• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Letní olympijské hry 2012

Letní olympijské hry 2012 v Londýně


  • Celkový počet hlasujících
    38

DeletedUser9371

Guest
Tak zatím nic moc. Zklamal mě v tenise Berdych, vypadl v prvním kole. Možná mu neřekli, že je na Olympiádě a že tady hlavním kriteriem nejsou "prachy".
Jako fanoušek dorazil do Londýna Jarda Jágr a večer tam "razí" i Petr Čech (brankář, fotbal). Tak to snad našim pomůže.
:D
Hradílek s Ježkem postoupili ve vodním slalomu super, dnes bude řádit Štěpánka. Tak se snad blýskne na lepší časy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Aspoň, že Kvitová postoupila. Už jsem to viděl bledě.

Tenis byl tragedie, ale to je vždy, když mají hrát jen za barvy národa. Pak je bolí nožičky, ramínka jak fotbalisty.
Měl jsem dnes volno a koukal jsem na všechny vodní sporty na lodích. Debl, singl kajak muži, ženy. Opravdu pěkné, zasloužené postupy do semifinále.
Nářez je debl kajak muži. V semifinále máme dvě lodě, stejně jako Angličané, Ti prolezli jen tak tak (druhá loď) a vyšoupli z postupu Němce. :D
 

DeletedUser9371

Guest
Takže gratuluji k první olympijské medaili.
V pátém dnu jejího konání máme první stříbro, Vavřinec Hradílek (vodní slalom).
Pěkné, ne ? :72:
 

DeletedUser9371

Guest
Další pecka. :72:
Synek ve skifu stříbro, gratuluji. Teď jsem na to živě koukal. Chyběl kousek. :)
 

DeletedUser

Guest
Nemusím a nemám problém někomu *****kovat,čili sám za sebe pravím,že společně s babičkou máme moc rádi zahajovací,nebo končící akce na OH.Ale včera jsme to asi 5 min.po seskoku královny padákem zapíchli a šli ......
Je logikou věci,že každý pořadatel se chce ukázat v tom TOPlightu,ale včerejší pojetí mě absolutně nesedlo.To neznamená,že se jiným nelíbilo,ale současně to neznamená,že se budu podivovat,proč,že se to jinýmu líbilo.
Za posledních x let,se mi tohle prostě líbilo nejmíň (tedy zhruba těch 20-25 min.,co jsem registroval).


To souhlasim tohle zahájení patřilo ke slabším, také to byli dějiny že ? :D
 

DeletedUser9371

Guest
Další pecka, bude minimálně stříbrná. Pěkný tenis. :72:
Lucie Hradecká s Andreou Hlaváčkovou totiž po skvělém výkonu vyřadily v semifinále čtyřhry světové jedničky Raymondovou, Huberovou z USA po setech 6:1 a 7:6 postoupily do nedělního finále.
Chlapi se stydí. Ale co jiného čekat od Štěpánka a Berdycha ? Když to není za dolary ? Nic. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Další bronz, nádhera. Teď padl poslední výstřel od naší Sýkorové v malorážce. Napínavé až do konce. :72:
 

DeletedUser9371

Guest
Škoda, tohle jsem nestihl :
OLYMPIÁDA ON-LINE: České žně v Londýně! Skvělá Knapková má zlato, Sýkorová senzačně bronz (na tu jsem čučel a fandil).

Takže za nás Všechny hráče dávám : :72:

-----

Dnes jsem si udělal čas je na oštěp ženy, na Báru Špotákovou a na rozplavby. Kanoisté postoupili dál. Škoda jen, že v kanoích (dvojka) nás dostali Maďaři a museli opakovat boj o postup dál, ale podařilo se i naší čtyřce postoupit dál.
No a Bára Špotáková, to byl zase nářez. Chytla klacek (oštěp), zahodila ho a postoupila přímo dál. Ostatní se tam trápili a trapně vymlouvali na změnu odrazové čáry (přešlapovali). Bára to mrskla pro jistotu o skoro metr před čarou, aby nepřešlápla.
Takže bych se i vsadil, že Špotáková doveze medaili a kanoisté také. Držím palce. :72:
No a Bába ? Ten lazar ve skoku do výšky ? Toho jen s radostí sleduji, jak má plnou hubu úspěchů a nikdy nic nedokáže. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Jak to sleduju, tak z těch sportovců mám smíšené pocity. Skoro každý má nějakou "životní příhodu", která mu dává "sílu" sportovat a dokonce jim pomáhá vyhrávat. U všech je to na jedno kopyto, úmrtí v rodině či smrtelná nemoc. Už se mi zajídají, takové famozní vyprávěnky, jak někomu mává babička z obláčku. Ať se na mně nikdo nezlobí, ale toto je doják a ne olympiáda.
 

DeletedUser9371

Guest
Jak to sleduju, tak z těch sportovců mám smíšené pocity. Skoro každý má nějakou "životní příhodu", která mu dává "sílu" sportovat a dokonce jim pomáhá vyhrávat. U všech je to na jedno kopyto, úmrtí v rodině či smrtelná nemoc. Už se mi zajídají, takové famozní vyprávěnky, jak někomu mává babička z obláčku. Ať se na mně nikdo nezlobí, ale toto je doják a ne olympiáda.

