• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

kostel

DeletedUser1103

Guest
hej chtělo by to někde z jistit kčemu to modlení je
 

DeletedUser1103

Guest
mno jako já se pomodlyl a našel jsem to co jsem hledal že ale ted to zase najít nemohu i když jsem se pomodlil mno nevím v něco v tom je ale co kurňa
 

DeletedUser1103

Guest
asik ju ale štvemně to že to nejde nějak zjistit jelikož mně by se docela ted hodila najít ta vlajak ale i když se modlím tak vždycky dostanu jednu kulku a tot vše
 

DeletedUser

Guest
:devil::devil::devil:to mas za to ze sa nemodlis poriadne....:devil:
 

DeletedUser1103

Guest
se modlím jak blázen a jak jsem dopadl několik kulek jsem akorát tak schital
 

DeletedUser

Guest
já se dnes modlil a při nažrávání krav spadly na zem dva kraví rohy -tak teď nevím jestli bude dvěma kravám chybět jeden nebo jedné kravičce dva to by mi jí bylo líto :cry:
 

DeletedUser

Guest
jasný :D pomodlím se a najdu vlajku unie :D jdu to zkusit až bude energie
 

DeletedUser

Guest
traba je krestan a ma uctu k bohu a tak si setri to nejlepsi obleceni:devil:
 

DeletedUser

Guest
S tou modlitbou je to jako životě. Kdo je věřící, zajde se pomodlit do kostela a když se mu zadaří, tak si říká, že mu pomohl Bůh. Kdo je bezvěrec, tak do kostela nechodí a když tam leze jen proto, aby vyzkoušel, co to udělá, Bůh mu schválně nepomůže. HEHE, tak tady máte 100% odpověď. :loool:
 

DeletedUser1502

Guest
Energii to nežere, tak sem tam toho svýho zálesáka poslal. Aspoň na něj nebude pršet. Uvidíme co to udělá. :loool:
 

DeletedUser

Guest
Ja nevim jak vy,ale mi se modleni docela vyplatilo


tak ot je podle me pekna kravina
***
ja sem teda nenachazel produkty sokoro vubec pak se dal jednou jenom tak z hecu modleni a nasel se 3 T-Bone steaky a pridalo me to aji o neco vic energie
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
S tou modlitbou je to jako životě. Kdo je věřící, zajde se pomodlit do kostela a když se mu zadaří, tak si říká, že mu pomohl Bůh. Kdo je bezvěrec, tak do kostela nechodí a když tam leze jen proto, aby vyzkoušel, co to udělá, Bůh mu schválně nepomůže. HEHE, tak tady máte 100% odpověď. :loool:

presne..hehehehe.Uz prislovie "Clovece pomoz si sam,potom ti aj Boh pomoze"..vravi za vsetko..:-)))))))))
 

DeletedUser

Guest
skusím to a jestlui budu mít takový štěstí....tak o tom hned sem napíšu:D:D
 
Nahoru