• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Letní olympijské hry 2012

Letní olympijské hry 2012 v Londýně


  • Celkový počet hlasujících
    38

DeletedUser9371

Guest
Souhlasím s Klugem, to bych mohl jet i já na Olympiádu. Osobně moc rád hraji s partou sousedů na na chatě u ohně na kytaru a nebo nohejbal o sud piva, který pak svorně rukou společnou a nerozdílnou vypijeme. No tak proč ne o medaile ? Třeba naše národní sportovní tradice jako je "čára, mariáš, kuličky, špačky, vybíjená, na honěnou, guma, kámen nůžky papír" ...... No a další státy si přidají své národní sporty a Olympijský výbor trefí český "šlak". :D
Je to jak píše Kluge, sportů, které by jsem rádi na Olympiádě viděli bude spousty a je to asi technicky nemožné. To by jsem pak místo "Westování" seděli jen u přímých přenosů z Olympiády, která by neměla konce.
Jinak za příspěvek a přirovnání ke chráněné ropuše dávám palec nahoru. :72:
 

DeletedUser8423

Guest
Ale víme o tom,že se hrála nejen házená,ale i ,,česká házená,,?
Hrála se i 1.liga v ,,český házený,,a byla to hra s pravidlama,ti sportsmani ji hráli s láskou a nikdo z nich neměl šanci se dostat na OH,nebo MS, neb podobná hra se nikde nehrála.(podotýkám,je to v podst.klasická házená,jen má trocho upravený pravidla atd.)

Proč ten minulý čas? Česká/Národní házená se stále hraje.
 
cahire, česká házená měla maličko jiná pravidla než házená.

jedním příkladem budiž, že hráč mohl probíhat i brankovištěm, nesměl odtud však střílet :)
 

DeletedUser8423

Guest
Ona je mezinárodní - handball - ta byla na olympiádě, hrajou jí všude možně po světě a i přenosy z české ligy jsou docela často v TV.

Ale stále existuje i naše speciální házená, která je jen tady u nás v Čr- Národní házená (http://www.svaznarodnihazene.cz/) kde se dá právě probíhat tím brankovištěm, jsou tam útočníci, kteří se smí pohybovat jen na útočné půlce, obránci co smí zas jen bránit atd...
V televizi byla co si pamatuji jen jednou při nějakém výročí existence (100let?) dávali zápas hvězd mezi výběrem Čech a výběrem Moravy.
Na tu myslím kluge narážel a psal o ní v minulém čase, ale ona, i když není jak je vidět moc rozšířená a známá ani u nás, tak se stále hraje a existují v ní ligy. Proto jsem se ptal proč o ní píše v minulém čase :)
 
Nahoru