• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jaký používáte Internetový prohlížeč ?

Jaký používáte Inernetový prohlížeč ?


  • Celkový počet hlasujících
    548

DeletedUser

Guest
Jednoznačne najlepšia je Opera. Firefox je tiež v pohode :indián:
 

DeletedUser

Guest
U mě vede prostě Google Chrome... Prostě když zapnu, tak to mám hned načtený a nečekám až do důchodu jako u Firefoxu. Jako záložák Opera, i když jí vůbec neposlouchám.
 

DeletedUser

Guest
IE jsem otevřel taky pouze abych si stáhnul mozilu :D takže jasně vede mozila
 

DeletedUser

Guest
Podle mě by stálo za to tuto anketu resetovat a inovovat, hodilo by se to třeba pro minivývojáře při vytváření scriptů, aby věděli, jaký prohlížeč je nejpoužívanější.
 

DeletedUser

Guest
Já na notebooku používám jedině Mozilla Firefox, ale na mím stolním PC používám jedině Google Chrome!
 

DeletedUser13667

Guest
Podle mě by stálo za to tuto anketu resetovat a inovovat, hodilo by se to třeba pro minivývojáře při vytváření scriptů, aby věděli, jaký prohlížeč je nejpoužívanější.

Nejpoužívanější prohlížeč je chrome, takže mini vývojáři jedině chrome! :)

Já osobně používám 2 prohlížeče - chrome a operu
chrome na obyč použití
operu na west (bitvy- b chromu mi to nevím proč nejede), na fórko a na wiki
 

DeletedUser

Guest
Já osobně také požívám google chrome od té doby, co mi firefox nepustil bitvu. Navíc je pomalý a pořád nabízí nějaké aktualizace, na což jsem alergický.
 

DeletedUser

Guest
Já Google Chrome - líbí se mi rychlost, aktualizace v pozadí, synchronizace na ostatních počítačích a množství rozšíření.
Zatím jsem nenašel nic, co by mi na něm nefungovalo. :)
 

DeletedUser

Guest
Ja používam Google Chrome zatiaľ som lepší prehliadač ani asi nevidel :klubun:
 
Nahoru