• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak natáčet s programem Wegame

Ahojte,
sehnal jsem si program Wegame na natáčení her.
Problém je v tom že nevím jak se s tím natáčí :::))::
Poradí mi někdo ;-)
Stačí menší tutorial
EDIT:
Jo a jaké je nejlepší nastavení toho programu na sestavu,aby se mi to video co nejmíň sekalo:
AMD Athlon XP2400 2GHz
Ram: 768 MB
Grafika : Nvidia Geforce FX5200 128 MB
Disk : 60 GB
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
no ta ramka :D neviem neviem sekat ti to mozno nebude ale nekedy sa stava ze ked je tam aj zvuk tak to zacne....a co fraps?
 

DeletedUser

Guest
Tady rovnou jestli se můžu zeptat, v programu Fraps natáčím ale jde to nějak na pamět počítače - př. 4m videa mi zabere 2GiB. Můžu to nějak zmenšit
 

DeletedUser6989

Guest
To,že zmenšení velikosti videa sníží kvalitu není v tomto případě pravda.Pokud by se snížilo rozlišení videa,nebo přenosová rychlost,tak ano,ale to není tento případ.Často záleží jen na formátu.Např. hudba v mp3 může mít 3 MB a po převodu na wav může mít 10x víc při stejný kvalitě.Tuším že u Frapsu jde velikost do GB kvůli tomu,že video nemá kodek.Při použití programu (osobně bych doporučil Format Factory) na konverzi audia/videa zůstane kvalita stejná,a velikost bude přijatelná.Jako výchozí formát doporučuji .avi, .wmv, nebo .mp4
 

DeletedUser753

Guest
Tak nějak. Ale zase nemůžeš dát bitrate třeba 3000 kbit/s. To se snížená kvalita projeví. Dávám 7000-8000 (1280x720)
Nebo násobek 3x-4x (quantizer)
Převod ve VirtualDub. Bohužel jen *.avi. Nebo Sony Vegas Pro
 

DeletedUser6989

Guest
Tak nějak. Ale zase nemůžeš dát bitrate třeba 3000 kbit/s. To se snížená kvalita projeví. Dávám 7000-8000 (1280x720)
Nebo násobek 3x-4x (quantizer)
Převod ve VirtualDub. Bohužel jen *.avi. Nebo Sony Vegas Pro

Ve Format factory je možnost asi 10ti formátů a také je tam možnost vložit výstupní parametry tzn. výsledek bude co do kvality stejný,jako originál.
 

DeletedUser753

Guest
Možná tak rozlišením je kvalita stejná, ale pokud dáš malý bitrate (průtok) tak se zhorší kvalita. Proto jsem psal kolem 7000-8000 v HD rozlišení. Já vím že programů jsou miliony. Stačí si jen vybrat.
 

DeletedUser6989

Guest
Možná tak rozlišením je kvalita stejná, ale pokud dáš malý bitrate (průtok) tak se zhorší kvalita. Proto jsem psal kolem 7000-8000 v HD rozlišení. Já vím že programů jsou miliony. Stačí si jen vybrat.

Jo,já se nehádám.Jen říkám,že je tam možnost nastavit stejné paramtery,jako má výchozí video.Hodí se to,když nevíš,jaký bitrate má to původní video.
 
Nahoru