• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

kdo umí ten umí a kdo neumí zplatí

DeletedUser

Guest
neumím psat uvozovky bude to bez nich.Tady v horách to chodí jinak než na západě.Jsem tu se svou nanželkou a synem.Jednou jsem šel pro dřevo když jsem tu uviděl někého muže který byl promrzlí na kost tak jsem ho vzal do domu,vzal si horký čaj a poděkoval.Pak nám začal vyprávět svůj příběh dozvěděli jsme se že na západě jede tisíce mužů do hor a že mě a mé rodině hrozí velké nebespečí.Ptal jsem se ho co mě hrozí a on odpověděl že muž jménem Jack Patrovský mě chce ublížit a ani nedořekl slovo a umřel byl těžce podchlazený a tak nebylo divu.I to nám stačilo hlavně to že nás pronásleduje něký šílenec.Vzali jsme si věci,nasedli na koně a začal boj o holý život ,jeli jsme přes průsmik když nám cestu zasypala lavina nemohly jsme dál.Nad námi byla skála no a tak jsem vylezl na kousek skáli upevnil lano a hodil ho dolů pak vylezla má žena ze synem a pokračovali jsme dál.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jo pokračování bude ale píšu s chybama chodím teprv do 5třídy a nekontroluju to za jebou
 

DeletedUser

Guest
Našli jsme nějaké město,v salonu nám řekli že de přespat u někého muže jménem Diego.Ráno jsem se probudil z hlavou od krve a v kočáře který uháněl na západ.To bude můj konec myslel jsem.Když kočár zastavil vzali mě dva muži a hodily na zem.Mé obavy se uskutečnily,byl to Jack namířil mi k hlavě pistoli a pak řek.A ted mi řekneš vše co víš jinak tě zabiju.Nic ti neřeknu.Odpověděl jsem.Kde je moje žena.Dodal jsem.Utekla odpověděl.
 

DeletedUser

Guest
Uvozovky jsou 2. klávesa nalevo od enteru, ale musíš to zmáčknout se shiftem.
 

DeletedUser

Guest
Pak mě zavřeli do temného vězení byl tam chléb a voda neměl jsem hlad,ale spíš jsem chtěl všechny oddělat pak jsem si všimnul že je tam dýka na krájení chleba.Vzal sem sí do ruk a podřízl stráře kteří stáli za mřížemi a pak jsem si vzal dva colty a klíče.Otevřel si dveře a zastřelil každýho kdo tam byl.Nakonec Jack se schoval a střílel věděl jsem že když ho nezabiju já on zabile mou rodinu tak jsem se rozběhl a on mě střelil do břich.Ale druhou ránu jsem dal já přímo jemu do hlavy:loool:no a pak jsem se svalil na zem a pomalu umíral ale ochránil jsem svou ženu a syna to bylo hlavní snad jednou bude můj syn hbitý a silný ne jak já skrátka platí pravidlo kdo umí ten umí a kdo neumí zaplatí.Má žena se odstěhovala na zápat a můj syn se jednoho dne stal šerifem.KONEC
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru