• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jaký používáte Internetový prohlížeč ?

Jaký používáte Inernetový prohlížeč ?


  • Celkový počet hlasujících
    548

DeletedUser

Guest
Zrovna teď jsem u babičky, IE tu nějak blbne a Mozillu mám jen na scripty. Google Chrome je dost rychlý a tak ho používám.

PS: Domá mám Operu.
 

DeletedUser

Guest
Používám Firefox 4.0b10 a IE (9) jen když ladím web stránky.
 

DeletedUser

Guest
Přešel jsem na Maxthon 3 a spokojenost :hoj:
Jediný z prohlížečů má dvě jádra, mezi kterými lze přepínat: Webkit (Safari, Chrome), Trident (IE). Já tuto vlastnost nevyužiju, vystačím si s jinými :) Ale může se hodit třeba kvuli internetovému bankovnictví, webdesign,.... kdy stačí pouze jeden prohlížeč :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4620

Guest
Nedávno som narazil na tento vtip :::))::

Firefox sa pýta Opery: Koľko je 5+5?
Opera odpovedá: 11.
Firefox: Ale to nie je správna odpoveď.
Opera: Nevadí, ale bolo to rýchle.
 

DeletedUser4620

Guest
Prečo? Veď stačí vymazať cookies fóra a si odhlásený ;)
 

DeletedUser

Guest
Ano, je to totiž velice složitý proces-3x klikneš :D :D

Jinak používám na vše mozillu a na stahování videí z youtube.com Operu (v mozille to jde taky, ale nechci si ji tím zpomalovat :D)
 

DeletedUser

Guest
Ano, je to totiž velice složitý proces-3x klikneš :D :D

Jinak používám na vše mozillu a na stahování videí z youtube.com Operu (v mozille to jde taky, ale nechci si ji tím zpomalovat :D)

ale sami zda ze to vymaze cookies vsetkych stranok :P potom uz iba jednotlivo a to sami nece :D
 

DeletedUser

Guest
Opera 11 je asi nej no , i když nikdo jinej ji z rodiny nepoužívá :)
 

DeletedUser

Guest
U mě též vede Mozilla hned potom Chrome a občas Safari... IE jsem pustil za celou dobu co pc mám jednou na stažení mozilli :::))::
 
Nahoru