• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

jak vyzvednout prachy z banky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
hele lidi uložil jsem si do banky hromadu peněz a ne vim jak je vybrat X))))
tak mi napište jak je mám vybrat plz a moc děkuji za odpověď :radní:
 

DeletedUser

Guest
Já teda nevím, proč je chceš vybrat :) Když něco koupíš, tak se ti peníze odečtou z banky :)
Ale pokud to opravdu chceš tak prodej nějaké předměty.
 

DeletedUser

Guest
Peníze z banky se "vybrat" bohužel nedají, ale neměl by to být problém - viz. hořejší příspěvek. Pokud ty peníze potřebuješ v hotovosti - třeba na Bitvu pro bohaté, tak si je hold musíš vydělat.. Nebo něco prodat, přes trh, nebo normální herní obchod. Ale myslím, že na to nějaká finta byla.. Ale ted si nevzpomenu..

Edit EZE: Děkuji, to je ta finta, ikdyž jsem měl na mysli ještě jednu, před updatem s trhem ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dej na trh věc v hodnotě tvojeho banku,kup předmět a vyzvedni,peníze dostaneš k sobě.
 

DeletedUser1318

Guest
hele lidi uložil jsem si do banky hromadu peněz a ne vim jak je vybrat X))))
tak mi napište jak je mám vybrat plz a moc děkuji za odpověď :radní:
Co sis uložil do banky je ti pořád k dispozici,
co jsi uložil do městské kasy, už ti nikdo nevrátí, to je města.
Jediný fígl, jak získat zpět část v hotovosti, je zadat v jiném městě než se nacházíš spánek v luxusním apartmá, a hned jej zrušit. "Vyúčtování" z hotelu se ti vrátí jako hotovost.

Dej na trh věc v hodnotě tvojeho banku,kup předmět a vyzvedni,peníze dostaneš k sobě.
To jde taky, jenže zaplatíš kupu peněz obchodníkovi...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
stim spankem sem to slysel taky ale to ti vybere jen 250 dolaru vic ne
 

DeletedUser

Guest
ne kazdy dalsi zaplaceni hotelu se bere z hotovosti a ne banky takze vzdy 250
 

DeletedUser

Guest
jeste jdou vybrat penize tak ze jdas na trh nejaky predmet treba za 3000 a sam si ho koupis :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru