• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Kryglistika

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Hanoveček: Ožrat? Jak si dovoluješ nazývat požívání tohoto jemně hořkého životodárného moku, toho tekutého zlata, takto vulgárně ty kacíři?!:mad talking:

dobře,dobře,nebudeme se hádat-pivo mě chutná,ale džusy mám radši.Jinak vínečko nejraděli suché,bílé a hlavně z dobře vymyté skleničky,korek nesmí smrdět myšinou a musí být z pravého korku,teplota cca 12°C a dobrá chuť
 

DeletedUser

Guest
Noooooooooo tak to je nadupaný screen :devil:Bravo,bravo,bravo A ten obraz v pozadí z RÁĎOU... no luxus.
 

DeletedUser

Guest
Já nejraději piji kofolu protože když piji alkohol mám špatnou mušku a prohrávám v duelech. (Limonádový joe)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
"Chceš li pevnou mušku míti, musíš kolaloku píti", toť slova klasikova, o požívání nervových jedů typu kofoly se nezmiňuje. Přesto však, legenda o lihuprosté medicíně je zcela smyšlenou, pravdou je, že slavný Joe přijel na západ z Plzně a odkojen byl pivem!:yes::yes:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pivo

A kdo z čech na něm odkojen nebyl.

Plzeňáci pivem.
Valaši slivovící.:lovec:
 

DeletedUser

Guest
Za chviličku vyrážím na můj oblíbený zlatavý mok.A ti co jdou dnes večer taky kalit tak přeji hodně pivních zážitků.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru