• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

když příde děda z budoucnosti

DeletedUser

Guest
NĚCO K PŘÍBĚHU
příběh není z divokého západu
je spíš když nemáte co dělat tak si přečtěte
nedává smysl tak ho nekomentujte divně
a když si to přečtete napište prosím jestli chcete pokračování

Byl jednou jeden děda a ten celej svůj život vymýšlel stroj času.Když už ho vymyslel tak si v hlavě řekl: moc času nemám abych cestoval tak budu cestovat jen na divoký západ.Tak si tak šel ke stroji času a zadal tam divoký západ.A najednou bum,blesk,rána jako z děla.Děda byl na divokym západě a měl na sobě moderní oblečení.Všichni kovbojovéna něj koukali a nevěděli co mají dělat,někteří vytáhli pistole.Děda kouká na kovboje a voni na něho.místní duelant ho vyzval na souboj.Děda příjmáa vytáhl pistoli a duelant jen nožík.duel proběhl a Děda vyhrál.Přišel ke kovboji a dává mu příručku z roku 2000 se jménem JAK DUELOVAT.Duelant si ji přečetl a tam bylo napsáno: při duelu vždy používejte pistol.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍSTĚ
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
lol jako zasmal sem se trochu, pokracovani by nebylo spatne, ale ješte to udelat vice vtipne jinak to bude nazazivne ale je to dobre mato nadeji
 

DeletedUser

Guest
Hmm zajímavé, pointu to má, ale příběh se mi doposuť moc nelíbil, je to takové suché a neoriginální. Jsem zvědav co přinese pokračování, ale doteď to bylo nic moc (hodnocení 3*).
 

DeletedUser

Guest
Hmm zajímavé, pointu to má, ale příběh se mi doposuť moc nelíbil, je to takové suché a neoriginální. Jsem zvědav co přinese pokračování, ale doteď to bylo nic moc (hodnocení 3*).

Nic si z Cleonova hodnocení nedělej, on je hrozně přísnej čtenář. Třeba já u něj mám přinejlepším 4, Arathan a Darling jsou okolo 2-, 2ku nikdo z fóra nedostal... ;)
 

DeletedUser

Guest
k tomu příběho domyslim a rozšířim a tohle byl spíš jen takoví úvod
 

DeletedUser

Guest
Téma dobrý, pointu to má, ale je to moc stručné a neosobní....
Souhlasim se 3, ale myslim, že pokud tam napravíš tu stručnost tak takovýhle kapitolky na zahnání dlouhý chvíle bych dal za jedna. :smoker:
 

DeletedUser

Guest
Přijde mi ,že tam chybí, ano právě nějaký osobní přístup, navíc používáš moc a, máš krátký věty, popis prostředí za moc nestojí atd.
 
Nahoru