• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kafe

DeletedUser

Guest
Trpím migrénami, na což je lék kofein. Proto kávu (1x za 1 měsíc) piji. Chutná mi.
 

DeletedUser

Guest
Super videjko i kdyz trochu brutalni :). Občas si dám kafe ale musí být s hodně mlíkem pak mi nechutná :).
 

DeletedUser120

Guest
Tak já kafe většinou v podobě turka bez ničeho (tady souhlasím s chinaski - nejlepší čaj je kafe s mlíkem) a nebo ve škole náš atommix z kafomatu... do čehož nevím co dávaj ale je to sladké a chutná mi to... :D
 
Kafe si taky dám,když mně na něj někdo pozve nebo mám na něj chuť.Nejraději mám Moccacino se dvěma lžičkami cukru nebo 3 sladidly.Piju ho ale maximálně 1x denně,narozdíl od táty který jich má nejmíň 6 za den
 

DeletedUser

Guest
Pěkný video, navíc jsem se tak seznámil se super jinejma videama. (Víte kdo já jsem?):hoj:
Já kafe nepiju a energiťáky už vůbec ne. V tomhle trochu vybočuju z řady.:::))::
 

DeletedUser

Guest
Já kafe nepiju protože mi zatím moc nechutná... Občas si dám ráno předškolou třeba Red Bull nebo power up ( popřípadně West hill) ale nepiju Big Shock(blééééééééé)...
 

DeletedUser

Guest
No nevím mě ty energy drinky připadaj všechy chutově úplně stejný.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To ti jen připadaj... Red bull je více sladší ale méně perlivý... Power Up je méňě sladký ale velice perlivý... v Semtexu je cítit kafe... Big Shock je prostě hnus...
 

Deleted User - 31870

Guest
Energetické drinky mi nechutnají a kafe taktéž nepiju. Mně osobně třeba probere studené kakao (klidně i jen studené mléko). Poslední dobou mi chutnají studené čaje (takže třeba vychlazené Nestea Vitao), i čaj myslím obsahuje trošku kofeinu (ale u toho Nestea si nejsem jistá)..
 

DeletedUser

Guest
Náhodou energy drinky jsou dobrý :D ale čaj je také velmi dobrý... v Nestea nevím jestli kofen ale v normálním sáčkovém čaji nějaká látka je která povzbudí (ale je jí tam jen nepatrné množsví)
 

DeletedUser

Guest
Energetické drinky mi nechutnají a kafe taktéž nepiju. Mně osobně třeba probere studené kakao (klidně i jen studené mléko). Poslední dobou mi chutnají studené čaje (takže třeba vychlazené Nestea Vitao), i čaj myslím obsahuje trošku kofeinu (ale u toho Nestea si nejsem jistá)..

Pokud myslíš v zeleném čaji Nestea, tak tam ano. Ostatní nevím. (jinak zelený čaj, to je moje :::))::)
 

DeletedUser120

Guest
čaje jako takové obsahují kofein... nejvíce černé čaje....a jinak třeba nekafovací nápoj s vysokým obsahem kofeinu je maté - cesmína paraguayská ,má to myslím asi 2% kofeinu takže patří mezi hodně silné povzbuzíjíc nápoje, a dál obsahuje spoustu vytamínů atd... jinak se pije ve spoustě úprav, já měl teď naposled maté rancho amigo, což je extrémně silné maté do něhož je přimíchán tekutý karamel...
 

DeletedUser

Guest
Kafe nepiju, nechutná mi.
Energetický drinky mi nechutnají, tak je nepiju.
Většinou piju jen černý čaj ;-)
 

DeletedUser120

Guest
ale nějak se dostáváme mimo... mě zajímal váš názor na nadměrnou konzumaci kafe.... nevim jistli máte zkušenosti osobní nebo odpozorované...ale co takých 6 kafí a či víc...?

já osobněš bych to do sebe asi nenacpal... nebo jo ale nevím co by se dělo :D
 

Deleted User - 31870

Guest
To přijde časem.. ;) Hodně lidí se s kafem dostane do styku pořádně v práci, přítel taky dřív kafe nemusel a teď už mu to ani nepřijde.. Mně se hlavně nelíbí u starších lidí, kteří jsou už na něm de facto "závislí", kolik jich pijí. Ono totiž kafe odvodňuje tělo a správně by s jedním kafem měl člověk vypít 1 sklenici vody. V málokteré restauraci vám ji přinesou zároveň, natož doma si po kafi nikdo vodu nedá. V tom bych shledávala zásadní problém - člověk si může snadno oddělat ledviny.
 
Nahoru