• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Jaký používáte Internetový prohlížeč ?

Jaký používáte Inernetový prohlížeč ?


  • Celkový počet hlasujících
    548

DeletedUser4517

Guest
mam mozzilu ale nevim cim to je ale proste samy od sebe mi vyskakujou okna ruzne webove hry atd jestli vi nekdo jak stim zkoncovat tak mi napiste do profilu predem dekuji.
 

DeletedUser

Guest
mam mozzilu ale nevim cim to je ale proste samy od sebe mi vyskakujou okna ruzne webove hry atd jestli vi nekdo jak stim zkoncovat tak mi napiste do profilu predem dekuji.

to Clin eastwod: napsal jsem ti do profilu ;)

to hermis: Jinak Opera není nejrychlejší. Je ověřený, že nejrychlejší je Safari a Google Chrome si taky nevede špatně. To jsem si jen tak trošku rýpnul :devil:

Operu ale taky používám, v Linuxu bohužel Safari není :(

Takže to shrnu:
Windows - Safari
Linux - MF, Opera
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já mám firefox a sem moc spokojen...
je docela rychlej a už jsem si na něj zvykl :loool:
 

DeletedUser4517

Guest
Mala ulitka kterou jsem sehnal na jedne nejmenovane strance
Zrychlete si načítání stránek v oblíbeném prohlížeči Firefox.

PageRank Pokud používáte vynikající internetový browser Firefox, bude vás následující rada jistě zajímat. Na tento jednoduchý trik mě upozornil kamarád (thx Martasko). Zpočátku jsem byl skeptický, ale nyní mohu subjektivně potvrdit, že stránky se skutečně načítají rychleji. Co je tedy potřeba udělat? Nejdříve je nutné jít do skrytého nastavení prohlížeče. Do adresního řádku napište about:config a odentrujte. Nyní vyhledejte tyto předvolby:

* network.http.pipelining
* network.http.proxy.pipelining
* network.http.pipelining.maxrequests

Jak vidíte, pipelining je defaultně nastavené na hodnotu false, tudíž vypnuté. Prohlížeč tedy v jednom okamžiku může vyslat pouze jeden požadavek na konktrétní server. Jakmile pipelining povolíte, prohlížeč bude moci uskutečnit požadavků několik, což zrychlí načtení stránky.

Co tedy změnit?
"network.http.pipelining" změňte na "true"
"network.http.proxy.pipelining" změňte na "true"
"network.http.pipelining.maxrequests " změňte na číselnou hodnotu určující počet požadavků v jednom okamžiku - doporučuji nastavit kolem 30
Nakonec klikněte pravým tlačítkem a zvolte Nový - Číslo, předvolbu pojmenujte jako "nglayout.initialpaint.delay" (bez uvozovek) a její hodnotu nastavte na nulu. Tato hodnota určuje množství času, který prohlížeč čeká než zareaguje na příchozí informace.

Nyní by vám stránky měly nabíhat mnohem rychleji.
 

DeletedUser4517

Guest
budes se divit ale pomuze,ale musis to udelat poradne podle planu a jestli je to stale pomale tak mas pak nejakyho vira.
 

DeletedUser

Guest
Nevíte někdo co je s tím. Celou dobu co hraju tak na Google chrome a dnes prostě NE do hry se dostanu a na cokoliv kliknu tak se točí kolečko. Musel jsem oprášit Mozzilu a na té to jede.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8071

Guest
Mozilla forever :)

úprava for Darling:

Na mém PC je nejrychlejší, oproti Internet Exploreru, Safari, Google chrom je lepší než ty předchozí zmíněné, ale jelikož všechny hesla už mám uložena ve Firefoxu a jako import dat mi to u chromu nenabídlo :( tak používám Mozillu...dále příjemné rozhraní, různé skiny a doplňky a hlavně na něm jede Greas...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Když sem budete psát svůj názor, tak alespoň rozveďte, proč používáte zrovna daný prohlížeč - co vám na něm vyhovuje oproti ostatním, jeho chyby i výhody. Jinak je příspěvek bezvýznamný a stačí použe hlasovat - je-li v hlasování daná možnost a není-li potřeba využít postu kvůli volbě jiného prohlížeče.
 

DeletedUser4517

Guest
jo na jednu vec bych se chtel zeptat pouzivam mozilu a internet explorer bo ja mam Facebook a na mozile mi nejdou psat komentare k ruznym vecem proste je to pomale ten Fb na mozile a tak vzdy kdyz jdu na Fb kliknu na explorer,ale jinam na mozilu si nemuzu stezovat.
 

DeletedUser

Guest
ja mam IE8 a jsem spokojen akorat nekteré browser hry nemaji pro IE podporu tak hraji na mozzile :)
IE používám když něco hledám je to rychlejší to asi protože jsem na něj zvyklí.

důležítý je mit aktuální verzi pak nebudete mit chyby to se týká všeho co je v PC, jen prohližeč mit nestačí.
 

DeletedUser

Guest
Tak já používám google chrome protože v mozile mi blbne the-west a v IE mě taky nějak chybuje nevim čím to je ale už mě to moc neštve chrome je i v něčem lepší
 

DeletedUser

Guest
Já jednoznačně mozillu firefox 3.5.3. Má to hned několik výhod :

1) Můžeš si tam uložit heslo, něco jako cookies, ale když máš na každým severu jiný jméno a chceš rychle je to dobrý.
2) V mozille nemusíš tak hloupě přendavat ručně věci z batohu do inventáře a naopak nýbrž na ně stačí pouze kliknout...
 

DeletedUser

Guest
Já jednoznačně mozillu firefox 3.5.3. Má to hned několik výhod :

1) Můžeš si tam uložit heslo, něco jako cookies, ale když máš na každým severu jiný jméno a chceš rychle je to dobrý.
2) V mozille nemusíš tak hloupě přendavat ručně věci z batohu do inventáře a naopak nýbrž na ně stačí pouze kliknout...

No to je teda prevda:) Nemal by som nervy na Prehadzovanie rucne:D to by som si na sebe furt mal to iste:D
 

DeletedUser

Guest
já jsem neustále střídal prohlížeče... zastavil jsem se až na Mozzila Firefox
firefox mi vyhovuje... a hlavně ho chápu :loool:
navíc je oproti dalším prohlížečům na mým počítači daleko rychlejší... prostě a jednoduše, firefox je nej :yes:
 

DeletedUser

Guest
já jsem neustále střídal prohlížeče... zastavil jsem se až na Mozzila Firefox
firefox mi vyhovuje... a hlavně ho chápu :loool:
navíc můj internet je na něm daleko rychlejší, než na ostatních... prostě a jednoduše, firefox je nej :yes:
 

DeletedUser

Guest
Každý píše že mozzila a opera sú naj ale NAJ je NETSCAPE NAVIGATOR najrýchlejší internetový prehliadač ktorý existuje !!!
 
Nahoru