• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
 • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Jak jste spokojeni s fórem hry?

 • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
 • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Vážení uživatelé,

jistě jste si povšimli, že fórum od spuštění hry v České republice prošlo celou řadou úprav. Slibovali jsme, že až budou dokončené největší změny avizované v tomto tématu, založíme téma s novým hodnocením.

Protože však hodnocení ve škále námi určených možností není příliš objektivní (známka není příliš vypovídající), dovoluji si nezakládat anketu, ale požádat vás o vypsání příspěvku s klady a zápory, které vás jen napadnou. Jak bylo hodnoceno fórum dříve a co bylo vytýkáno, si můžete přečíst tady. Samozřejmě ne vše je již dokončeno, fórum prochází úpravami neustále, aniž je vždy postřehnete, některé jsou spíše administrativního rázu pro pohodlnější úpravy, jiné zase rozšiřují uživatelské možnosti, avšak nemění ráz fóra.

Mezi poslední změny patří:
 • přepnutí do horizontálního zobrazování fóra
 • povolení HTML v některých sekcích
 • přidání předdefinovaných skupin avatarů (je možné přidat na požádání další)
 • přidání další skupiny smajlíků
 • zobrazování 15 posledních obdržených reputací
 • zobrazování 15 posledních návštěvníků na profilu
 • přepracovaný systém reputací (vybalancování omezení)
 • přidání nových podsekcí do herních světů (aliance)

Na seznamu stále zůstává vytvoření vhodnějšího systému vyhledávání informací. Prozatím platí vypracované téma z nápovědy - vyhledávání na fóru. Některé sekce již byly odebrány z vyhledávání, postupně budou rozšířeny o další "neherní" sekce. Máte-li další nápady na úpravy fóra, které by vám usnadnily nejen orientaci, ale i zpříjemnily zdejší pobyt, podělte se s námi o ně. Své nápady prosím nepište do tohoto tématu, jistě by zapadly - pošlete je do tématu s probíhající diskuzí o změnách na fóru.

Předem děkujeme za kladné i záporné hodnocení.
Zdržte se kritiky členů Teamu, stížnosti na pracovní postupy se řeší cestou ticketů nebo s konkrétními jedinci po PM.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mě to prosím přijde dobré, teda stejné jako vždy, jen je pro mě tahle nová vizáž nepřehledná, nevím, kde mám věci hledat, ale to je taky tím, že už nemám tolik času. Škoda, že je málo aktivních uživatelů..
 

Deleted User - 31870

Guest
:mocking: Přesněji je to MediumVioletRed. Bohužel oranžová, kterou jsme se rozhodli používat pro Wiki, by nahoře v odkazech nebyla vidět, tak jsem tam dala tuhle barvičku. Když už je tady s tou barvou slovo nápověda jednou, bylo by divný dávat na druhý zase jinou..

Mc: Šlo by trošku upřesnit, co se ti nelíbí?
 
No to prapůvodní a předešlé uspořádání bylo více než dostačující. Tady to šlo akorát tak do mínusu. Vy jste vše popřesouvali a změnili, v předešlých stavech to mělo tu správnou formu. Mám dojem že v poslední době to forum spěje akorát k propagaci vývojářského studia "Iron Arts" a jako takové i skončí.
 

DeletedUser11232

Guest
Bych tam místo ružové dal spíš Modrou anebo Červenou :klubun:
 
Buď jsem si toho hned nevšiml, anebo to přibývá postupně. Tak mám takový dojem; němci vám pro úpravu fora poslali pastelky?
 

DeletedUser

Guest
Toto fórum je fakt super. Darling, klobúk dolu. :klubun:

Tá rúžová nápoveda je ale nevkusná, zmeňte si to.
 

DeletedUser

Guest
Trochu mi to připomíná použirím fontů a barviček rané časy html stránek. Zatím se mi to nezdá jako krok vpřed, ale jde jen o sílu zvyku
 
Teď to tak sleduju, rozkoukávám se po tom inovovaném foru a jedna věc mě trochu jímá. Mrknul jsem na ty zelené obdélníčky co znázorňují reputaci a tam je hláška; "McBracey zná ji/jej každý". Tak co to má být? Když mě znají všichni, tak přece musí vědět že jsem to já...

Ps: tak nic, už se to vyřešilo, teď jsem "žár světla"...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13138

Guest
je to pěkné,ale písmo bych zmenšil a oddíl hráčská komunita bych posunul nad světy,přeci jen je to častěji používané než světy.
 
Osobně s novým uspořádáním nemám problém,a po letech hraní mě nepřekvapila reakce nejmenovaného kverulanta.Snad bych byl i zklamanej,kdyby se neozval ve svým stylu.
 
dotaz

Vím že když si nějakého hráče zablokuju tak já nevidím jeho příspěvky a dotyčný mne nemůže kontaktovat. Rád bych se zeptal jestli to jde nastavit tak, aby dotyčný ignorovaný neviděl mé příspěvky stejně tak jako já nevidím ty jeho. Nechci zbytečně obtěžovat uživatele Kluge svými příspěvky...
 

DeletedUser7836

Guest
Nie to nastaviť nejde. Jedine žeby si ťa dal kluge do ignore listu
 
Abych to uvedl na pravou míru,tak musím prohlásit,že mě jisté příspěvky neobtěžují.Kdysi mě vytáčeli,teď se spíš usmívám.
Co tak někdy zkusit napsat něco konstruktivního,místo soustavný nespokojenosti?
Já jsem rád,že jsou lidi,kteří jsou schopní a ochotní se o nás postarat,zkoušejí cosi vymyslet a vylepšit.
My ostatní si jenom tak piánko někde něco naklapeme,zadáme,splníme,zkrátka si jen tak pohrajeme.
Můžu mít občas negativní pocit z toho,co se předělalo,ale nebudu pořád na změny reagovat s nějakou výhradou.
Proč se dlouholetí přispěvovatelé a notoričtí nespokojenci neangažují v TEAMU?
Je to kvůli obavě,aby zrovna jejich nápad nebyl na pranýři?
 

DeletedUser

Guest
Mě se to vůbec nelíbí, sem tu registrovaný téměř od začátku hry a byl jsem zvyklý na to staré fórum. :indián:
 
Nahoru