• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

jak zniklo moje jméno

DeletedUser

Guest
toto je můj příběh :

Častně ráno se jeden dvoumetrový poutník zbudil
a šel do lesa potkal tam elfa a ten mu řekl že za
potokem je ohnivá země ritířů kde vládne jeden
rytíř.Jmenoval se Birnerius a ten měl jednu mocnou
zbran. Říkal jí Birneriusovo halapaltrna.země byla vedle močálů kde žili skřeti a zombie a ti město napadali s
pozemí.
Toto město bylo pod tlakem už 20 let a tak sem šel koupit nějaký oblek když tu náhle se zvadl kanál a vylezl necromanter s 4 zombie a vojáky zabil ohnivou střelou
já byl před nima poslední v cestě na štěstísem je zabil
a potom za mnou přišel Birnerius a řekl že ho necromanter střelil do srdce a řekl že si jako posledního
žijícího rytíře zvolí mně a tak se jmenuju Birnerius
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 32331

Guest
to je z warcraftu tam se ale nemrtvy nehrabou kanalizaci :loool::loool::loool::loool:
jinak je to nekromancer ne nekromanter
 

DeletedUser1451

Guest
ach jo proč tu "povídku" nemůžeš dát předtím, než jí sem vložíš, do Wordu (nebo do jiného programu, který ti ukáže chyby). Tak bys viděl, kolik chyb tam máš (a máš jich hodně).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mohl by sis to po sobě aspoň přečíst. :) Používat nějaké jiné spojky než samé "A".
 

DeletedUser

Guest
Příběh se mi nelíbí, když jsem to vložil do wordu, myslel jsem že mě odveze sanitka z těch chyb.
 

Deleted User - 32331

Guest
nejen ze ma v clanku nejmene 10 chyb ale on ma chybu i ve jméně článku ještě že nenapsal méno :D jinak příběh taky neni moc slavnej ale za to je okopcenej z her!
 

DeletedUser

Guest
No chyby mě vadí jenom když se ten text kvůli nim nedá přečíst.:loool:
 

DeletedUser3925

Guest
Při čtení tohohle, byl můj počítač v nebezpečí. Mohl jsem ho rozmlátit už jen kvůli "češtině", ovšem když jsem si to přeložil do spisovné češtiny, bylo to druhé varovné znamení pro můj počítač, protože tento "příběh" stál, lidově řečeno, za houby.
 

DeletedUser

Guest
Hoši hezky jsem se pobavila při čtení tohoto téma =D .... (musim ještě něco rychle napsat k samotné povídce ,ať tohle nebude spam) - pěkné ,krátké ,celkem jednoduché ,ta tvoje čeština mě zabíjí (i já mám lepší češtinu a to je už co říct) :)
 

DeletedUser

Guest
Já mám přímo detektor chyb v prohlížeči, takže mě to vždy upozorní.

BTW: :D



Tam mi to taky nešlo chybu, ale nevadí. :)

bodejť ne když ten tvůj prohlížeč nezná hovorové výrazy:D

jinak článek jsme jen tka prolítl tedy hodnotit nebudu, ale třebas jednou to bude dobré...
 

DeletedUser

Guest
z té záplavy chyb mě rozbolela hlava....dokážu pochopit překlepy,ale češtinářské chyby to je něco,za co by ses měl stydět - pokud jsi prošel základkou...
Tak zkus třeba Google Preview do Mozilly
 

DeletedUser

Guest
teda spisovatel nejsem.ale pribeh nic moc,a tech chyb,jeste ze to nevidi nase ucitelka cejiny asi by te zlynčovala:D
 

DeletedUser

Guest
hele já ten příběh stjnak převzal jen od jednoho hráče já tam dal jen svoje jméno
 

DeletedUser

Guest
Mě to tam zase zavání těma elfama..., spolužačka je do nich blázen a abych řekl pravdu, je to opravdu blázen. Ještě kdybys tam nakombinoval upíry, hejkaly, skřety, lidi, orky, želatinový medvídky a Telletubies :smoker:
 
Nahoru