• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Ležing a Gaučing

DeletedUser

Guest
To jsou dva mé nejoblíbnější sporty ,pak tu mám ještě kolo a jezdění na bruslích ,ale to je vedlejší =D
 

DeletedUser

Guest
Ležíš a přepínáš TV (tréning prstů) ,pak časté převalování (to trénuješ celé tělo) a nakonec dlouuuuuuhý oddych :D
 

DeletedUser

Guest
Já bych takhle sportovala celé dny ...je divné ,že tohle téma tu ještě nezaznělo
 

DeletedUser

Guest
To ješt můžeme jmenovat seding u PC a hleding u PC! (sedím a píši = porcvičuji prsty a pemě a dívám se do PC to procvičuje zrak :)
 

DeletedUser

Guest
Tenhle sport by se líbil každýmu,ale povinnosti jsou povinnosti,tak to nejde dělat stále.
 

DeletedUser

Guest
hm to sou dobry sporty ty delam rad hlavne gaucing a taky me de paraning
 

DeletedUser3698

Guest
Tuhle cinnost zrovna moc nemusim, nemuzu za to, nekdo je proste lemra, ja nejsem.
 

DeletedUser

Guest
hroznej sport nesnáším válení se u něčeho a nebo spánek lepší je jít ven na čerstvý vzduch projít se zajít na zmrzku na jídlo ho hospody z kámošema nebo za sportem :-D
Jinak většině se líbí spíš pohoda klídek a leháro :)
 

DeletedUser

Guest
já mám tento sport rád :D ale je až vedlejší a moc dlouho tento sport bohužel nevydržím dělat :D:D:D sem trošku hyper aktivní no :D
 

DeletedUser

Guest
Tyhle sporty mě moc neberou .. raději nějak zaměstnávám nohy. Ležing jen když je tma a nohy už mě neunesou.
 
Nahoru