• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kam že to doplujem?

DeletedUser

Guest
Kam že to doplujem?

Já, dodousek jsem šel jen tak na procházku a v tom mě napadl xega. V tu ránu přišel hospodský cleon, který byl naštěstí na mé straně a hodil po xegovi láhev whiskey. Xega omdlel. Byl na pokraji smrti, ale místní šamanka dana1 jsme ho uzdravily. Poté jsme se vypravily do divočiny džungle. Ale kojoti nás přepadly a tak jsme bojovali o život. Dodousek měl u sebe prak, dana1 šamanskou hůl, cleon rozbitou láhev od whiskey a xega druhou část rozbité láhve od whiskey. Naštěstí xega uhodil kojota tak silně, že omdlel a my jsme se okamžitě vydali do nejbližší vesnice. Tam nás potkal fifineček, album a tonkpao. Ti nám dali v salonu láhev whiskey a přidali se k nám. Měli jsme namířeno k moři, abychom mohli někam doplout. A jeli jsme cestou vlakem do přístavu. Ale před přístavem nás zastavil lucsien, že nás všechny zabije, že tot je chráněné území. Ale my jsme neváhali a během minuty se nám vzdával. A tak jsme štastně dojeli až k přístavu.

Pokračování příště.
 

DeletedUser

Guest
Docela vtipnej příběh - možná jen trochu uspěchanej...
 

DeletedUser

Guest
neboj se .... o víkendu bude další asi 2x délší pokračování:)
 

DeletedUser

Guest
Já se nebojím,nemyslel jsem tím že to máš moc krátký,ale nějakou tu myšlenku bys mohl více rozvinout.
 

DeletedUser

Guest
ja nemam rad kdyz sou casti dlouhy,pak se mi to nechce cist,lepsi je kdyz je vic kratkej casti
 

DeletedUser

Guest
No , ale keď je to dlhšie , tak je to viac pútavejšie . Aj keď (priznám sa) tak ako azgan , keď vidím , že je to veľmi dlhé tak sa mi to tiež nechce čítať . Ale súhlasím s Domca..xD , je to dosť " prudké " :D . Išiel som na prechádzku a zažijem toho viac ako za 10 rokov :D , a to všetko len v 7 riadkoch . Neber to , ako by sa mi to nepáčilo , ale mohlo to byť viac rozvité . :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokračování příběhu...

Hned na přístavu nás požádal kapitán .*- o hodně peněz, protže cesta do evropy trvá strašně dlouho. Ale my jsme skoro nic neměli. Ale xega uměl řídit parník a tak jsme kapitánovi nabídly že by ji mohl xega řídit. Kapitán .*- nabídku přijal ale říkal: Jestli se něco mé lodi stane tak toho budete nadosmrti litovat! a šel domů. A my jsme teda nabídku přijali a jeli jsme lodí do evropy. Ale hned za hodinu dostal kapitán xega mořskou nemoc. Za chvíli se k němu přidali všichni až na dodouska, albuma a cleona. A tak rycgle nad lodí převzal cleon a album a dodousek se snažil alesponˇ trochu uzdravit danu1. Poléval ji mořskou vodou, i sladkou vodou, až nakonec dana1 se z toh rychle dostala a začala uzdravovat ostatní. Jak přišel dodousek ke kormidlu tak mu hlásil album: Cleon omdlel! Ppppodívej ssssse ttttam! A potkal nás mohutný kraken.

Pokračování příště.
 

DeletedUser

Guest
Pokračování příběhu...

Všichni jsme spanikařili. Xega ihned běžel ke světelnému dělu a snažil se morseovou abecedou volat: ---...---! Ale nikdo nebyl na dohled a tak tento pokus se nezdařil. Kraken začal být velice nebezpečný a tak nakonec shodil fifinečka přes palubu. Xega na něj vystřelil dělem, ale jak vystřelilo dělo tak i s dělem letěl přes palubu. Tonkpao zaujal pozici u druhého děla a vysřelil. Místo koule ale letěl on a koule probořila lodˇ. Když přiletěl na krakena, vzal svou brokovnici a vystřelil. Kulka byla tak silná, že se krakenovi dostala k srdci. A tak kraken zemřel. Ale ještě jsme neměli zdaleka vyhráno. Lodˇ už byla skoro potopena a tak zručný album vyrobil z trosek dvě lodě pro 3 lidi. Xega naštěstí s tonkapem doplavali a tak jsme vyrazili k nedalekému ostrovu. Ale měli jsme všichni strašný hlad. Tak jsme všichni přestali pádlovat a nechali jsme se osudu.

Pokračování příště.

Do pokračování příběhu se hledají další účastníci.
Samozřejmě to nemohou být ti kteří v tomto příběhu hrají/hráli.

