• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Láska Kovbojů

DeletedUser

Guest
pokračování
a koukaly co se bude dít, naproti nim stál les a za lesem řeka
Lynx vyslal špeha fifinečeka na průzkum
za 10 minut přiběhl špeh fifineček
to je hrozné vykřikl oni campujou na druhém břehu řeky! byl celý udýchaný až vyzracel plíce
pošle te ho na ošetřovnu řekl Lynx
DRUHÝ DEN
a zase se šlo bojovat jako podle plánu, tedka ale nepřítel vyslal špeha Supermana, ale né normálním způsobem ale vystřelily ho z kanonu až doletěl před hrdinou rannym ten ho nakop spět a letěl přímo před nepřítelovým hrdinou Tuckem ten ho ale netrefil a šplch fifineček rychle doběhl k rannymu a špeh vykřil 1:0 pro nás!!!!!!!!
pokračování příště....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pokračování a první bitva zkončila 1:0 pro nás město West town.
Večer byla velká oslava a fifineček se vrátil a za službu dostal od dana1 pusu.fifineček se kvuli vítěztví i lásce tak opil a přejedl že ho odnesly a museli mu vypumpovat žaludek.fifineček pořád myslel na dana1.Starosta Lynx prohlásil a udělil statečnému bojovníku rannymu červenou stuhu za dobrý výkon.A fifinečkovi zelenou stuhu za statečnost.
pokračování příště.......
 

DeletedUser

Guest
pokračování....
a pilo se a jedlo se a našemu městu hrála skupina Linkin Park Česká skupina která obeplula celý svět.Hlavní aktérkou oslavy byla Dana1 a Nurri které protancovaly celou noc.Ráno zase bylo nejvíc špatně fifinečkovi který měl tyto oslavy rád.A to co sbylo tak zvaně špehově si odnesl domů.Ráno fifineček zvonil na poplach co se děje zeptal se ho.Támhle


pokračování příště.........
 

DeletedUser

Guest
pokračování
u města stála rodina Simpsnova , stály přátelé města puste je dál řekl ranny a promluvil si Homerem" oni vypálily celý Springfield to je hrozné řekl ranny. Sakra nepřítel snad nás chce 3 světovou.Hoří hoří vykřikl Bart Nurri ale to je v pořádku já jsem připálila brambory.Celý den se nic nedělo až večer byla velká hostina fifinečkovi se zahryzla kost z mamuta v krku a trčela mu tam pořád až bez dechu umřel.Už byl v rakvi a jeho přátelé ho obrečívaly.A najednou............................................................................fifineček se budil a řekl rannymu co se děje? já ježtě nechci spát a zas byla velká hostina ale rači fifineček nejedl.
pokračování příště.............
 

DeletedUser

Guest
úúúúúúúúúúúúúúúúúffffffffffffffffffff ještě že jsem se probudil :crazy::crazy::crazy:
naštěstí už jsem se málem pozvracel :sick:

a bude pokračování?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Až na těch mnoho pravopisných chyb je to velice vtipný. :-)
 

DeletedUser

Guest
MS 1541 v hokeji.

pokračování......
A přišlo léto fifineček v dály uviděl klubko dýmo který se blíží k vesnici, přiběhl posel z dalekého Švýcarska.Copak neseš posle? zeptal se ranny ste nominovaný na MS 1541 v hokeji.Celá vesnice byla veselá.Máte zítra vyjít na dalekou cestu.Je nominivaný fifineček,ranny, a štíhlý chlapík z vesnice který se jmenoval Jágr.Vyrazíme zítra brzy ráno posel nás bude provázet během cesty.Večer byla obrovská hostina na počest nominovaných.Jen fifineček nejedl (rači).Ráno ježtě byla mlha kdy čtyři hoši odešli z města. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ....
 

DeletedUser

Guest
Doufám že se mě do té doby nic nestane :cool1::cool1::crazy::crazy::loool::loool:
a jupíí budu hrát v hokeji
 

DeletedUser

Guest
Jen doufám že nedostanete klepec jak v roce 2009 Čechy vs. Kanada.

PS: Doporučuji psát do programu s kontrolou pravopisu a pak až kopírovat sem :)
 
Nahoru