• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Lúpežnici z Mexica

DeletedUser132

Guest
V jeden krásny den ked už finačná,hospodárska,plynová a priateľská kríza zažehnaná sa LynX rozhodol rospovedať opäť další zaujímavý príbeh.Starí,mladí i priatelia LynXový ba dokonca WILD CAT ktorú nikto nevidel tak dve roky po aférke z domovom dôchodcov sa vrátila aby počula další zaujímavý príbeh:Ešte dávno ked sme sa z kopixom nepoznali a on bol hospodársky chudák a ja namyslený boháč.Prišla do našeho rodného mesta nejaká ženská menom zzuzu čo chcela skúpiť všetky mexické banky do vlastníctva USA.Vtedy naša krajina trpela hladom a môj otec bol vplivný hlavne v bankovníctve.,,Predáte mi celý váš statok a ja to celé skúpim za 3 pesá."vravela zzuzu a potmehúdsky sa usmievala.,,Dobre podpíšem ale čo z toho bude mať moja krajina?"spýtal sa sa otec menom dydy79.,,Veľa výnosu z kapitálu.Nalejem vám našeho vína z USA."povedala zzuzu.Do dverí vtrhol LynX.Sadol si a poťahal pár figurkami.I dydy79 si sadol a naraz hovorí:,,Sach mat!Prosím chod do svojej izby LynX dojednávam dôležitý obchod zavolám ťa neskôr."povedal dydy79.LynX odišiel a dydy79 podpísal zmluvu a odpil si odpil z pohára otraveného jedom.V diaľke počul len buchot.LynX pribehol naspäť a videl ako sa zzuzu bláznivo smeje nad telom jeho už mrtveho otca.,,LynXík môj chod do izbičky a čakaj ma tam."zasmiala sa opäť a odišla nie daleko ku domu kopixovho otca.Otec sa volal Bullhead a boli dosť chudobný.Zzuzu zoskočila z koňa zaklopala na dvere.Otvoril Bullhead chvíľu sa hádali a potom bolo počuť výstrel.Kopix vybehol z izby za otcom postrelený strácal rýchlo veľa krvy.Vysadil ho na verného koňa Dejavieho a cválali ku kostolu.Otvoril im farár a začal ošetrovať jeho otca.Kým kopix bol v kostole a bdel nad otcom Bulheadom LynX sa ukryl pod..........Chrápanie sa ozývalo na všetky strany.WILD CAT ho prikryla a odišla sa zabávať z ostatnými do noci svetojánskej.
 

DeletedUser132

Guest
Lúpežnici z Mexica-pokračovanie

Na druhý den sa zase stretli a mali tam tri druhy mäsa.LynX to ako vždy prehnal a zjedol všetko.Bežal na záchod a rozmýšlal či dopovedať WILD CAT rozprávku.Po prebdenej noci zašiel za WILD CAT aby to dopovedal ved jej to bol dlžní:LynX sa ukryl pod veľkú skalu a čakal na ráno.Kým on čakal kopix smeroval ku banke jedinej v mexicu na vernom koni Dejavie.Ráno LynX schytil pištol a presne sa s kopixom stretli pri dverách.,,Pusti ma ja som tu bol prvý!"kričal naňho LynX.A namieril na neho pištol.,,Dám vám všetky peniaze len sa pozrite z okna a chodte preč."povedal bankár a vybral zo sejfu peniaze.Obidvaja pozreli cez priesvitné dvere a tam vidia zzuzu z jej kunpánmi.Obidvaja z peniazmi nasadli na kopixovho koňa Dejavieho a cválali ku kostolu.Otec Bullhead bol už zdravý a tak čakal na kopixa kým sa vráti.Vtrhli do dverí kostola a zobrali na koňa i Bullheada.Medzi tým ich hľadala zzuzu.Boli dávno za mexicom až sa LynX spýtal:,,Sú v Europe lepšie banky?"
,,Ano sú."povedal Bullhead.,,Tak hurá za novými dobrodružstvami!"povedal LynX a už ich nebolo_Od vtedy sú najlepší priatelia do teraz.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru