• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kůň a pohyb

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mám dotaz týkající se koně. Když si koupím osla, tak se k cíli budu pohybovat o čtvrtinu rychleji, tedy 25%. Když si koupím koně, tak se budu k cíli pohybovat o polovinu času rychleji, tedy 50% a když si koupím koně, co mě zrychlí o 100% znamená to, že když kliknu na cíl, tak se tam hned přesunu? tak k čemu je potom kůň co mě zrychlí o 150%??? to tam budu dřív, než stačím kliknout na tu ikonku práce?? doufám, že se najdě někdo, kdo mi to objasní...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1709

Guest
ne takhle to neni nejsou to procenta trati ale rychlosti.....tudiz kdyz mas bez jakyhokoliv zvirete cestu na 2 hodiny tak s konem co ma rychlost zvysit o 100% tam budes za hodinu a s tim co o 150% tam budes za pul hodiny.
 

DeletedUser

Guest
Procenta fungují trošku jinak :)
Kůň s bonusem 25% tě na místo dostane za 0,8 doby jako bez koně
Kůň se 100% bonusu tě zrychlí na dvojnásobek, takže na místě určení budeš za polovinu času
 

DeletedUser

Guest
Co když se někam jde třeba 5 min. a máš Quarter Horse? To jsi tam teda pěkně rychle...
 

DeletedUser

Guest
Je dobře že je to nejrychlejší jen 150%, jinak bys tam byl za pár vteřin. :loool:
 

DeletedUser4088

Guest
Když si koupím osla tak na něm nějakou dobu jezdím zrychlilo by ho kdybych si ho třeba na týden dal pryč???
 

DeletedUser

Guest
Jedniné, co může koně/osla zrychlit je schopnost Jízda na koni.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru