• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

jak jsem zachránil vlastní matku

DeletedUser

Guest
…...Cestou do salonu mě zastavila Karina. „Rychle,musíš se vrátit zpět domů.Matce se přihoršilo.“ Ihned jsem změnil směr a vracel se domů.Matka již spala.Nechtěl jsem ji rušit,
proto jsem si tiše sedl do křesla a zůstal s ní celou noc.Ráno mě probudil matčin hlas.
Poprosila mě abych jí přinesl sklenici vody.Odpoledne k nám přišla místní indiánská
šamanka Helga.Nevím co matce udělala,ale po jejím odchodu byla zdravá jako rybka.Zašel jsem za helgou a zeptal se co bude s matkou dál. “Dlouho takhle zdravá nebude.Bude postupně oslabovat.až se úplně vysílí a zemře.“ „Co mám dělat,proto abych jí zachránil?“
„Musíš sehnat šamanku jménem Whee.Kde je to ti ale neřeknu.Nevím to sama,ale možná by ti mohl poradit John Peiroo z Redtownu.Je s Whee dobrý přítel.“Neváhal jsem ani vteřinu,
nasedl na koně a uháněl do Redtownu.Po čtyřech únavných dnech dnech jízdy jsem konečně dorazil do města.Kde,ale Johna hledat?Napadlo mě že by mohl být v salonu.Zašel jsem tam,zeptal se barmana a ten mi řekl že ten chlápek co sedí u kulatého stolu Je Johny.Přišel jsem ke stolu a oslovil postaršího muže.Ten mě pobídl abych si sedl ke stolu.Sedl jsem si a začal mu vyprávět,proč jsem vlastně za ním přijel.John mě vyslechl do konce a pak se zamislel. „Whee jsem už dlouho neviděl,ale vím kde by mohla být..........
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se,ale pokračování asi nebude.Za tu dlouhou dobu jsem zapoměl jak měl příběh zkončit.Pokud máte nápad jak udělat konec napište mi sem.(Nedokončený příběh)
 
Nahoru