• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Konec sv. 3,4,5

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13958
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13958

Guest
Ahoj, chápu ukončení světů, ale trochu mě vadí, že tato informace přišla do hry jen několik dní před ukončením. Nemám kam migrovat, protože mám na všech migrovatelných serverech účet. Celkem rád bych migroval na S1 nebo Buffalo, ale zrušit tam účet nelze ze dne na den. Navíc na S1 jsem migroval ze sv.5 někdy v listopadu a pokud vím, tak bych musel vyčkat až do února s migrací ze sv.3.

Nemyslím, že jsem sám, koho tato informace trochu zaskočila. Proto se ptám, nechcete prodloužit lhůtu o dva měsíce, aby měl člověk trochu času se rozhodnout, zda postavu zruší na s3 nebo na jiném serveru, aby tam mohl migrovat?

+ když se povolila migrace, psalo se, že světy se rušit nebudou !!!
 

DeletedUser

Guest
Když se povolovala migrace, tak nikdo netušil, že se budou světy rušit. Tato informace přišla až následně.

Termín rušení se nebude prodlužovat, pokud ano, tak ne drasticky, ale o pár dní. Nicméně, zůstává prozatím v platnosti informace o konečném rušení světů v termínu.

Pokud máš na všech světech postavu a chceš někam postavy z rušených světů přesunout, napiš na support a ti tvoji postavu zruší ve zkráceném termínu tak, aby jsi mohl postavy přesunout.
 

DeletedUser

Guest
Když se povolovala migrace, tak nikdo netušil, že se budou světy rušit. Tato informace přišla až následně.

.
To teda nevím. Vždyť bylo zřejmé, že tak to skončí, jenom to Inno neřeklo naplno.

Jinak přijde vám normální dát na migraci ze zabitého světu jen 9 dní, když možnost dovolené na westu trvá 30 dní? Jed třeba na 14 dní na lyže a dozvědět se pak toto, tak nebudu spokojený zákazník.
Bude možnost po 15.1. třeba postavu nehrát, ale stále s ní migrovat, či bude smazána bez náhrady?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Zlatulinek nevěř tomu,že to bude tak jednoduché!Postavu ti sice ve zkráceném termínu,ale migrovat můžeš až za 90 dní.Já už nato doplatil!!!
 

DeletedUser

Guest
Tak to je gól, místo smazání jedné postavy hráč přijde rovnou o dvě:-)
 

DeletedUser1318

Guest
Když se povolovala migrace, tak nikdo netušil, že se budou světy rušit. Tato informace přišla až následně...
Nikdo z týmu, nás hráče to napadlo hned, proto jsme se ptali, jaký je minimální, ještě akceptovatelný počet hráčů na světě před zrušením.
I na takovýchto drobnostech, jako je vydávání opravdu podstatných informací je vidět, jak si pánové z Inna váží zákazníků. A že vůbec nepřemýšlí, je vidět na termínech a podmínkách pro uzavření světů. Ať se na to dívám z které chci strany, za jejich neschopnost a diletantství budou zase potrestaní jen a jen hráči, často ti, kteří svými nákupy nugetů přispívali na jejich konta.
Abych předešel "chytrým" argumentům, ano, nemusel jsem platit, v době, kdy jsem tak činil, si to west zasloužil. Jaký nabere směr situace po personálních změnách, které nastaly, to jsem ani já, ani mnoho dalších nečekal ani v nejhorších snech.
 
No rozhodně by to měli něčím kompenzovat. Nejlépe přemístit celý inventář postavě na jiném světě, popřípadě zvolené postavě, někdy nejsou stejné nicky. Pokud si hráč pořídil něco trvalého, jako jsou schopnosti, měli by se nugety vrátit zpátky. A nějaký vhodný dárek za ušlé náklady čas a námahu a trampoty sojené s přesunem a koncem světa.
 

DeletedUser

Guest
To teda nevím. Vždyť bylo zřejmé, že tak to skončí, jenom to Inno neřeklo naplno.

Jinak přijde vám normální dát na migraci ze zabitého světu jen 9 dní, když možnost dovolené na westu trvá 30 dní? Jed třeba na 14 dní na lyže a dozvědět se pak toto, tak nebudu spokojený zákazník.
Bude možnost po 15.1. třeba postavu nehrát, ale stále s ní migrovat, či bude smazána bez náhrady?

Myslíš si, že by bylo správné napsat.....sice INNO nic neřeklo, že se budou některé světy rušit, ale my si to myslíme. A které světy by se mohli u nás rušit, to taky nevíme.
Po této informaci - kdybychom ji pustili, tak nás okamžitě někteří hráči rozcupují a navíc by nás mohli i z INNA nějak postihovat za klamání hráčů. Vždyť nikdo z nás nemohl tušit, jestli se budou vůbec některé světy rušit......
Jak to bude po 15.1. se ještě jedná. Rozhodně ale nespoléhejte na to, že by se měla doba prodlužovat. Prozatím.......
 
To,že nebyly informace není tak zavádějící jako to,že byli hráči špatně informováni.Já tím přišel o dvě top postavy a chuť pokračovat ve hře.
 

DeletedUser

Guest
No prosím, tušil to každý rozumně myslící člověk. Dobrá, nemohli jste to vědět jistě, ale jestli jste ani netušili, kam to povede, tak už fakt nevím, co si o vás myslet.

Oceňuji, že jste se rozhodli hráčům prostřednictvím vašeho questu poskytnout větší náhradu, ale ta komunikace s Innem, ať u vázne kdekoliv musí být opravdu tragická. Na net fóru se netajili tím, že je to prostředek k postupnému zavření světů. Dokonce se o ukončení konkrétních světů dozvěděli již 19.11 a zavřou je až 29.1. Na sk se to dozvěděli 19.11. a zavřeli 13.12.
 
Podle toho co psala Darling,jsem pochopil,že když mě někdo nutí opustit svět který jsem si vybral a platil na něm,tak jako kompenzaci nebu muset čekat 90dní.Navíc rušení přišlo v šibeničním termínu.Nechci vidět co na to řeknou hráči,kteří mají dovolenou a po přihlášení zjistí,že je někdo v nekonečné hře ukončil.
 

DeletedUser7239

Guest
To vypadá na to, že chce INNO vyštvat i poslední zbytky věrných. :blush:
 
Taky mám pocit,že už nechcou investovat do hry.A aby se vyhli vracení peněz za nugety,tak nás chcou donutit k "dobrovolnému" skončení.
 

DeletedUser

Guest
Tak to koukám,že jestli to půjde takto dál,tak to zruší i ostatní, kde je málo hráčů...Nevím kolik je na 3,4,5 ale ostatní světy na tom také nejsou nejlépe. Kromě 3 světů(Buffalo a další...)

Docela bych rád dohrál 120 level na Arizoně :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6601

Guest
Před migrací je nutné vyřídit si záležitosti na trhu. Co mám dělat na 5 světě, když nabídka kterou jsem akceptoval končí až 15.1. odpoledne?
 

DeletedUser

Guest
Informace pro všechny, kteří uvažují o migraci a konci světů 3, 4 a 5: termín ukončení a zrušení těchto světů bylo INNEM odsouhlaseno a bude 22.1. 2012. v 00.00 hodin.

Doufám, že většina uvítá tuto skutečnost k dořešení svých pohledávek na rušených světech. Zároveň upozorňuji, aby hráči již prováděli své obchody tak, aby jim termíny nepřesahovaly uvedený datum.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Jak dlouho, prosím, trvá převedení na nový svět a kdy se můžu přihlásit, abych si třeba nevytvořil další postavu?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru