• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Level 100

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,
na jednom světě jsem jako dobrodruh právě dosáhla 100. levelu. Jelikož jsem dobrodruh, nic jiného než plnění úkolů mě nezajímá, nedueluji, nechodím na pevnosti, jen prostě plním úkoly. Už dlouho ale nemám co plnit, asi tak 10 levelů a hra mě začala nudit. Říkala jsem si, že nové úkoly přijdou se stým levelem, ale nic se nestalo. Mohu se zeptat, zda jsou po stém levelu nějaké nové úkoly? Na co bylo přidáno mraky prací, když už 10 levelů jen postupují v úrovních, neplním žádné nové úkoly, nudím se a nic jiného nedělám? Znamená to, že hra pro mě již končí? Už mě to opravdu nebaví :-(
Děkuji moc za připomínky a rady.
 
1.30 + zavedeni urcitych premii na nektere svety znacne snizilo obtiznost poslednich ukolu (momentalne jediny tezky quest, je ten s puskou - treti klic), ktere byly pred ni pomerne tezke (resp. na dlouhou dobu) jsou ted pomerne snadno dosazitelne skoro pro kazdeho, kdo se trochu snazi a premysli u toho...
zkus zlatou savli, zlatej kolt a zlatou pusku - to te urcite na chvili zabavi
 

DeletedUser

Guest
1.30 + zavedeni urcitych premii na nektere svety znacne snizilo obtiznost poslednich ukolu (momentalne jediny tezky quest, je ten s puskou - treti klic), ktere byly pred ni pomerne tezke (resp. na dlouhou dobu) jsou ted pomerne snadno dosazitelne skoro pro kazdeho, kdo se trochu snazi a premysli u toho...
zkus zlatou savli, zlatej kolt a zlatou pusku - to te urcite na chvili zabavi

A potom...třeba přeházet schopnosti na ten duel nebo na pevnosti.
 
A potom...třeba přeházet schopnosti na ten duel nebo na pevnosti.

jj zacit dueloval (po prehozeni vetsiny atributu) nakde od stovky je fakt sranda, kromne toho ze expis neskutecne rychle (zejmena na veskerych pseudoduelantech a duelantech s malym lvl, ale velkou duelovou urovni) tak je to fakt sranda (zejmena kdyz ti neteri lidi breci do posty, jakej ses hazlik :- ) - vyzkouseno a doporucuji.
 

DeletedUser

Guest
:::))::moje řeč a nejvíc brečí Ti co tě předtím bezskurpulí třikrát za týden poslali do hajan:::))::
 

DeletedUser

Guest
Aha...tak já si myslela, že když je teď mraky nových prací, že budou i nové úkoly. Duely mě nebaví, pevnosti...nevím, na jaké bych na tom světě chodila, je tam nuda. Takže mažu účet. Toto je dobrá hra, ale bez nových nápadů to prostě nejde, nebudu dělat práce jenom tak, bez nějakého cíle, příběhu a tak.
 
Aha...tak já si myslela, že když je teď mraky nových prací, že budou i nové úkoly. Duely mě nebaví, pevnosti...nevím, na jaké bych na tom světě chodila, je tam nuda. Takže mažu účet. Toto je dobrá hra, ale bez nových nápadů to prostě nejde, nebudu dělat práce jenom tak, bez nějakého cíle, příběhu a tak.

Ty úkoly budou - ale postupně. Nejdříve byl tzv. hlavní update a od něj se to bude odvíjet. Zatím se seznam s novým prostředím, možnostmi a pracemi. Je třeba si to omakat, no a v dalším upadatu příjdou nové úkoly. Ted kdyby dali toho víc naráz, tak by to bylo jen na škodu.
 

DeletedUser

Guest
tak s novými pracemi seznámená jsem, neříkám, že měli dát vše najednou, ty nižší levely mají určitě pořád co plnit, já ale už 10 levelů jenom postupuju, nic víc, nic míň, není co plnit a to mě nebaví právě. a čekat na další update...ten bude kdo ví kdy, to raději začnu na novém světě znovu. teda možná
 
Na plnění úkolů stejně potřebuješ vylepšit postavu a postoupit na další levly, tak aby jsi měla nové oblečení a vyšší urovně, tím pádem více schopností. Stejně budeš muset dělat i věci kterí se ti nelíbí, aby jsi nahnala expy.
 

DeletedUser

Guest
takže po nudě zase velká nuda? ani nápad, jdu od toho pryč a bude klid :-)
 

DeletedUser

Guest
Asi by ta hra chtěla razantní změnu.Jde o to,že se můžou přidávat úlohy,věci levely...a je to stejně vlastně celý dokola.Nakonec se dospěje na vrchol a co dál...hra tam již nic dalšího není schopna nabídnout.Přibyde nový server,většina hráčů uteče na něj a celá historie se opakuje v bleděmodrém.
Osobně si myslím,že hře by prospělo kdyby byla dána možnost vítězství některého města,či jednotlivce.Ať již stavbou nějaké velice složité a drahé budovy....co já vím třeba sochy svobody,ve které by se jí ostatní města snažila zabránit útoky a bořením této stavby,či něco jiného...důležité na tom je,že by následovalo vítězství města,jeho zápis do síně slávy a co je nejdůležitější-následoval by restart serveru.Nahradilo by to v každém případě zakládání nových a nových světů.Restart by mohl proběhnout následně s různými úpravami scénáře a s updatem.:hoj:
 

DeletedUser

Guest
Tak s tímto musím nesouhlasit, myslím, že inspirací byl Travian (nebo Divoké kmeny?). Na Westu se mi to, že je nekonečný, líbí. Jsem ochotný investovat do toho čas a třeba i peníze, protože vím, že mi moje úspěchy nikdo nikdy nesebere. Ano, chtělo by to něco, pro co by mělo smysl hrát, nějaký složitý kombinovaný úkol, třeba i pro více hráčů, nebo něco takového. Ale rozhodně ne restart, od toho jsou tu jiné hry.
 

DeletedUser

Guest
nekonečný? tak to zdaleka není, když zrovna pro mě skončil :-D ve hře už není nic, co by mi mohla nabídnout. proč bojovat o pevnosti nebo ze sebe udělat duelanta, když duelantem jsem zase na jiném světě? to mám zase dělat to samé? prostě blbost, dobrodruh skončil :-)

s tou stavbou něčeho velkého taky nesouhlasím, byla by to napodobenina Travianu a já začala West hrát, protože se právě od Travianu lišil. šlo mi jen o to, abych mohla něco dělat. přijde mi to prostě nedotažené, přidají nové práce, ale nedají k tomu žádné nové úkoly. přece nemůže nikdo čekat, že když lidi budou několik desítek levelů postupovat jenom tak bez cíle (přihlásit se, zadat 3 práce po sobě, zadat další, hodit spánek a pořád dokola) s vidinou toho, že přijde jednoho krásného dne nějaký nový úkol, a po updatu zjistí, že můžou zase jen postupovat bez cíle, že to bude lidi bavit :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ono je taky třeba říct že hra je o více věcech než o úkolech. Takže pro to děvče west není příhodná hra. Pevnosti jí nebaví a duely taky ne, budování zřejmě neprovádí a i to je spíš povinnost než zábava. Souhra s ostatními pro ní taky není, takže si kolektivních blbostí neužije. Pro ni je tenhle typ hry dá se říct zbytečný.

pro fizzi Podívej se na tu hru jak běží. Podstata takových her je o spolupráci s ostatními a hlavně o protivníkovi. Ty by jsi klidně mohla hrát nějakou hru kde působíš solo a prostředí ti generuje systém. Ty to vidíš jen z vlastního pohledu, máš ráda úkoly a ostatní tě nezajímá. Lidi nepostupují bez cíle, zvyšují kvalitu svojí postavy a vytváří ji, aby si mohli dovolit více. Toto je RPG, "level'and'class" vyvíjíš se a jsi čím dál tím větší "hrdina". Vylepšuješ schopnosti aby jsi obstála v dalším působení. Úkoly jsou jen doplňková věc a hráči west hrají kvůli jiným věcem.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser10631

Guest
tak to máš pravdu ale vášně bez úkolů je to nuda:střelec:
 
Bohuzel/bohudik West je nastavej tak, ze zadnej konec nema a kdyby se ho tvurci snazili zavest do hry, tak by asi tvrde narazili (a oni nemaj duvod). Stejne bych osobne privital, kdyby byl do hry zaveden nejakej konecny boj (ukol, stavba, nebo proste neco), ktera by sice neskoncila uzavrenim sveta, ale ja si mohl ric, tak a mam vsechno ...
 

DeletedUser

Guest
pokud by byly úkoly jen doplňkové, asi by nebyly tak náročné na splnění (myslím přehazování schopností). duelant si asi moc nemůže dovolit dávat body třeba do nástrahy pastí, to by moc dobrý duelant nebyl a ostatní by ho semleli ;-)
pokud znáte někdo hru, která by byla na principu westu (úkolech), ale prostředí by generoval systém, ráda si ji zahraji. pochybuji ale, že taková hra by šla hrát kdekoliv bez jakékoliv instalace a přes internetový prohlížeč. co se týče pevností, spolupráce a týmové hry....proč ne, ale když je svět skoro mrtvý, nikdo do bojů moc nechodí a zúčastní se jen hrstka hráčů, která ještě k tomu jen expí a na příkazy velitele kašle, pak je to také o ničem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru