• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

lkosan

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Díkuvzdání - aneb tradice Hacklberyových
Je den před díkuvzdáním a najednou přišel domů malý hubený chlapec.A řekl chytil jsem v lese na palouku u potoka tohohle krocana.Přišel tam jeho otec Tom Hacklbery a říká pěkný krocan zrovna jsem chtel jít lovit.Chlapec zdědil jméno po otci a povídá tati když jsem chytil toho krocana mohl bych dostat rodinný prak?ptá se malý Tom a táta mu řekl :víš podle naší tradice se chytají ještě kojoti nebo lišky.
Ale tati vždyt je mi jen 10 let.Ne až budeš starší a chytíš lišku nebo toho kojota dostaneš prak a ted pod připravit toho krocana.Druhý den ráno se shromáždily všchni přátelé a rodina aby oslavily díkuvzdání.Hodovali, pily ,smáli se ale malý Tom ne bylo mu smutno že nedostal rodinný prak.
O 7 let později
Díkuvzdání už bylo zase za dveřmi a Tom kterému už bylo 17 let se vydal do lesa u starého dubu kde má jeskyni největší kojot v kraji.Tom měl pouze nůž který se podle tradice může jako jedinný použít.Vyštval kojota a začali bojovat.Kojot vyskočil na Toma ale ten uhnul a vylezl na strom a kojot se snažil dostat za ním ale Tom seskočil ze stromu a zabodl kojota jako tehdy krocana.Přijde domů s kojotem na zádech a jeho otec vyšel ven chválil chlapce ale už byl moc starý na to aby ho vzal a odřízl kůži a vyřízl všechno maso.Ale nejdřív dostal rodinný prak.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru