• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Joe Triprstak - svět 2

DeletedUser

Guest
zdravím,

jsem velice překvapen, že jsem byl vybrán a navrhnut na odměnu za pozitivní působení na foru. Já, takovej rejpal, co mu občas ujede slovo. Velmi si toho vážím a děkuji. Tímto se hlásím o odměnu, o rudolfa. Jestli jsem to správně pochopil, tak odměna může připadnut jinému hráči, ne mne? Chápu to správně?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
Je to tak, že pokud Rudolfa nechceš z nějakého důvodu ty (nemusíš se nám s ním svěřovat :)), tak ho můžeš komukoliv věnovat. Napíšeš zde jen jeho nick a svět.
 

DeletedUser

Guest
Ne, já si ho vezmu, jen v pokynech od Darling je to napsané tak, že ho můžeme jen darovat. Já to tak tedy pochopil. Jinak si ho samozřejmně vezmu.

Nick Joe Triprstak, svět 2.

A ještě otázečka; ze soutěže Projekt výstavba ho také můžu věnovat někomu jinému?
 

DeletedUser13514

Guest
Ahá, kouknu na to a kdyžtak upravím, ať je to pochopitelnější. V rámci této akce je to stejné. Např. i za výstavbu města se dá zvíře věnovat.
 

DeletedUser

Guest
Vzhledem k tomu, že je snadno prodejný, tak by to neměl být případně problém
 

DeletedUser

Guest
Aha, na to jsem ani nekoukal. Tak to se dá asi pak vydražit za slušnou sumu:)
 

DeletedUser

Guest
Možná se nějaký blázen chytne. Co vím tak na většině světů jich několik vypadlo z beden. Vzhledem k tomu, že jejich užitková hodnota je nulová, bych já do toho osobně nic nedal a počkal si až si to půjčím od nějakého kamaráda.
 

DeletedUser

Guest
To je taky pravda:) Ale znáš to, jsou sběratelé, kteří ho musí mít v pazourách a jenom se jím kochaj a na ceně jim nezáleží:-)
 

DeletedUser

Guest
Když ho budeš mít jako první, máš šanci nějakého blázna chytit, tipl bych klidně za 200k. Ale to je jen náhodné plácnutí do vzduchu
 

Deleted User - 31870

Guest
Samozřejmě to bylo myšleno tak, že pokud se vám Rudolf nehodí (už ho můžete mít), můžete ho darovat někomu jinému na světe, kde třeba nehrajete a nemohli byste to jinak svému kamarádovi předat. Kam Rudolf poputuje, záleží na vás.. :)

Jinak Rudolfy budeme posílat hromadněji, takže prosím o trpělivost, než se vám objeví na kontě. :)
 

DeletedUser

Guest
Vím, že to je předčasné o dva dny, ale chtěl bych se zeptat, jak je to s přidělení rudolfa? Zatím to je 12 dní od vyhlášení odměněných, tak nechci předbíhat o dva dny maximálního proklaovaného limitu 14 dní, ale.....:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Zatím jsem soupis neposílala, výherci jsou totiž pouze z části týkající se fóra.. Až mi přejdou horečky, tak si na to sednu.. ;)
 

DeletedUser

Guest
No, přdpokládal jsem, že od vyhlášení je 14 dnů na přidělení odměny, nebo alespon tak jste to psali v podmínkách nebo kde. Hlavně ti pochopitelně přeji uzdravení.
 

DeletedUser

Guest
No, já jenom, že když se od hráčů chce dodržování pravidel a dalších závazných norem, tak bych předpokládal to samé i od CZ teamu, ale to asi chci moc, no:). Počkám, co mi jiného zbývá, i když každou promarněnou chvíli klesá cena rudolfa na trhu.
 

Deleted User - 31870

Guest
Není mojí chybou, že sis nepřečetl (nepochopil) správně to, co je v podmínkách.. :) Tam totiž o datu doručení není ani zmínka, pouze o odeslání soupisu jako podkladů pro rozeslání Rudolfa.

PS: s horečkama nedělám zásadní práci, nebudu riskovat, že bych poslala špatný soupis
 

DeletedUser

Guest
Tak už ho mám, přišel za 16 dní. Děkuji za poměrně rychlé zaslání do mé stáje:-)
 
Nahoru