• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jakou sadu pro dělníka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,pořát přemíš a nevím jakou sadu si mám vzít!!Jsem dělník s 55 urovní.Prosím o radu díky všem!!
 

DeletedUser

Guest
Poradit ti máme v čem? Jakou sadu? No ale na co?
Že si dělník na 55 lvlu je sice krásné, ale z toho nejde taky nic poznat.
 

DeletedUser

Guest
No jakej set např:Farmářská sada je pro dělníka ta nejvýhodnější.To bych chtěl poradit.
 

DeletedUser

Guest
Tak nevím jak pro dělníka, ale myslím že záleží hlavně na práci kterou chceš dělat, protože tyhle "sady" přidávají schopnosti a body většinou vhodné pro specifické činnosti. Jinak se samozřejmě hodí všechny sady, pokud tě dostanou na nějakou práci.
 

DeletedUser

Guest
Pokud myslíš sadu, která Ti pomůže s Výstavbou města, tak - ŽÁDNOU, protože žádná sada nenahradí nej věci na stavění.

Jinak jak psal zuzupd: Každý set je na Něco dobrý
 

DeletedUser

Guest
Jo to chápu ,ale když jsem stavitel tak jsou takové sady co mi vubec nepomohou.
 

DeletedUser

Guest
nějak netuším co po nás chceš :) sady jsou k tomu, aby ti pomohly k určitým pracem. nakupuj si oblečení podle toho na co ho potřebuješ.
 

DeletedUser

Guest
Jestli jsi můžského pohlaví, tak soupravu pro poutníka, a jestli si ženského pohlaví, tak soupravu pro poutnici, tyhle sety ti dávájí body ve stavění....
 

DeletedUser

Guest
Jestli jsi můžského pohlaví, tak soupravu pro poutníka, a jestli si ženského pohlaví, tak soupravu pro poutnici, tyhle sety ti dávájí body ve stavění....

Ale on psal že je dělník, tak co sem pleteš body do stavění?

Pokud jde o stavitele, tak by byla hloupost brát si soupravu pro poutníka nebo poutnici. Maximálně poutnické boty a k tomu zpěvník, to je jediná část toho setu co využiješ jako stavitel.
 

DeletedUser

Guest
Ale on psal že je dělník, tak co sem pleteš body do stavění?

Pokud jde o stavitele, tak by byla hloupost brát si soupravu pro poutníka nebo poutnici. Maximálně poutnické boty a k tomu zpěvník, to je jediná část toho setu co využiješ jako stavitel.

Ale když máš všech pět věcí (Poutnický klobouk, poutnická košile, poutnické boty, stříbrný kříž, zpěvník) tak ti to dá +50 bodů do stavění budov ve městě, jestli nevěříš, podívej se sem
 

DeletedUser

Guest
on asi myslí jaký oblečení si má koupit pro když hraje za dělníka :) který se vyplatí nejvíc v poměru cena / body
 

DeletedUser

Guest
Poutnický set dá dohromady 116 pracovních bodů do stavění.
Lincolnuv cilind, drahý motýlek a červená látková bunda daj dohromady 126 pracovních bodů na stavění a to v tom nemám započítaný boty :)


Že jsi dělník a stavíš město je hezké, viděl jsem i vojáky nebo duelanty stavět města. Stejně tak dělníky a dobrodruhy duelovat.
 

DeletedUser

Guest
Ale když máš všech pět věcí (Poutnický klobouk, poutnická košile, poutnické boty, stříbrný kříž, zpěvník) tak ti to dá +50 bodů do stavění budov ve městě, jestli nevěříš, podívej se sem

Asi tomu dost nerozumíš. Ten bonus nejde do schopnosti stavět ale do výsledného počtu pracovních bodů ! Máme pure dělníka co má celý poutnický set, tak ti sem můžu dát přesné údaje.

Linkolnův cylindr, červený trojcípý šátek, červená látková bunda, poutnické boty, zpěvník:
166 použitých bodů schopnosti (+ 5 bonus/set) = 171 prac. bodů

Kompletní poutnický set:
73 použitých bodů schopnosti (+ 50 bonus/set) = 123 prac. bodů

Co se týče stavby budov ve městě je poutnický set k ničemu !
Ale má to jednu výhodu, dostanete 150 prac. bodů do šíření víry !
tzn, pokud jste 100% dělní budete moct od 64 lvl na Šíření víry
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale má to jednu výhodu, dostanete 150 prac. bodů do šíření víry !
tzn, pokud jste 100% dělní budete moct od 64 lvl na Šíření víry

Což paradoxně, když na něj potřebuješ zpěvník, je velice zajímavá výhoda :D

Tak a dost debat, počkáme na autora, až nám to upřesní.
 

DeletedUser

Guest
Ale když máš všech pět věcí (Poutnický klobouk, poutnická košile, poutnické boty, stříbrný kříž, zpěvník) tak ti to dá +50 bodů do stavění budov ve městě, jestli nevěříš, podívej se sem

tak to je ale nepřídá 50 ke schopnosti stavět, ale k práci výstavba, takže se to nevyplatí, samotní linkolnův cylindr dává pokud se nemýlím celých +47 bodů, pak je nejlepší drahý motýlek, jedna z bund (červená, drahá) - jediné co je opravdu dobré jsou ty boty.
 

DeletedUser

Guest
JOjo rady pěkný,ale pořát jsem se nedozvěděl jakou jsi mám koupit!!Já totiž nevím jakou práci když si ten set koupím bych mohl dělat!!
 

DeletedUser

Guest
Ježiši, co tu všichni píšete, že tomu nerozumím, já vím, že těch 50 bodu se nepřidá do schopnost "stavět", ale do výstavby....
Zas tak blbý nejsem.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru