• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Láska a jej tri kľukaté cesty ku štastiu

DeletedUser132

Guest
Bolo pekné ráno ako vždy a ja som mala ten najlepší den.Písala som svoju knihu a najala pisateľa menom LynX ktorý mi písal text knihy.V chladný piatok prišiel ku mne do bytu a mal zo sebou prístroj ktorý som nepoznala a ani stále do teraz nepoznám.
,,Dobrý den volám sa LynX a vy ste asi dana1 ak my dobre povedali vaše meno v agentúre."predstavil sa mi a sadol si.,,Uvarím vám čaj a začneme román súhlasíte?"spýtala som sa a nejako sa mi zapáčil.,,Vy ho chodte urobiť ja to zatiaľ pripravím."dokončil LynX náš rozhovor a pripravil ten stroj.
Po uvarený kávy som začala:Príbeh krásnej ženy ktorá zbožnovala slobodu no milovanej troma mužmi ktorý sú jej každý veľmi blízky.Po viac ako jednom roku sa vrátila do svojej rodného mesta Sitiv.
Krásny LynX,múdry kopix a romantický seby ju čakali pred nádražím.Ona ľúbila všetkých no stála tu veľká prekážka.Bola zasnúbená z vplivným a bohatým serifom nobodym68.Zbožnovala romantiku a ju to ťahalo k sebymu.Jej láska si nevedela vybrať....,,Počkať,počkať to je trocha divné slečna!Začneme si tikať lebo toto vykanie ma nebaví dobre?"povedal LynX.,,Ak chceš tak dobre ale pokračujme dalej zmenene."povedala som a pokračovala:Vždy sa s každým stretávala na osamotenom kúte divokého západu.
Romantika a láska bola na prvom mieste.Po dvoch rokoch stretávania sa všetci ako dohodnutý ju požiadali o ruku.Sebyho odmietla i jej lásku LynXa ktorej bolo ľúto.Nakoniec si zobrala kopixa.Zila v bohatstve a tu raz už dávno po svadbe hovorí:,,Kopix moj milí vieš čo my chýba?"povedala mu úprimne.,,Peniaze,voda či zábava?"spýtal sa.,,Chýbajú mi bratia ....................
 

DeletedUser132

Guest
Láska a jej tri kľukaté cesty ku štastiu-pokračovanie

Na další piatok sme sa opäť stretli v rovnakom čase i u mňa v byte.Pár hodín sa zdalo že máme akoby rande no vyvrátilo sa to a tak sme potrebovali pokračovať.,,Ale vlastne kde som to skončila?Myslím na LynXa vodne i v noci."pýtam sa sama seba.,,Azda už začneme?"i LynX bol netrpezlivý:,,Chýbajú mi bratia slnko a mesiac a moja milovaná sloboda."povedala a odišla sa asi pobaliť.Slúžky pozerali zadivené od údivu skoro odpadli.Ked po asi troch hodinách vyšla z izby bola krásne oblečená a chystala sa medzi spoločnosť.Otvorila dvere prešla jeden kilometer a vošla do baru u Svätého Alkatrasu.Tancuje z jedným chlapom z druhým,tretím natrafí na odmietnutého a polovične podnapitého LynXa.,,Prečo si ma opustila?Miloval som ťa z celej duše!Moja láska nevyhasla.Milujem ťa!"kričal na celý bar.Našu hrdinku celého príbehu začalo trápiť svedomie no nechcela opustiť deti a manžela.A stála tu otázka:,,Podviesť?Milovať?Ci byť sama?"stále jej to šumelo v hlave.Spolu s LynXom sa pri tom bare do sýtosti opili.....,,Halo robíš z nej alkoholičku?"LynX na mňa atakoval.,,Nie a pokračujeme:Ráno sa zobudila v posteli a videla len vedľa seba papierik a na ňom stálo:Ahoj prepáč že som nebol vedľa teba ráno.Musel som ísť na trajekt ktorý ma odviezol na vojnu.Prepáč a mám ťa veľmi rád tvoj LynX.Hned sa rozplakala a jej srdce túžilo len po ňom.Prišla domou a kopix bol dosť nahnevaný len pre to že nebola večer doma.Ona si to o nom nemyslela no dostala facku na líce.Vyhodil ju z domu a ležala v daždi úplne bezvládna.............
 

DeletedUser

Guest
Pekné, pekné.... :D len v tej poslednej časti je len LynX a kopix
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser132

Guest
Láska a jej tri kľukaté cesty ku štastiu-all.3

Možno to ku niečomu spelo ked u mňa zostal LynX dosť dlho.Ráno som sa prebudila a leží predo mnou tanier plný jedla.
LynX bol už dávno hore ale bolo mu to ľúto tak ma radšej nebudil.,,Idem ku tebe a už to konečne dopíšeme súhlasíš?"spýtal sa ma už sa blížil k posteli.,,Dobre."a začala som:Vyhodil ju z domu a ležala v daždi úplne bezvládna,mokrá.O hodinu sa po ňu vrátil kopix a ospravedlnil sa.Bola podchladená a dehydratovaná.V jej koži by nikto.........,,Ja idem do kaviarne počkaj na mňa LynX!"odišla som dole poschodím.
Sedím pri stole a tu vidím čo nevidím zjaví sa ako blesk z neba môj expriateľ seby.LynXovi sa to začalo zdať kde som tak dlho.Vide za mnou dole a tu vidí ako sa rozprávam zo sebym.,,O čom je vlastne tvoj príbeh?"pýta sa už pomaly z plačom.,,Ale,miii sme sa len rozprávali."koktala som.,,Už mi nič nehovor.Odcházam ti prepísať ten tvoj príbeh a tým sa všetko skončilo!"zabuchli sa dvere autobusu a už ho nebolo.
Oči neprestávali plakať viac ako dvadsaťštyri hodín.Podplatila som si vydavateľa a zfalšoval názou firmy a najal opäť LynXa.Ako ma už čakal v kancelárii tak bol i prekvapený.,,Co tu robíš?"spýtal sa opäť LynX.,,Chcem dokončiť príbeh no z iným koncom."začala:O rok sa rozviedla s kopixom.A tu jeden den premýšla:,,Chýbajú mi jeho oči,aký bol ku mne milí,vždy ma pochopil,city vedel poriadne prejaviť chýbaš mi."pustila vreckovku do šíreho vzduchu.A tu ju zo zadu niekto pobozká.Stastie prúdilo celým svetom.V srdci cítila že je to LynX jej jedinná láska.A tak už ich dávno z čias pravekých a divokého západu považujú za lásku mnohých tisíc ročí.,,Prestaň dana1!Co týmto chceš dokázať?"povedal LynX a priblížil sa k mojim perám.,,Proste ja ťa milujem!"povedala a pobozkala ho som.Tento príbeh mal štastný koniec i v realite či len v rozprávke navždy.
 

DeletedUser

Guest
dobré ale kdyby to bylo v češtině četlo by se mi to lépe :D:D
 
Nahoru