• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Kryglistika

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jaké boží nektary milujete ?

Muj nápoj bohů je bez konkurence RADEGAST,protože Život je hořký ....BOHUDÍK !!!:devil:
 

DeletedUser

Guest
Na něm jsem byl odkojený. Bohužel teď žiju na druhém konci republiky, tak si můžu nechat jen zdát.
 

DeletedUser

Guest
Tak to zamrzí,ne na darmo se říká život je ......
 

DeletedUser

Guest
Pánové toto téma do sportu nepatří na toto máte salón.
Přesunu vás tedy vy rádoby sportovci tam kde patříte.
 

DeletedUser

Guest
...vy jste to opravdu dali do sportu? :lol2: ... tak to ste borcí... :D .. :)

Ale zklamu vás pánové...sem zatím mladiství tak žádný pivečko .. :( .. pro me je zatím božský nektar... ledově vychlazený sprite s citrónem... :) ...nealka vychlazená... :) ..ikdyž...taková Whiskey s colou...také není špatné :smoker:...
 

DeletedUser

Guest
...vy jste to opravdu dali do sportu? :lol2: ... tak to ste borcí... :D .. :)

Ale zklamu vás pánové...sem zatím mladiství tak žádný pivečko .. :( .. pro me je zatím božský nektar... ledově vychlazený sprite s citrónem... :) ...nealka vychlazená... :) ..ikdyž...taková Whiskey s colou...také není špatné :smoker:...

jako kdyby nestacilo ze sem dal rubrku Counter strike source a modelářství taky tam :D:D:D:D:D:D:D
mě nejvíce chutná točená kofola:smoker:
 

DeletedUser

Guest
Proč ně do sekce sport? Vždyť vzpírání půllitru je taktéž sportovním výkonem.
A jistě znáte únavu po takových šesti, sedmi kouscích, pak zkuste tvrdit že jste nepodali vrcholový sportovní výkon!:loool:

Jinak, vybýravý nejsem, když mám ale možnost výběru, mám nejraději Bernard nebo Litovel, naopak jihlavského Ježka pokládám za druhořadé kloktadlo.:eww:
 

DeletedUser

Guest
Uvědomte si prosím laskavě, že plést sem kofolu, džus, sprite, yperit, fosgen, sarin a další nebezpečné jedy je urážkou všech pivařů a psát tu o kvalitě takových ....... ehm "produktů" je takřka svatokrádež!:whaaat:
 

DeletedUser

Guest
uvědomujete si, že za chvílu nebudete chlastat pivo, ale sladové víno?:loool:
ochlastům to asi dokáže zkazit chuť k pivu :loool:
jinak já pivo nepiju... a pít nebudu, protože mi nechutná... nejspíš mám nějaký postižený buňky :loool:
ale takový Martini...:devil:

to Libor Tesař - přesně... džus je opravdu nebezpečný jed :yes::loool::yes:
 

DeletedUser

Guest
Kofolu jsem nikdy nepil nepiji a pít nebudu!
a jak by řek J. Cimrman: Chlast slast
 

DeletedUser

Guest
Hanoveček: Ožrat? Jak si dovoluješ nazývat požívání tohoto jemně hořkého životodárného moku, toho tekutého zlata, takto vulgárně ty kacíři?!:mad talking:
 

DeletedUser

Guest
v kolika letech se vůbec člověk poprvé ožere :D:D:D:D:D (průměrně)
 

DeletedUser

Guest
ale z toho si nemel rozum to se nepocita ale je to jedno
 

DeletedUser

Guest
Pivečko je všelék,samozřejmě v jakémkoliv množství podávané v malých dávkách :cool1:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru