• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak nahrat video z compu ???

DeletedUser

Guest
Ja som si stiahol to CamStudio ale neviem ako mám začať natáčať nejakú hru lebo vždy musím spustiť CamStudio a potom až hru a keď chcem skončiť tak znova vypnúť hru a zrušiť CamStudio. Help please
 

DeletedUser

Guest
já používám fraps ale je to blb program protože to musim strašně upravovat:mad talking:
 

DeletedUser

Guest
formát avi je hrozně velikej.1sek zabírá asi 10MB.já jsem musel všechna videa odstranit protože mi to zabíralo hrozně moc na HDD.
 

DeletedUser10322

Guest
Tve

Noo, asi takhle, smiřte se s tim , že pokud si FRAPS nekoupíte, budete natáčet jen 30sec, ja osobne mam cracklou verzi, ale FRPAS nepouzivam, je na nic, brutalne snizuje FPS, žere místo jako *****, to uz je lepsi GAMECAM, WEGAME(NA HRY) A CamStudio, Camtasia Studio 7(placene...) Ja osobne pouzivam Cam Studio, a je naprosto boží, je zadarmo , neomezenej zaznam, super kvalita...Proste CamStudio 4EVER... ALe nedají se s ním natáčet gamesky...Ale to mi nevadí, na to mam WEGAME...
 

DeletedUser11110

Guest
Nejlepší je ZD Screen Recorder. Nádherné detaily a ani moc nezabírá
 

DeletedUser

Guest
A neznáte náhodou nějaký program na natáčení videí z her, kterej je česky?
 

DeletedUser

Guest
na hry pouzivam fraps je sice eng ale je velmi dobry a lahko sa ho naucis ovladat kedze tam pouzivas iba jednu klavesu
 

DeletedUser

Guest
jak jsem zde cetl, dela to video max. na 1 minutu... potreboval bych delsi... abych si mohl natacet bitvy o pevnosti
 

DeletedUser11110

Guest
Pokud myslis bitvy ve westu tak to ti fraps nenahraje. West není počítačová hra. Na to si stáhni ten ZD Screen Recorder je to jednoduché a kdyžtak použij GOOGLE a najdi si návod
 
Nahoru