• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kriminálka v pyžamu

DeletedUser

Guest
11:00 hodin ráno
Uplynul skoro den od mého přijetí do kriminální policie. První den v práci a už jsem zaspal. Chcete vědět kdo jsem? No tak to si budete muset počkat, protože jsem zaspal a nestíhám práci. Jen co jsem vyšel ven, zjistil jsem, že jsem jenom v pyžamu ( s méďama... bohužel ). Šel jsem se převlíct a čirou náhodou jsem zakop o bačkoru. Za chvíli jsem zjistil, že jsem v bezvědomí. Tak jsem si zavolal sanitku, a ta mě dovezla někam do pr... někam. Bohužel to nebyla sanitka, ale taxík, který mě vezl do práce. A bohužel ten taxík neřídil taxikář, ale moje matka.
"Mami... kde jsi ten taxík vzala?" zeptal jsem se své zločinecky vychované matky.
"Jak vzala? To chceš říct, že jsem ho ukradla? Našla jsem ho na ulici! Stál tam sám... jen s taxikářem. A tomu to vadilo stejně až potom, co jsem odjela! Takže nevím, v čem je problém." obhajovala se mamka.
"Mami. Nemůžeš si vzít, co se ti zlíbí!"
"Nevím proč pořád nadáváš. Vždyť po tobě ani nechci peníze, když tě vezu v pyžamu do práce... ale jestli mě počůráš potahy, tak si to zaplatíš!
"Vždyť ani nejsou tvoje... počkat, říkala jsi v pyžamu?
"Jo! Podívej se na sebe!"
"Sakra! Mami otoč to!"
"No jo... aby ses nepo...!"

14:00 Pozdě! ( a nebo mi jedou špatně hodinky )
"Jaktože jedem v jiným autě?" zeptal jsem se.
"Taxík se ti nelíbil, tak jsem vzala něco rychlejšího!" řekla nadšeně.
"No super... krádež taxíka, možná... ale ferari?"
"Tobě se pořád něco nelíbí!" zamumlala smutně.
"No... když už, tak jezdi aspoň podle značek.
"Ty myslíš ty červený kolečka s číslem?"
"Jo"
"Hmm. Asi tam zapoměli připsat nulu."
"Ach jo... už jsme tady. Můžeš mě vyhodit!"
BOOOM!!! au!
"Nemyslel jsem to tak doslova!" zakvičel jsem.
Tak jsem vstal ze silnice, a potom, co mi ferari ještě přejelo nohu, jsem dokulhal ke vchodu policejní stanice. Chvíli mě vrtalo hlavou, proč se ze dveří valí tolik lidí. Potom mi došlo, že jdou všichni z práce. Tak jsem s obavou vešel dovnitř.
"Co si o sobě myslíte?" zařval na mě komisař.
"Zatím nic..." zahuhlal jsem.
"Mohl bych vás vyhodit jedním mávnutím prstu!"
"Tak ať vám neupadne..." zahuhlal jsem znovu.
"Dobře... udělám vám nabídku. Pokud vyřešíte první případ, nedám vám padáka." navrhnul.
"Beru!" řekl jsem šťastně a objal jsem ho ( později se mi to zdálo jako velmi špatný nápad obejímat komisaře...)
První případ jsem samozřejmě vyřešil. Byla to krádež taxíku a červeného ferari, které mi přejelo nohu a které řídila moje matka.
aha... vy pořád nevíte kdo jsem? a to vás tak trápí? tak to je váš problém... adidas lidi


Konec
Pokračování příště... pokud se mi bude chtít :devil:
jakékoliv kopírování bez povolení autora je přísně zakázáno...

PS: sory, že to není nic o divokým západě... ale nic jinýho sem z toho svýho pidi-mozečku nevyždímal :crazy3:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Super, pokračuj!
Známku bych ti dal asi tak... 1 a možná i s hvězdičkou, pokud to bude takhle pokračovat.
Mám jen dotaz: proč šli lidi v 10 dopoledne z práce?
 

DeletedUser

Guest
Dobré, ale ty časové údaje mi připadali jako z deníčku, takže průměr, ale musím pochválit smysl povídky.
 

DeletedUser

Guest
From sawwer:TAK UŽ NAPÍŠEŠ TO POKRAČOVÁNÍ? (Promiň ruply mi nervičky:) :))
 
Nahoru