• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Katčin snubní prsten

DeletedUser

Guest
Objeví se mi tento popis úkolu.

Mám starosti. Katku včera v noci přepadli. Zrovna odcházela ze salónu s 200 dolary a někdo jí zezadu praštil do hlavy. Když se probrala, peníze byly fuč. Nejhorší ale je, že jí byl ukraden i snubní prsten. To už je druhé přepadení v tomto týdnu.
William Goldberger byl přepaden před třemi dny. I on dostal po 19:00 hodině zezadu do hlavy, přesně jako Katka, měl u sebe 200 dolarů.
Bohužel o tom zloději nevím vůbec nic. Neřekl ani slovo a nikdo ho neviděl. Nechal jsem kontrolovat všechny muže kteří se tu po setmění procházeli. Nikdo u sebe neměl obušek. Už jsem zoufalý.

Ačkoliv splňuji všechny podmínky, neobjeví se mi nikdy možnost se utkat se zlodějem nebo tak něco.

Kde je chyba?
 

DeletedUser

Guest
OMG TOHLE JE TU ASI PO MILIONTÝÝÝ! zamkněte to prosím někdo!!! a ty nejdřív zkus použít tlačítko hledat... musí být po 19. hodině, nesmíš mít v pravé ruce zbraň, musíš mít aspoň 200 dolaru a myslím že k tomu je i upozornění! a musíš kliknout na salón no já už nvm je to dlouho co jsem ten ukol dělal!
 

DeletedUser

Guest
Objeví se, jakmile bude po 19:00 (možná chvíli později), budeš mít u sebe 200 dolarů a nebudeš mít v ruce zbraň. A samozřejmě předtím musíš od šerifa přijmout úkol "katčin snubní prsten - neznámý zloděj".
 

DeletedUser

Guest
OMG TOHLE JE TU ASI PO MILIONTÝÝÝ! zamkněte to prosím někdo!!! a ty nejdřív zkus použít tlačítko hledat... musí být po 19. hodině, nesmíš mít v pravé ruce zbraň, musíš mít aspoň 200 dolaru a myslím že k tomu je i upozornění! a musíš kliknout na salón no já už nvm je to dlouho co jsem ten ukol dělal!

nevim co ty chceš zamknout...
1. radíš blbě
2. není to tvoje tema


Tento úkol se objeví pouze pokud splňuješ následující požadavky: Nemáš zbraň, máš 300 dolarů a servrový čas je mezi 19:00 a 23:50.

Taky musíš mít 5 cihel stříbra. (tady nevim jestli okamžitě aby se ti ukol objevil každopadně je potřebuješ k vyřešení ukolu)
 

DeletedUser

Guest
5streibra bude potrebovat az potom a na to bude mat cas aj rok ak chces, a ako to kazdy hovori riesi sa to vela krat,
 

DeletedUser

Guest
Jako opravdu nevím, proč se do mě navážíte někteří.
Myslíte si, že jsem asi už padesátkrát nečekala po devatenácté hodině ve městě beze zbraně s více jak 300 dolary a neklikala na salon???? NEJSEM BLBÁ!

Pro ty, kteří nejsou vypatlaní: Děkuju, já vím, co mi úkol zadává. Jenže co mám dělat, když i úkol u šerifa mám přijatý, je po 19:00 hod a prostě...ať se snažím jak se snažím, klikám, hledám, nic se mi neobjevuje. :-( Kamarádům to šlo, ale mně ne.
 

DeletedUser120

Guest
Pokud to stále nefunguje napiš na support a podíváme se jestli někde není chyba
 

DeletedUser

Guest
Napsala jsem na support, dostala jsem info, že musí být po 19. hodině, musím mít u sebe aspoň 5 cihel stříbra a nemít zbraň a mít u sebe více jak 300 dolarů.
Mám jich skoro 1000, 9 cihel stříbra, nemám zbraň, je po 19. hodině a NIC! Už přece nemůže být chyba u mě. :-(
 

DeletedUser

Guest
Napsala jsem na support, dostala jsem info, že musí být po 19. hodině, musím mít u sebe aspoň 5 cihel stříbra a nemít zbraň a mít u sebe více jak 300 dolarů.
Mám jich skoro 1000, 9 cihel stříbra, nemám zbraň, je po 19. hodině a NIC! Už přece nemůže být chyba u mě. :-(

Já zkusím jenom jednu drobnou radu, zkoušíš splnit úkol ve městě, nebo kdekoliv na hracím poli? Respektive zkus dojít do nějakého města (svého) a splnit úkol.

A vyndat zbraně z obou slotů


poznámka pod čarou
--------------------------------
Jestli nejde ještě o překupníka, stříbro mít nemusíš, jestli o překupníka jde, musí to být středa
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mám zbraně vyndané z obou ruk, mám u sebe peníze i stříbro a nic prostě. Zkouším dávat splnit úkol, vybírám si odměnu, nic...samozřejmě jsem přítomna ve svém městě.
 

DeletedUser

Guest
Mám zbraně vyndané z obou ruk, mám u sebe peníze i stříbro a nic prostě. Zkouším dávat splnit úkol, vybírám si odměnu, nic...samozřejmě jsem přítomna ve svém městě.

Aha, kolik máš volných úkolů? Zkus se podívat k šerifovi, jestli Ti nezadává úkol "Zlodějka" (poraž zlodějku, blablabla)

Abych to trochu upřesnil, první úkol je nadřazený (dones prsten)
v jeho rámci jsou tři úkoly, porazit zlodějku, donést stříbro a porazit překupníka ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Podívala jsem se, kam si říkal. Ten úkol, to poraž zlodějka, je uloženo úplně na dně mezi splěnými! Já jsem ho přitom nesplnila!!!
Jsem z toho fakt jelen.
Nacházím mezi splněnými úkoly to, co jsem ještě vůbec neplnila. :-( Teď jsem tam najednou našla i to o tom překupníkovi. :-( Teď budu vypadat za blbce, ale přísahám, že sem to fakt neplnila. :-(
Takže teď být neozbrojena, mít cihly stříbra a musí být středa, ok.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
West si dělá co chce, nebo já nevím, prostě...děkuju všem za pomoc. :)
 
Nahoru