• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

karty

DeletedUser3925

Guest
Tak, jste trochu OT.

Pořád tu někdo mluví o kartách, tak tu dávám návrh. Je to velice jednoduše uděláno, věřím, že někdo, kdo ovládá grafiku, mě trumfne, ale jen vás chci pobídnout.

kartaibenink.jpg


Je to i s popiskami, abyste tomu trochu rozuměli.

P.S. Je to zčásti děláno podle karetní hry Magic The Gathering.
P.S.2 Omlouvám se, pokud obrázek přesahuje velikost.
 

DeletedUser3925

Guest
OK, dnes v noci nebudu mít co dělat, takže snad něco udělám, možná to tu bude až v úterý - Bůh ví. Jen chci upozornit - NEdělám to ve Photoshopu, ani Gimpu, takže nečekejte nic světoborného - přestože někdo namítne, že i tak se dá udělat více, tady je má odpověď - Ano, dá se udělat více, ale místo kritiky to můžeš zkusit:).

Teď chci říci - karty budou mít svůj vlastní - no, příběh se říci nedá, ale budiž - příběh, nebudu kopírovat questy z TW. Budou stejné postavy, nějaké i vymyslím - zkusím.

Akorát mám dotaz. Chcete to mít na způsob her, jako je Magic The Gathering? Tím myslím vyložení postavy, nějaké základní karty, útok ve smyslu: Jeden útočí, vybere karty, které pošle do útoku, vybere hráče, útočí.
Nebo tak, že si líznete kartu Duel, či Válka a jedině tehdy můžete útočit?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Taky jsem to skusil.
Princip by mohl být takový:
Každý hráč dostane charakter a začáteční sumu,a bude mít jenom boty a nějaké hadry.Za peníze si muže koupit:zbraň,oblečení nebo nějakou věc v obchodě.Duel by byl možný pouze s kartou:Duel! nebo s charakterem Duelant Bandita.
Popis karty:
popiska.jpg

Jestli je moc velký tak se omlouvám.
 

DeletedUser

Guest
Taky jsem si pohrál s kartami...

picture.php
picture.php
picture.php


LES - -5 na nalezení nepřítele (Indiána/Squaw)

Doufám že to nemám moc velké. Jsou to tři obrázky, a ne jen jeden!

EDIT:
Dělám již na The-west kvartetu i na The-west Kanastových kartách.

EDIT2:
Už mám i Kartu z Kvarteta. Obrázek níže. A rozdělení co by bylo u kterého čísla:
1 = Koně
2 = Charakter
3 = Farmářský set
4 = Střelné zbraně
5 = Chladné zbraně
6 = Dobrodruhovy věci (co dostane z úkolu - dobrodruhovy klobouk a bunda, Aztécký řetízek, Bič)
7 = Schopnosti (Pohyblivost, Síla, Zručnost a Charisma)
8 = Pušky

Náhled:
picture.php
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nebylo by spatne skusit udelat The west deskovku.... jako myslim deskovy RPG bylo by to podobny.... taky bys ziskaval urovne, mel zbrane atd.... akorat by se muselo neco udelat z mestama, pevnostma atd.... mel by ten dotycny figurku a taky by si vybral charakter.... :)
No pustim se do toho a uvidime....;)
 

DeletedUser

Guest
Pokud na to nezapomenu, budu mít čas a chuť a samozřejmě pokud bude zájem (napište mi, jestli si myslíte, že by to mělo smysl a jestli by se našlo pár lidí, kteří by těch 32 karet vytvořili), mohl bych někdy ke konci prázdnin udělat v PHP prográmek na tvorbu Westového kvarteta.

Představuju si to asi tak, že by tam byl skin karty s místem pro obrázek, několika "formulářovými" kolonkami - popis karty (cena předmětu na ní uvedené, typ předmětu, jméno předmětu...) a větší kolonkou pro dopsání vlastního textu (nějaký vtipný dodatek a tak).

Kdyžtak mi to někdo, prosím, za dva tři týdny do visitorek připomeňte :D
A pokud budete mít nějaký nápad, napište mi třeba PM.
 

DeletedUser

Guest
Princip by mohl být takový:
Každý hráč dostane charakter a začáteční sumu,a bude mít jenom boty a nějaké hadry.Za peníze si muže koupit:zbraň,oblečení nebo nějakou věc v obchodě.Duel by byl možný pouze s kartou:Duel! nebo s charakterem Duelant Bandita.

