 ultimate 64 a jsem velmi spokojen, lepší, rychlejší a stabilnější jak visty
 

DeletedUser

Guest
Já používám Wondows Vista Home Preimum a jsem velmi spokojen, sice se o ní říká že je pomalá, ale pro mě je rychlejší jak XP :)
 

DeletedUser

Guest
I LOVE WINDOVS XP HOME.

Prostě nej sice vista není špatná ale XP je starší a vyrovná se.

Hlavně nemá miliony okýnek a dotazů.
 

DeletedUser

Guest
Z mého pohledu Vista není až zas tak špatná, je to holt o zvyku. Win7 je taková upravená Vista s opravenými chybami. XP je rozhodně od MS Win nejlepší, ovšem nemá moc dobrou kompatibilitu, je však s Vistou mnohem prověřenější než 7. Jenže Microsoft už XPčka nechce, za rok ztratí XP SP2 podporu, SP3 až v roce 2014. Na rok 2012 je plánován zcela nový OS s kodem "Windows 8".

Na Linuxu lidem vadí, že nemá tolik her, některé programy se však hodně vyrovnávají. Třeba věrná Mozillka Firefox je lepší jak IE. Oproti 7 má mnohem menší požadavky. Největší výhodou je dostupnost - OS zdarma.
 

DeletedUser

Guest
Z mého pohledu Vista není až zas tak špatná, je to holt o zvyku. Win7 je taková upravená Vista s opravenými chybami. XP je rozhodně od MS Win nejlepší, ovšem nemá moc dobrou kompatibilitu, je však s Vistou mnohem prověřenější než 7. Jenže Microsoft už XPčka nechce, za rok ztratí XP SP2 podporu, SP3 až v roce 2014. Na rok 2012 je plánován zcela nový OS s kodem "Windows 8".

Na Linuxu lidem vadí, že nemá tolik her, některé programy se však hodně vyrovnávají. Třeba věrná Mozillka Firefox je lepší jak IE. Oproti 7 má mnohem menší požadavky. Největší výhodou je dostupnost - OS zdarma.

Na linuxu jsou v řiti ty aplikace. Já potřebuju pro svojí práci mít doma Delcam Powermill 10. A ten prostě na tučnákách není. A emulovat ho přes wine? Horko těžko...
 

DeletedUser

Guest
Mac-sice ho nepoužívám,ale apple pro mě vítězí na plné čáře
až budu chodit na brigády,určitě si na Macbook budu šetřit
 

DeletedUser7063

Guest
No já používám Visty, dřív jsme mívali xp, a oba mi připadají stejně dobré.
 

DeletedUser

Guest
Ja mam na stolaku xp homko, a na notasu 7 jako nevim xp je neco, a 7 neni zas tak k zahozeni, ba je dokonce dobra. Vicemene me je jedno dke hraji je to srovnatelne
 

DeletedUser

Guest
Windows 7 pro, nic jin0ho bych si ani na svůj 4-jádrovej nedal, jedině W 7 rozdělujou procesy samovolně na všecky jádra .
 

DeletedUser

Guest
Mám na všechny jeden dotaz:Co ej pro mě lepší za náhradu XP?Vista nebo 7?Koukal jsme se na 7,a tam sem (ne)viděl jak tam je lišta se spuštěnýmí programy.Jako je jako v XP a Vistě,že tam je ikonka a nápis,nebo jenom ikonka?Díky za odpovědi.
 

DeletedUser765

Guest
Rozhodně win7. V liště si to můžeš nastavit, jak chceš, aby se ti spuštěné programy zobrazovali. Lze tam mit jen ikony nebo ikony s popisky.
 

DeletedUser

Guest
měliste někdy windous 7 ten je nejlepši xpčka se sekaji ubuntu neni česky
 

DeletedUser

Guest
měliste někdy windous 7 ten je nejlepši xpčka se sekaji ubuntu neni česky

To co píšeš, co bláboly.
1) Windows 7 je podle tebe možná nejlepší, ale nevyzkoušel jsi jiné OS, tudíž nemůžeš objektivně soudit.
2) XP se nesekají a dokonce jsou poměrně schopné běžet na dosti slabých sestavách a ne ještě jsem nikdy neviděl, aby se sekali.
3) Ubuntu má českou lokalizaci, to co meleš jsou kraviny.
 

Deleted User - 32331

Guest
z windowsů u mě vítězí 7 s ostatními OS nemůžu soudit, protože jsem je nikdy neměl
 
Nahoru