Máš na mysli atletiku, běžce, co tam líbal fotku babičky, když doběhl. No, furt menší šaškárna, než když při zahajovacím ceremoniálu skákala "babička královna" Alžběta z vrtulníku s Jamesem Bondem (agent 007) na padáku.
Koukal sem včera večer živě na běh. Další bronz naší běžkyně Hejnové. Super a nikoho či nic na zemi nelíbala. lol

-----

Vodní sporty (lodě, ty nezklamou. :72:
Další bronz ve čtyřce ve složení Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, paráda. V medailích jsme předhonili Čínu. Té necháme prvenství ve výrobě plastů, ať si užijí smradu v ovzduší.
Večer ještě Špotáková hodí klackem (oštěpem) zlato a bud zase líp. :)

----

A je vymalováno ! Špotáková, teď před pár minutami zlato v oštěpu. Nádhera. :72:

Vstávám ráno před pátou, ale nenechal jsem si ujít dnešní večerní a noční atletiku. Nejvíc se mi líbí ve všeobecných bězích USA. Amerika v celé své historii drtí černochy.Otrokářství, Kukluxklan a podobně, ale na olympiádě je to samý černoch za USA a bez konkurence, na stupních vítězů tma. Škoda, že si z nich neberou příklad Ti naši občané ČR, tmavší pleti.
Podruhé jsem se řádně zasmál. Poprvé jsem "řval" u televize, když skákala královna s Bondem s helikoptéry, princ Charles nikde. Ten se chudák kralování nedožije, baba královna má takový kořínek a výdrž, že přežije nejen jeho v kralování, ale i jeho dva syny.
Teď mě dostal český komentátor, když prohlásil při získání zlaté medaile nějakého běžce z Afriky, že "v Africe už bučí dobytek strachy, že bude velká oslava". "Nářez" ! lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:
V podstatě s tebou souhlasím,jen je potřeba se podívat na to,že třeba i pro Spojený království,nebo Frantíky,dneska v tyčce chlapů za Německo ,soutěží a berou medaile spíše ne moc sportovci bělejší pokožky.
A nepředpokládám,že právě tady udělali soudruzi z NDR nějakou chybu.
Pořád mějme na paměti Sybilu. Sežere to jiná barva.
Možná jiná destinace,ale mráz už nebude přicházet z Kremlu.
Dorazí to od velkejch řek.
 

DeletedUser9371

Guest
Tak a máme další zlato. Pětibojař Svoboda. Pětiboj nesleduji, co to vzdal pro zranění Šebrle v deseti boji a tohle mě překvapilo. Podle mě je to poslední, co jsme dosáhli. Osobně považuji medaile z této olympiády pro naše "sportmeny" za vyčerpané, ale rád bych se ještě nechal překvapit. :)
Dnes nás čeká moderní pětiboj. Ženy šerm s plaváním a jízda na koni, maraton muži, horská kola muži. Nechci být pesimistou, ale na to nemáme.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8423

Guest
Dnešní cross-country je pro mě vrchol her, na který vlastně celou dobu netrpělivě čekám, takže doufám že Jarda Kulhavý zabojuje a něco třeba ještě padne. Je to stále ještě úřadující majitel duhového dresu, takže bych ho předčasně neodepisoval. Uvidíme odpoledne :)
 

DeletedUser9371

Guest
A je to. Zlato jak vyšité. Poprvé jsem koukal až do konce na finále horských kol, pěkný a vydřený. Kulhavý má :72:
Ten třetí, Ital (bronz) měl smůlu, dojel bez sedla (zlomil ho), taky výkon. :72:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Krosno, ty jsi taky jako reportér TV Nova. Nejdřív zavrhneš úspěch a když se něco udá tak jásáš, jako kdyby jsi toho sportsmena spolkl.
 

DeletedUser9371

Guest
Jásám, jsem patriot, ale ke kolům (radši vůni benzínu) jsem se jako fanda stavěl s pesimismem. Stejně tak jako ke sportům, které nesleduji. Třeba právě to pomohlo ke zlaté. :)
 

DeletedUser

Guest
zdravim
když zhodnotí olypiádu tak asi největším překvapení pro mě je výhra petra svobody....
sklamáním je pro mě střelba a tenis...kde jsme mohly víc získat....škoda...

ale na olympiádě mi chybí florbal... tento sport by tam mohl být a byla by to šance pro nás
na bron by jsme určitě měli
 
Každej sport,kterej se dělá na úrovni.by měl asi mít šanci i na olympiádě,ti sporovci by si to asi zasloužili.
Ale víme o tom,že se hrála nejen házená,ale i ,,česká házená,,?
Hrála se i 1.liga v ,,český házený,,a byla to hra s pravidlama,ti sportsmani ji hráli s láskou a nikdo z nich neměl šanci se dostat na OH,nebo MS, neb podobná hra se nikde nehrála.(podotýkám,je to v podst.klasická házená,jen má trocho upravený pravidla atd.)
Takže bych asi nesouhlasil s tím,aby se za na další olympiádě hrál třeba petanque,nebo kroket,foukání šipkama a v konečný fázi třeba moderní
čtyřboj:plavání,běh,foukání,střelba.
1.v rybníku ulovit třeba ropuchu./ Tu jenom v případě nejvyšší nouze,neb je chráněná.bez problémú by mohl bejt potkan.
2.S úlovkem si oběhnout asi 20x rybník (musí mít po obvodu+- 2 km.-zhruba maratonek)
3.Řádně upravenejma plícema(po marátonu je máme řádně vyčištěný-vykašlaný),nafoukneme potkana. Není podvodem si hledáním okolo rybníka urvat stýblo rákosí,který se teď hodí.
Kdo to nevystihne má problém-orál jeho, anál potkana.
4.U stavidla sedí rozhodčí,závodník předá zavzdušněnce,dostane brokovnici a na jeho povel ,,pool,,
se mu odněkud vynoří cíl ,po kterým pálí.


Doplním jenom,že jeden potkan je s bídou okresní přebor.

To budu mít pěknej baník,ale koho jsem urazil?
Dodal jsem,že ropucha je chráněná.
 
Nahoru