Teďka mě něco napadlo!A nebylo by to vůbec takhle jak jsme to psal,ale víc jako The-west v PC verzi.Začnete s 1.LVL,k výběru postavy budete potřebovat 10 lvl.Lvl by se zvyšoval takto:K postupu na 1 lvl by jste potřebovali 5 zkušeností(bylo by to řádně zlechčené) za jednu 1.kolovou práci (sbírat tabák,jinak by to mohlo být vyšší nebo i nižší,to se uvidí jestli se příklad ujme) by jste dostali 1 zkušenost.Za 2 kolo 3 zkušenosti(2krát původní číslo +1) a za 3 kolovou práci by jste dostali 7 zkušeností.(ty kola myslím,jako že by jste nehráli jenom stály a nemohly byste nic dělat).Vzdálenosti na mapce,to nemám ještě promyšlený,ale dalo by se to měřit na cm.1 cm na mapě pravítkem=1 kolo chůze.Duely,to mě napadlo ve styloú Bang!.Jestli má někdo lepší návrh na systém duely napište mi PM.Stavení města,to by se dalo dělat jako v PC verzi The-West na vyznačeném místě.Města duchu,to ještě nvm.Úkoly,ty by zadávaj někdo,kdo by nehrál,nebo někdo předem určený.Zadavatel úkolů na mapě,to by bylo také jako v PC verzi.Pevnosti,to ještě nemám promyšlený.Co vy na to?:bey:
Edit.:Já mám ale nápady :D no obchody,ty by ovládal ten,kdo by zadával úkoly.Přišly by jste ke městu,musely by jste na něm stát,a ve svém tahu říct že se chceš kouknout do obchodu.Kolem pěnez,to by bylo také určeno na práci, 1 kolo=2dolary při obtížnosti práce 0.Při obtížnosti např 1 dostaneš 1krát tolik.Při obtížnosti 2 už 4 dolary,a pak na kolo.2.kola to by bylo 2 krát víc pěněz +1 takže v případě 2 kol obtížností 2 by to bylo 8 dolarů(2krát 2 krát 2)atd...Oblečení,to by byly kartičky a ty by se dávaly do inventáře který by byl udělaný tak,že by se tam strkaly věci jako boty atd...Stavění města,to by bylo na kola.při stavení 1kolo=10% 2kola=20% atd...Nález předmětů:Nad touto kapitolou jsem se musel docela promyslet.A teďka mě to napadlo(není to dokonalé,měl by někdo lepší návrh tak ať napíše PM).Ke každé práci by byly ikonky co by se mohlo nalézt,podle štěstí.Třeba U sběru tabáku je štěstí 2% takže by tam byly dvě kartičky s předměty na 10 kartiček.Zbylých 8 by bylo s nápisem nic.Kartičky by se po nalezení vyměnily.A věci by jste dostaly v "bance".



Za pravopisné chyby neručím.nejsem bůh
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Teďka mě něco napadlo!A nebylo by to vůbec takhle jak jsme to psal,ale víc jako The-west v PC verzi.Začnete s 1.LVL,k výběru postavy budete potřebovat 10 lvl.Lvl by se zvyšoval takto:K postupu na 1 lvl by jste potřebovali 5 zkušeností(bylo by to řádně zlechčené) za jednu 1.kolovou práci (sbírat tabák,jinak by to mohlo být vyšší nebo i nižší,to se uvidí jestli se příklad ujme) by jste dostali 1 zkušenost.Za 2 kolo 3 zkušenosti(2krát původní číslo +1) a za 3 kolovou práci by jste dostali 7 zkušeností.(ty kola myslím,jako že by jste nehráli jenom stály a nemohly byste nic dělat).Vzdálenosti na mapce,to nemám ještě promyšlený,ale dalo by se to měřit na cm.1 cm na mapě pravítkem=1 kolo chůze.Duely,to mě napadlo ve styloú Bang!.Jestli má někdo lepší návrh na systém duely napište mi PM.Stavení města,to by se dalo dělat jako v PC verzi The-West na vyznačeném místě.Města duchu,to ještě nvm.Úkoly,ty by zadávaj někdo,kdo by nehrál,nebo někdo předem určený.Zadavatel úkolů na mapě,to by bylo také jako v PC verzi.Pevnosti,to ještě nemám promyšlený.Co vy na to?:bey:

Trošku moc přehnaně westový:D Takovej The-west mimo pc,ale pěkně promyšlený
 

DeletedUser

Guest
Myslím že to mají přes počítač.A tady jsou nejnovější typy karet z batman graphics s.r.o.:indián::indián:
kavaleristanew.png
funebrknew.png
pesnpedovka.png

Tak,teďka mě napadly duely.Měly by jste menší kartičky jako je normal nastavení,u střelu kam míříte.To by jste si sestavily na sebe podle kol,1 kolo takže navrch tu kartičku jak by jste se chtěli uhýbat a kam mířit do druhýho sloupce(rubem navrch)atd...Co vy na to?Tak,tady máme ještě něco k duelům:Zkušenosti,ty by byly podobně jako v PC verzi ale trochu jinak(:lool::lool:) 5x(duelová úroveň nepřítele)+4x(duelová úroveň mě):2=výsledný počet zkušeností např.: já mám duelovku 20 nepřítel 21,takže 5x20=100+(4x21=84)=184:2=92.Peníze,to by byla třetina.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru