• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kafe

DeletedUser

Guest
Tak nadměrné pití kafe znám u matky - cca 6-8 kafí denně, nicméně zatím na ní nějaké zdravotní problémy nepozoruji - už jí bude skoro 50.
 

DeletedUser

Guest
Kávu piju ráno, pak někdy okolo oběda a někdy k večeru v době někdy mezi tím, si většinou dám ještě alespoň jedno kafíčko, ale slabší, většinou nějakou brindu z kafomatu. Ke kafi si většinou i zapálím. Kávu piju černou vyjímečně s cukrem, s mlékem vůbec. To není asi nejméně, ale bez kafe bych asi vůbec nežil :D.
Energiťáky moc nemusím, piju je občas, párkrát do roka (Semtex, Red Bull).
 

DeletedUser

Guest
Energetické drinky mi nechutnají a kafe taktéž nepiju. Mně osobně třeba probere studené kakao (klidně i jen studené mléko). Poslední dobou mi chutnají studené čaje (takže třeba vychlazené Nestea Vitao), i čaj myslím obsahuje trošku kofeinu (ale u toho Nestea si nejsem jistá)..



Hééj ty jsi moje kopie =) =) =) normálně jsem chtěl napsat něco podobného.. Prostě studené kakao a jsem svěží :hoj: i v zimě ho piji jen málokdy si dělám teplé..
 

DeletedUser120

Guest
a cotakhle když je teplo...stále studené kakao??? :) já teď jedině teplý čaj... to je tak bezva věc v tom horku
 

DeletedUser765

Guest
Když mám na výběr mezi kafem nebo capuccinem, volím capuccino. Když dojde, nebo nemám na výběr tak kafe ve velkým. Do klasického hrnku většinou 2 až 3 lžičky s tak 5 kostkami cukru :D. Pro některý jsem už trochu závislák, avšak, když nepotřebuji, nemusím ho mít. Naopak třeba když jsem měla před maturitou, hrnek s kafem byl na stole porád :-).
 

DeletedUser

Guest
tak to zkus.... překvapivě teplý nebo vlažný nápoj pomůže mnohem líp než ledový nebo studený... nevím proč ale je to vlastní praxe...
To je celkem zajimavé, já zase vím že mě v zimě zahřeje teplej čaj. Nečekal bych že to funguje i naopak... Samozřejmě vyzkouším. Včera jsem si udělal ledovou kávu frapé a opravdu to osvěží. Ale vyzkouším i ten čaj :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Tak to otestovali už v Indii - tam mají převážně čaje po celý rok.. ono je to hlavně o zvyku, přeci jen člověk v létě hledá všechno, čím by se ochladil (studená voda, studené pití, chladná místnost, ..) Vyhovuje mi studené :) (čajík si dám až v zimě)
 

DeletedUser120

Guest
Testiváno v indi, turecku, latinské americe, defakto všude kde se dělá vývar z nějakých bylin (ne vždy z čajů) :)
 

DeletedUser3722

Guest
redbull ničemu jinak nevěřím když už tak už
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mě pomáhá zelený čaj Akbar.Povzbudí a není na tom člověk závislý.

Kafe prej pomáhá proti rakovině-neví někdo,co je na tom pravdy?

EDIT: Ááááá,kopix je v dalším životním období a musí se s tím chlubit :)

to je citace z téma "co děláte,když jste nervózní".

Jsem zvědavej,kolikrát se s tím ještě zmíní :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser120

Guest
ono kafe a kafe že..... :) kafe do čtvrtlitrového hrnku v poměru kafe:voda 1:1 nebo ještě lépe 2:1, a ve výsledku v tom stojí lžička a má todost energie na rozjetí lokomotivy...to zas nepiju.... taková normální česká káva turek...to si zas dám
 

DeletedUser8674

Guest
Big Shock jsem nepil a radši ani nebudu ;-)

Red Bull je klasika :-) A také piji Power Up (je levnější ale také dobrý)

Tak big shock, po tom mi poprvé bylo zle, musel jsem vypít así 7 baddog(ů), ale po druhé dobrý.
Jinak Power rade je dobrej, ale radši monstra :)
 

DeletedUser

Guest
Tak big shock, po tom mi poprvé bylo zle, musel jsem vypít así 7 baddog(ů), ale po druhé dobrý.
Jinak Power rade je dobrej, ale radši monstra :)
Hmmm.... tak Monstera jsem ještě neměl... Ale ono v podstatě chutná stejně... Akorát někde je více bublinek,něco je sladší apod.
 

DeletedUser4517

Guest
jo ehm s tim kakaem mate radi horke kakao nebo studene.
Ja nemuzu mit hhorke kakao nebot jak je horke to mliko tak se taky škrob plave na vrchu a me to prijde krajne nechutne nemuzu si pomoct,ale Studene to je maras.
 

DeletedUser

Guest
jo ehm s tim kakaem mate radi horke kakao nebo studene.
Ja nemuzu mit hhorke kakao nebot jak je horke to mliko tak se taky škrob plave na vrchu a me to prijde krajne nechutne nemuzu si pomoct,ale Studene to je maras.

Pokud to kakao vypiješ hned a nenecháš ho někde stát tak se tam neudělá takový ten ''povlak'' ... Horké kakao je náhodou dobré... A mě se tam žádný ten škrob nedělá... Možná záleží na typu mléka...
 
Nahoru