• V úterý 11.2. proběhne aktualizace na verzi 2.118 Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru

Jméno pro item - snižení duelové úrovně

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
takova technicka.. ty indiansky napoje (pulque a dalsi) maji tu nevyhodu, ze drive nebo pozdeji vyleze nejaka sada načelníka komančů nebo tak něco a tohle tam bude urcite pevnostni puska, takze nevim jestli je to vhodny davat. :D :D :D

a těd nevim jestli je to z moji strany pokus o vtip nebo vize budoucnosti :(
Spíš bych sázel na pušku něco jako "bitevní pánvička Gordon Ramsey".
 
Zdravím,
můj návrh se skládá ze dvou názvů, které mohou vystupovat jak samostatně, tak pospolu, bo v nějaké jejich kombinaci slov (např.Curacao-Vymítač, atd.)
1) Duelantův Vymítač (protože dle mé zkušenosti není většího zla pro duelanta než právě ony duelanstké expy, potažmo tedy rostoucí duelovka, takže to cosi ve sklenici vyžene ten hnus z duelanta a hle máme tu tabulu rasa, naprosté neviňátko,-)(lze k tomu připojit i procento odebraných duel expů, pokud by snad časem bylo těch nápojů víc,-)(např. 10% Duelantův Vymítač atd.)
2) Curacao (dle barvy tohosi čehosi v té sklenici) (toto přidávám proto, že někdo dává přednost jednoslovným, neutrálním názvům, což návrrh podle obvyklé barvy zmíněného likéru splňuje)
Howgh
 
Děkuji všem za skvělé návrhy. S týmem se poradíme a ještě dnes se dozvíte, jaký název bude mít nový nápoj.
Vlákno bude k dispozici ještě 24 hodin po vyhlášení vítěze k případným diskuzím.
 
Super je že pokud člověk není moc aktivní duelant a v hře má i jiné aktivity kterým se věnuje ale zároveň si chce občas zaduelovat tak pro takového člověka je ten nápoj super!
Dle infa to sníží jen duelový level, nikoli duelové xp v žebříčku, takže lze se držet nonstop na duelovém lvlu 150.Pár duelů týdně dát do lvlu 160, nápoj a jsme opět na 150.Výhody ty že cíle nejsou moc těžké na 150 a soupeřů je k mání relativně dost.Xp do žebříčku pomalu naskakují, duelový level ne, soupeři jsou k mání a ne moc silní takže pro tzn. víkendové duelanty super!Nebo pro farmení úspěchů taky super!
 

Symphie

Člen týmu
Výherce soutěže je @Misho s názvem Nápoj vykoupení.
Bylo těžké vybrat pouze jeden návrh a proto jsme se rozhodli dát ještě menší odměnu 50 nuget pro:

@John Blaze - za Henryho nekvalitní domáca
@love-or-hate - za Tajemný lektvar duelanta, Nápoj slabého duelanta a Nápoj starých dobrých časů
@Ellie Smith - za Omamné bylinné sérum
@superapl - za Duelantův Vymítač

Tímto prosím všechny, aby si napsali ticket pro odměnu. Gratulujeme!
 
Já bych jen dodala, že všechny návrhy jsou skvělé. Určitě některé využijeme v budoucnu. Jak již zmínila Acara, všechny indiánské názvy se mohou ještě hodit. Kdo ví, jaká sada nás ještě letos čeká.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.