• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak se Tomášovi ztratil syn

DeletedUser

Guest
Bylo,nebylo, žil v jedné chatrči muž Tomáš.Byl to chlap jako hora, silný a odvážný.Měl manželku Evu a syna Tadeáše.Jednoho obyčejného dne musel Tomáš pracovat v kamenolomu.Jeho manželka musela pomáhat v mlýně a malý Tadeáš byl doma sám.Hodně se nudil, to mi věřte, v té době neměli žádně PC,CD a už vůbec ne DVD!Neměl žádné kamarády.Alespoň měl dobrého panovníka, nemusel pracovat dokud mu nebude alespoň 10 let.
Jen tak seděl v koutě chatrče a přemýšlel.Nad čím přemýšlel to se dosud neví, ale asi to nebylo nic moc, nejspíš jen zaháněl nudu. Slyšel, že přijíždí nějácí koňové.Taky slyšel, že venku někdo mluvil, ale nezajímal se o to a dál přemýšlel.
Uběhla hodina a venku byl stále slyšet něčí šepot. Zněl temně a zlomyslně...Tadeáš si nakonec začal všímat hlasů a poslouchal je, ale moc nerozumněl, protože ústa toho někoho musela být něčím zakrytá. Tadeáš si sám pro sebe říkal:,,Proč tolik hlasů, takových zvláštních a temných hlasů mluví před naším domem?"Tadeáše hned napadla první věc - jsou to banditi? Myšlenka mu hlavou proběhla tak rychle, že vůbec nemyslel na to co dělá nebo bude dělat, hlavně aby utekl.
Jeho myšlenka ale byla správná. Banditi vyrazili dveře a vtrhli do domu kde stál malý chlapec, vyděšený, vystrašený. Banditi na nic nečekali, chlapce odvlekli, svázali a jeli s ním na koňích hodně daleko. Vystrašení obyvatelé města jen bezvládně přihlíželi.,,Na co čekáte, zavolejte šerifa", zakřičel někdo.

Pokráčování příště ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pekné pokračovanie asi bude tak dobré alebo lepšie????????????????
 

DeletedUser

Guest
Pokračování příběhu

Než přiběhl šerif, už na místě byla Eva.,,Co se tady stalo", zeptala se.,,To banditi, přijeli se svými koňmi, vtrhli do vaší chatrče, sebrali malého chlapce a utekli s ním", odpověděl jeden muž. To už sem ale přiběhl i šerif.,,Hmm, banditi povídáš", poškrábal se na hlavě.,,Už ani nepočítám kolikrát tu tento týden byli".,,Ale proč zrovna Tadeáš, rychle, musím to říct Tomášovi", řekla Eva a běžela do kamenolomu.,,Tomáši, Tadeáše nám unesli".
,,Co”, zakřičel Tomáš a pustil na sebe ohromný šutrák.,,Aaaaa, krucinál” zařval.,,Povídám, že nám banditi unesli Tadeáše”, zakřičela Eva znovu.,,Tak na co tu čekáme, musíme za šerifem do vesnice, rychle” řekl Tomáš.
,,Určitě ho unesli, aby pro ně pracoval v otroctví” řekl šerif.,,Dojdu do zbrojnice, zalarmuji vojáky a půjdeme ho hledat.Už se pomalu stmívá a banditi nejsou zas tak chytří, aby ho v noci hlídali” pokračoval šerif.Tak jak řekl, šerif taky udělal.Vojáci byli v řadě, v pozoru a čekali na rozkazy. Šerif na ně něco zahulákal a už se chystali k odjezdu.,,Já pojedu s vámi” řekl Tomáš.,,Dobrá, tady máš zbraň” řekl šerif a podal mu jakýsi revolver.
Cesta byla dlouhá, už měli za sebou několik pauz, vždy se napili whisky a jeli dál.Eva už o ně měla skoro strach…,,Mají ho hlídaného? Říkal jsi že -” nestihl Tomáš dokončit větu.,,Pssst, já vím, já vím, ale přesto – banditi přeci spí, nebude tak těžké ho vzít” řekl šerif.,,No, ale my jsme také unavení” namítl voják.,,Když už jsme tady, tak to nemůžeme vzdát, na můj povel tam půjdete vy” ukázal na dva vojáky šerif.

Pokračování zas někdy jindy :)
 

DeletedUser

Guest
No já osobně si myslím, že ten druhej díl je zatím nic moc, nějáký uvedení, příprava boje :D ...
 

DeletedUser

Guest
Zajímavý :) Jen by se podle mě na Divoký západ hodil víc třeba Cordel Walker :D než Tomáš a Eva ;)
 

DeletedUser

Guest
Já vím :loool: Ale tak... :D Prostě ... jsem chtěl český jména :) A tadeáš taky, že... xD
 

DeletedUser

Guest
jj, chápu, akorát nezněj tak akčně :D
O Tadeášovi sem se nechtěl nezmiňovat :D... Ani neni schopný se ubránit banditům, nestojí za zmínku... :D
 
Nahoru