Šaman městečka: Nobody68
2 piráti:: Disko Stu, Dejavie
Cestovatel z USA: Jack daniel
Kvůli současnému dojití 2 telegramů o cestovatele z USA byl k němu dán partˇák: Pejlka

Zájemci pište soukromou zprávu.

Důležité!!! Přihlášky do příběhu pouze do dnešních 20ti hodin!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dobrý, už se těším na dašlí příběh :loool::loool::loool:
já jsem by přes palubu :cry::cry::cry:
a já jsem umře?
 

DeletedUser5540

Guest
uz chcu pokracovani a dystak dyby se dlouho nekdo neozval klidne taam nekoho dej sam:loool::loool::loool:
 

DeletedUser

Guest
No tak tu je to vyprošené pokračování...

Druhý den jsme se probudili ve velkém korábu. Kolem nás stáli piráti... Já poznám ty tři Zašeptala do ucha dana1 dodouskovi. Je to Fifineček, Disko stu a Dejavie! A viděli jsme jak danu1 někam odvádí. Pak řekl Disko stu: Já vás zachráním ale bude to bolet! A v tom řekli piráti: ÁÁÁ, večeře na celé dny! A postupně nás všechny odvedli až na cleona, který zase kvůli mořské nemoci omdlel. Všechny nás dali do děla a fifineček s Disko stuem zpívali:

Už se šešel s rokem rok na oku černá páska....
a všichni zpívali referén:
Jsme tu mladí staří,
kochař dobře vaří!
Je tu naše zem,
pod ní nevlezem!
Lebka náty kříží,
vítězství se blíží!
Jako každej den,
se tu zas sejdem!


A daloi nás všechny až na danu1 do děl a kapitán lodi Dejavie řekl: Doufám, že vám nezhoří pozadí! A poručil Disko stuovi aby nás všechny odpálil. A mezi tím ještě řekl: Danu1 si tu necháme jako léčitelku! Ale fifineček nám řekl atˇ skočíme do vody že odpálí koule. A tak všichni i s danou1, které to řekl Disko stu. A tak jsme všichni plavali a potápěli na pevninu. Fifineček a Disko stu spadli do vody a dělali jako že omdleli. Dejavive jim jen na cestu něco ukázal a pak loď odplula daleko od nás.

Jestli jsme všichni doplavali na pevninu se dozvíte již brzy...
 

DeletedUser

Guest
Výborný, lepší příběh jsem snad nečetl
Já jsem pirát :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:
 

DeletedUser

Guest
To musela teda ta loď vypadat, když mám mořskou nemoc :D :D. Jinak pěknej příběh, už se těším na pokračování.
 

DeletedUser

Guest
Pokračování...

Nakonec jsme všichni doplavali k ostrovu, který měl rozlohu jako praha. Ale žilo tam jen asi 10 tisíc obyvatelů a přes 10 000 000 zvířat. Po doplavání jsme byli celí zmáčení, a tak jsme všichni kromě dany1 dostali rýmu a kašel. Místní indián t44 navrhoval, aby jsme si lehli na telplé uhlíky, že to pomůže. Ale všichni se báli. Nakonec album se obětoval, sice byl zdravý, ale nesmírně spálený. Do ošetření si ho vzal místní šaman nobody68. A my jsme se postupně vyléčili. Každý večer indiáni loví divokou zvěř, a požádali nás, jestli bychom jim nepomohli. My jsme jim nevyhověli ale řekli jsme že budeme hlídat osadu. Až ulovoli zvěř tak jsme povečeřeli a šli jsme spát. Ráno jsme se probudili v ...

Pokračování brzo.
 

DeletedUser

Guest
Porkačování...

... pirátském korábu. Samozřejmě že tam byl dejavie, který si tam na nás počíhal. Ale když xega nás počítal, zjistili jsme, že nám chybí dodousek a cleon, kteří měli noční službu. Piráti odhlasovali hromadnou popravu. Prní byl na řadě t44, ale než začali o popravovat ozvalo se strašné houkání těch všech živočichů, co tam žili. Všichni jsme rázem ohluchli. Po pár minutách přijela k ostrovu lodˇ se známým cestovatelm Kryštofem Columbusem a Jack danielem. v pozadí stál také pejlka. Piráti začali na ně střílet koulemi. Ale technologie američanů zvítězila a tak díky katapultům byla pirátská lodˇ potopena. V tu chvíli se vrátil dodousek s cleonem. Neváhali, vzali si každý 2 dvěvěné lodě a jeli zachranˇovat. Cleonovi se to ale zase nepovedlo. Už zase dostal mořskou nemoc. ,,Už jsem z toho cleona na prášky!´´ A dodousek omdlel. Mezitím k němu připlaval fifineček. Poskytl mu první pomoc a...

...a já musím jít spát.
 

DeletedUser

Guest
Ach jo už zas mořská nemoc :D, už se těším na pokračování.
 
Nahoru